Skocz do zawartości
b0b

[Archiwum] MOJE FRAGMOVIE

Rekomendowane odpowiedzi

Siema jestem DARO robię ciałkiem ciekawe FragMovie możecie ocenić też która praca bardziej wam do gustu przypadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, nie wstawiaj tu filmikow bo ci powiedza ze skacze celowniik i ze AIM hahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 filmik najlepszy :D chociaż dla mnie to wygląda na aima (żart) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na tuscanie na pierwszym filmiku mega! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego niema tam żadnego tuscana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tuscan :) - eco round przeciwnika

Na jakimś lepszym sprzęcie tworzysz, czy na zwykłym, bo jakość filmików troszkę kiepska. Chyba, że 720p na internecie z komórki jest w innej jakości niż na zwykłym internecie :D

Obróbka podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty sam wybierasz jakość ja polecam 720p mój sprzęt to kombajn płyta główna AGP ramy DDR to bardzo stary komputer.

Powiedzcie tytuł filmiku i czas akcji bo ja nie widzę tutaj tuscana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem na 720p i na full screenie troszkę słaba jakość, doczytać nicków się potrafię ale nie jest łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renderuje w Sony Vegas nie używam żadnych kodeków kiedyś tam próbowałem z legionem ale mi coś nie chciał działać na kompie więc postanowiłem że będę renderował tylko w SV zapisuje jako typ wmv

a template wybieram 4,8 Mbps HD 720-24p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy filmik od 25 sekundy jest tuscan. Nawet nie wiesz co umieszczasz w filmikach? Poza tym to są bardzo fajne.

OT. Kolega hajt od pierwszej odpowiedzi w tym temacie skończ jęczeć i napinać. Masz problem z jakąś osobą to rozwiązuj prywatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne. tylko ze niektore akcje to z botami chyba grales bo jakies nie ogary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest tam tuscan to wszystko przez tą piękność sarenkę91 ona mi w głowie zamotała

Na mixach różnie jest tzn ten pierwszy filmik to sami znani zawodnicy tacy jak TAZ, LOORD, THREAT, DELPAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To troszkę akcje słabe muszę powiedzieć :)

Myślałem, na początku po napisie, że Twoje FragMovie i będą tam Twoje akcje, bo tak to mi się podobało.

Lecz można było na pewno wybrać lepsze akcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniu pierwszy filmik to akcje pobierane z HLTV następne filmiki to już moje akcje i moich friendów wiem że mogłem wybrać lepsze ale ciężko jest znalezc ace na HLTV trzeba szukać w pov demo section i patrzeć w show comment's tam gdzie jest 5k pobieram trochę to czasu zajmuje.

Tak btw te dwa filmiki po niżej to w nich udział bierze kolega któremu daliście bana on tam jako pierwszy się wypowiedział pod filmikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, głownie nawalone wszystko na siebie, brak tu estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak estetyki ok ja nie mówię że jestem dobry w robieniu filmików ale akurat ten najnowszy przypadł mi bardzo do gustu bo kolorki są ładne od krytyki nie ucieknę każdy może negować moje filmiki w ten sposób poznaje błędy które popełniam. Ale ty mówisz że brak estetyki a więc

1 Jest intro

2 Jest campath na początek

3 Slowmotiony, effect's, transition's.

Nie wiem czego może brakować jedynie tylko 3D animacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 filmik najlepszy :D chociaż dla mnie to wygląda na aima (żart) :D

Tak... Tylko zauważ, że w pierwszym filmiku jest Loord, TaZ, Delpan i Threat :D

Co do editów - bardzo mi się podobają. Jak chcesz "ejsy" z hltv.org to polecam Ci kHRYSTALA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, filmiki nie są super specjalne (chociaż mi się podobają) , ale ćwicz i próbuj ( w końcu człowiek uczy się na błędach) i osiągniesz 'level hard' :D I Like It ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b0b, w moviemakingowaniu nie chodzi o nawaleniu efektów na film, tylko na zsyncowanie muzyki z obrazem, dodanie lekkich błysków, kampacze na 2 waypointy rób, może jakieś błyski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi na swój sposób jak już mówiłem nie jestem w tym jakiś dobry aczkolwiek kupy nie robię ale dzięki za radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...