Skocz do zawartości
<<<PROSTO>>

[Rozpatrzone] Niesłusznie zbanowany_Buli

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na:Buli

Nick w grze:RASTAMAN

Data zdarzenia: 29 kwietnia 21-23

Opis sytuacji:Zostałem niesłusznie zbanowany.Prosze o oglądnięcie video z moją grą.Admin Buli jest od niedawna adminem,mogl sie mylic.gram od dawna na serwerze i lubie go,czy wiec musze czitowac?

Admin Buli wtedy nawet nie siedzial na spekcie.Czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Rastamanie siedziałem na spekcie i obserwowałem twoją grę . Dostałeś bana za czitowanie gracze się żalili że masz wh więc ja postanowiłem siąśc na spekcie i poobserwowac twoją grę . Grałeś poprostu na czitach :o .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gracze?Pierwszy raz ich widze na serwerze pb.I co? i skarżą sie,że dobrze gram?

JESZCZE RAZ!! NIE CZITOWALEM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale musisz przestawić demko, lub poczekać na hltv i je rozpisać.

//down, admin -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka samowolka to na podwórku :)

jeśli czitował dajesz rozpiskę, hltv, czas, status i wtedy tylko wchodzi odpowiednia osoba ocenia Twoją prace i po kłopocie.

Chyba, że macie tutaj jakiś inny reg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uczy sie dopiero,tylko na tym Cierpią inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że admin demka własnego nie ma, ma za zadanie rozpisać HLTV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że admin demka własnego nie ma, ma za zadanie rozpisać HLTV :)
Drogi Rastamanie siedziałem na spekcie i obserwowałem twoją grę .

Eh i tak trudno było nagrać swoje demo żeby szybciej wyjaśnić sytuacje? Nie rozumiem czemu większość adminów ma w poważaniu nagrywanie dem. Wszystko chcą załatwić dzięki HLTV przez co rozpatrywanie banów przedłuża się nie raz w nieskończoność a baton kwituje to uśmiechem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buli wiedział, że ma nagrać demo i nawet miał taki zamiar, lecz coś mu nie wychodziło i w końcu nie nagrał. Wiem to, bo mi pisał na GG. Na przyszłość już będzie wiedział jak poprawnie nagrać demo, dlatego teraz ma rozpisać HLTV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie rozpisze demka ponieważ mi viewdemko nie działa :zdziwiony: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, bo to nie viewdemko, tylko viewdemo. Ściągasz demo z hltv, wypakowujesz do cstrike. Potem musisz skopiować nazwę dema, wpisać w console: viewdemo . Taka filozofia? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem w konsole viewdemo nazwę demka i lipa nie działa :x A jeszcze przed tym wypakowałem do cstrike tam do folderu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol3 o.m.g lol2 Sami profesjonalni Admini - to już chyba drugi, który nie ma 'viewdemo'. Pogratulować ;)

Tak wiem, warn :*

@Edit, więcej adminów bez STEAM'a !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Buli, Buli... No to niestety bedzie musialo byc Ub, choc Admin wiadomo ma czas 24h! A Ty Goldi chlopaku moglbys sie powstrzymac i przymknac czasem te JADAKE =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldi ma racje, Baton daje byle komu admina, byle tylko dostawać kasę za składki a potem są takie jaja, że admin nie potrafi nagrać dema. Żałosne, jak dla mnie admin powinien dostać czarną chmurkę do dzienniczka. :x :ganja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze to jeśli już nonsteamujecie to nonsteamujcie ale jako gracze a nie admini.. Przez takie sytuacje co tu się wyprawia a co będzie wyprawiało to dopiero przedsmak :)

a jeśli admin nie wie na ile mu pozwala nonsteam i jak robić odpowiednie czynności to pozdrawiam jego wiedzę amx czy cstrike. :)

bron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra tam, już wszyscy wiedzą, że non steamowi admini to padaka i liczą się tu tylko dla kasy, więc dajmy sobie upust emocjom bo i tak wszyscy dostaniemy warny - offtop ;)

Z pozdrowieniami dla góry

//ostrzeżenie za offtop, jesteś na dobrej drodze do pożegnania się ze społecznością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci UB, dla admina ostrzeżenie do AR.

Na przyszłość będzie wiedział, że jak ma nonsteama to musi samodzielnie demka nagrywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...