Skocz do zawartości
booyaka

Batonowy Alfabet :] - WYPOWIEDZI

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie zamieszczane beda alfabety zwyciezcow poszczegolnych ankiet.

Komentarze dotyczace wypocin naszych kolegow oraz calej zabawy i spraw z nia zwiazanych mile widziane tutaj

http://www.home-edition.eu/viewtopic.php?f=21&t=1107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adam - imię pierwszego człowieka na Ziemi, jak również i moje :D Słowo/imię Adam oznacza "człowiek".

Białystok/Bojary - miasto w północno-wschodniej Polsce. Miejsce mojego urodzenia i zamieszkania. Osiedle, na którym spędziłem 17lat mojego życia.

Czytanie - jedna z niewielu czynności, która szybko mi się nie nudzi, pomijając oczywiście wszelkie podręczniki i skrypty, bo tego czytać się po prostu nie da.

Dziewczyny - też mi się raczej nie znudzą :D

Elektronika i Telekomunikacja - kierunek moich studiów. Robiony w toku indywidualnym, dość długo i z początku nieskutecznie, ale jest coraz lepiej. Na pewno skończę :D

Filmy - kto ich nie lubi ? Nie mam ulubionego gatunku filmów. To co oglądam przeważnie zależy od mojego nastroju. Czasem lubię zobaczyć ciężki film, gdzie trzeba pomyśleć, a czasem dla odmiany tępe komedie, gdzie główną atrakcją przyciągającą widzów są nagie piersi niby to nastolatek...

Ganiany - ganiany lub krec. Gra w którą grałem z kolegami za małolata :D Proste zasady, biegać można tylko po chodniku asfalcie, kamieniach, elementach drewnianych. Na trawniku można było zrobić 3 kroki. Zaczynało się rundę wybierając dwie osoby ganiające, których zadaniem było złapanie pozostałych uczestników zabawy. Osoby złapane dołączały do osób ganiających :D

Hałas - zjawisko spotykane w wielkich miastach oraz u mnie w pokoju, gdy słucham muzyki :D

Iglo - domek Eskimosa. Piszę to, ponieważ, nic nie przychodzi mi do głowy :D

Jagiellonia - raczej nie muszę tłumaczyć :D Dla niedoinformowanych klub piłkarski z Białegostoku.

Kac - coś do czego nikt nie jest przyzwyczajony. Działa z siłą wprost proporcjonalną do ilości spożytego alkoholu. Najlepszym sposobem na kaca jest niedopuszczenie do niego, czyli albo nie pić, albo być non-stop w ciągu :D

Lodowisko - miejsce, w którym swego czasu często bywałem. Poznałem tam wielu swoich obecnych znajomych, nauczyłem się jeździć na łyżwach i spróbowałem swoich sił w hokeju na lodzie.

Murzynek - moje ulubione ciasto. Proste w produkcji domowej i smaczne :D Do kawy czy herbaty. Najbardziej lubię tego od mojej babci :D

Nuda - nie lubię się nudzić, a wy ?? Podobno nie nudzą się osoby inteligentne, bo te potrafią zorganizować swój czas.

Okno - patrzę sobie przez nie jak się nudzę [ czyli prawdopodobnie nie jestem inteligentny, bo się czasem nudzę] lub jak myślę nad czymś np. nad tym alfabetem :D

Piwo - tutaj akurat nie miałem problemów z wymyśleniem słowa. Kandydatów było wielu, jednak zwyciężyło piwo. Moim obecnie ulubionym piwem jest Tyskie, prawdopodobnie niedługo mi się przepije i wrócę do Lecha lub Żubra.

Rodzina - najważniejsza w moim życiu. Rodziny się nie wybiera, ja miałem jednak to szczęście, że trafiłem w większości na taką na którą mogę liczyć. Przy okazji tak naprawdę to skończyłem ten alfabet właśnie tym słowem, bo miałem największy problem, ze znalezieniem czegoś pod R. Macie gwarancję, że jest przemyślane :D

Samochód - pod literką P umieściłem piwo, a chciałem jeszcze umieścić Hondę Prelude IV generacji. Jako że jest to samochód umieszczam tutaj :D Obecnie jest to mój ulubiony model. Podoba się mi w nim praktycznie wszystko, silniki, linia nadwozia, stylistyka, wnętrze, możliwości przeróbek itd. mógłbym wymieniać w nieskończoność :D Najważniejszą zaletą jest jednak to, że samochód jest dostępny dla przeciętnego dwudziestoparolatka :D

TeTris - jeden z moich ulubionych polskich raperów. Wydał ostatnio swoją pierwszą legalną płytę "Dwuznacznie", którą jaram się do dziś i jeszcze długo.

Ustronie - bynajmniej nie chodzi mi o miejscowość, a nazwę akademika Politechniki Warszawskiej, w którym mieszkałem przez 1.5 roku :D Pokój 306

WOŚP - chyba każdy wie co to jest. Super akcja charytatywna, która zdziałała wiele dobrego.

ZaHery - miejsce spotkań śmietanki towarzyskiej w Białymstoku. Przelewki to tylko tam, oczywiście chodzi mi o napoje wyskokowe. Prawdopodobnie niedługo zniknie, ponieważ prowadzone są tam jakieś prace budowlane.

Dla przyszłych pokoleń. Ten alfabet to nie takie hop siup. Trzeba trochę pomyśleć i się pomęczyć. Czekamy na następne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - ambitny, podobno jestem ;) ale nie zawsze

B - bystry i tego to już jestem pewien

C - cierpliwy, zależnie od sytuacji, w domu bardzo, w pracy nie zawsze

D - jak dupy, no coż może szowinistycznie, ale czasem trudno oderwać wzrok ;)

dobra dupa Cie nie zdradzi, dobra dupa ci doradzi ;P

E - pierwsze skojarzenie " Wciśnij e aby użyc" chyba za duzo cs'a ;) drugie to imie dziewczyny,

ale to ani czas, ani miejsce na kolejna mode na sukces;] a trzecie to [j]Ebola ;p opcjonalnie Elizka ;* zeby smutno nie było no i Ewa Farna

F - fajka wodna, ostatnio "substytutka" fajków z dobrym skutkiem , ford shelby co by nie było, kiedys sobie go kupie

G - geodeta, moze kiedys nim zostane ;) guano apes, no cóż nie samym housem człowiek żyje ;)

http://dajana90.wrzuta.pl/audio/8ZSS7snIc2z/guano_apes_-_open_your_eyes.....

a ostanio Geodezja Wyższa czyli geoida rox, czyli zdają 3/100 ;] jest sesja imprezy nie bedzie ehh;/

H - i tutaj mam problem bo mam skojarzenie jedynie z hiperbolą, nie wiedzieć czemu, no i honda cbr 600 repsol

I - iglo, iguana, interferencja, a najbardziej to INTEGRACJA %%% ]:-> inteligencja -> moja namocniejsza cecha, zaraz po skromności xD

J - na poczatek to chyba JP wkur...a mnie to na 100%

K - kumple, ludzie ktorzy mnie wspieraja za za nic w zamian

a z ekipy h-e tutaj nie sposob nie wspomniec o krzyśku (lubie was wszystkich) ale z nim jakos najszybciej się " zbratałem" kazanek klasa sama w sobie ^^ kenek, kemot ... wiecej was na K nie bylo ;>??? jeśli o kimś zapomniałem to sorry , dopisze

L - i tutaj miałem największy problem, no bo co na L? legia nie, latawce też, pozostają jedynie laski, czyli hobbystyczne obiekty każdego faceta ;]

Ł - łyżwy, ostatnia zima boleśnie nayczyła mnie na nich jeżdzić, chociaż do olimpiady dalekoooooo ;)

M -Michał tak to ja, człowiek pogodny w pogode, niepogodny w niepogode ;) zazwyczja wesoły, zawsze pomocny, a że nie lubie pisać o sobie w samych superlatywach to na tym poprzestane. Megabajt.com.pl miejsce pracy;) nie narzekam ale stawka 8,42zł/h demotywuje . Mrozu, taki polski timberlake, osobiście nie słucham

N - Nadir czyli kierunek przeciwny do zenitu, btw. ogolnie życiowe motto to No Stress jak w tej piosence ;) niezastąpiony czyli miod na moje uszy

O - ogarnięty jestem napewno, pozatym otwarty, ogolony ;p itp.

P - przyjaciele można mieć wielu, ale prawdziwym zawsze pozostaje jeden, "przyjaciele" mój ulubiony serial, PES i fifa sie chowa

R - jak rower, kiedyś największa zajawka w życiu, dzisiaj to bardziej motoryzacja, czyli muscle cary i motory

S - studia, mam nadzieje że kiedys je skoncze, musze przyznac ze trafiłem na kierunek wybrany w pospiechu i troche z przypadku, z braku jasnego planu co dale po maturze, ale jestem coraz bardziej zadowolony, może nie przedmiotami, ale robota praktyczna ;)

T - teledetekcja, być może moja przyszła 'specjalizacja', ale to sie dopiero okaze.

U - urząd, miejsce wakacji Mhm:> i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej;p

W - Warszawa, 100lica, daleko nie mam(25 minut pociągiem), więc bywam często, ale nie pojme jak można w niej mieszkać, jakoś wole moje miasto ;)

Z - Znicz Pruszków, coz czas Zakończyć ten alfabet w wersji beta 1.01.1 jest godzina... wtf 4:17 kurna czas spać

na koniec pragne wyrazic wyrazy szacunku dla krzyśka, jak powiedzial tak zrobił, coraz mniej jest takich ludzi, jakby co to przez niego musieliście sie męczyć z moim alfabetem :ok: :ok: :D

muszę przyznać ze to wcale nie jest takie łatwe, jak się może wydawać ale potwierdzam zabawa przednia ;D

Pzdr

:homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że tak długo wiem zostane skarcony jak pies za to :D

A - alkohol , wiadomo jak działa na czlowieka nie wiem czemu ale z alkoholem kojarzy mi się Kenuś :D

B - Beata , imię pierwszej mojej laseczki z którą byłem hmmm... z tydzień, wciąż utrzymujemy dobre stosunki (oczywiscie nie seksualne :D)

C - Curry , a mianowicie zupka chińska z curry (taka czerwona moze nie pamietam nazwy tej firmy) wsadzilem 2 do wielkiego talerza po 3 łyżkach tak mnie rozsadzilo że dzień w sraczu spędziłem.

D - Dragon ball , pierwsze anime jakie obejrzałem :D, teraz w życiu bym tego nie oglądał ale wtedy to było coś :D, nie ma to jak historia gdzie to przeciwnicy zawsze są lepsi od poprzednich i w sumie takie wysadzenie do jądra ziemi robią ale ona (ziemia) ciągle się trzyma :]

E - Eldorado , mapka dzięki której zarobiłem z 60 % banów w całej "karierze" wszystko za sprawą skanowania płotka :D, i inny takich :D

F - Fizyka , nikt jej nie rozumie a jednak wszyscy zdają to mnie rozbraja :D, po za tym zawsze uwazalem ze jest nie potrzebna w przyszlosci no chyba ze chce sie zostac nauczycielem od fizyki

(FIFA - zawsze wierny zawsze mam kolejną części tylko po to żeby mieć najświeższe składy :D)

G - Gry , szczerze zastanawiałem się czy nie podać hasła GEJ (wtedy by była zmianka o SemiPro semibocie :D) ale wolałem wybrać gry bo tutaj jest dużo do opowiadania ale mało chęci do pisania :D. Lubie grać w gry które podchodzą mi więc nie ma jakiegos gatunku tylko musi być ciekawa i mnie wciągnąć

H - Herbata , smaczna saga nie jest zła :D, szczególnie jak się ją pije pisząc ten tekst ;d. Jest też druga strona medalu nie wiem czemu jestem przyzwyczajony do pisania "CHerbata" ten nawyk pozostał mi do dziś :]

I - Immunitet , na DS'ie kiedy mnie zbanowali (na forum) i nazwali "Wrogiem servera" wciąż miałem H@ co powodowało że mogłem grać i nikt mnie nie mógł tknąć :D

J - Justyna, Janista , to pierwsze to imię mojej drugiej dziewczyny (mam sentymenty do dziewczyn :D) , to drugie to piłkarz w pewnym menadżerze piłkarskim który mi najwięcej goli strzela :D

K - (Kazanek, Kenek, Krzysssiek) , 3 x K uwielbiam chłopaków boty z nich że hoho ale zawsze mozna pogadać w dodatku każdy z nich ma adma :D

L - Lan , Granie na lanie to jest coś ;].

Ł - Łódź , miasto w którym mieszkam :D

M - Money i Maniak , Money money money czyli kasa ciągle jej nie mam a potrzebuje a jak mam to szybko znika, Maniak jestem tak czesto nazywany bo "niby" tak czesto gram no trudno niech gadają co chcą :D.

N - Naruto - anime i manga oglądam i po części dzięki naruto mam taki nick drugie to że "SaSoRi" oznacza na polski skorpion :D

O - Orgazm i Orgia , ja kazan mruwa i pepsik mmmmmm :D

P - Pizza , uwielbiam pizze szczególnie z bekonem, salami, kurczakiem z kebaba moimi ulubionymi lokalami są telepizza, biesiadowo nie lubie da grasso i grubego benka i nigdy nie jadlem pizzy z pizza hut a zawsze chcialem spróbować :D

R - Resident evil , seria do której się przywiązałem chociaż od 4 nie jest to już to samo, śmieje się natomiast z filmów o tym samym tytule gdzie to nic nie ma wspólnego ze sobą tylko imiona (ba! nawet aktorzy są źle dobrani bo taki carlos to opalony latynos a w filmie biały elf - tak ten aktor grał elfa z władcy pierścieni) jeszcze co mnie ciekawi to że w RE są wysadzane coraz większe obszary (1- laboratorium, 2- podziemne laboratorium, 3- miasto, 4- wyspa, 5 nie przelazlem :D)

S - Speedway , nazwa mojego zespołu w menadżerze rajdowym http://www.toprally.net nie idzie mi jakos super genialnie no ale jakos idzie :D

T - Tuszyn, miejsce do którego się wybrałem w wakacje żeby kupić oryginalne koszulki za 20 złoty które jak się później okazało są niby oryginalne ale jednak są za krótkie w dodatku uciskają :D (po praniu :D)

U - UuuuuUuUuuUuUuuUUuuuUuu

W - Waxy , oj waxowało się prawię jak nawyk i przez to jeden roczek się przekiblowało z góry odradzam i piszę WAXY DO ZUOOO :D

Z - Zi End , :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- Ave , Zabawny dzieciak. Często lubi denerwować ludzi na serverze swoimi dziwacznymi pomysłami. Nie lubię z nim grać mixów bo na nuke zamiast raszować siedzi na respie i próbuje wskoczyć na skałkę, dopóki z niej nie spadnie i się nie zabije :D

Dużo gada i trzeba mu dawać mute ;d Ogólnie to spoko dzieciak ;) Kiedyś z tego wyrośnie :D

B- Booyaka. Kocha rock i polskie klasyczne piosenki ;p Miła i towarzyska osoba :D Bardzo trudno go zdenerwować i wyprowadzić z równowagi :D Podziwiam go za to :) Jedyne rzeczy której u niego nie lubię to jego emotikonki xD " ;] and :] "

Nie wysyłaj mi ich proszę :D

C- Czekolada . Wielki romantyk i wielbiciej muzyki klasycznej :D Lubi zaśmiecać forum swoimi linkami, które otwiera tylko Nucleus xD Kocha rozdawać upomnienia i ostrzeżenia na forum. Mi chyba najbardziej :)

D- Dzizas. Ironiczny, pewny siebie , upalony Holenderskim słońcem :D Kiedyś był spamerem n1 na naszym sb. Dawniej jego ulubione miejscem był spectator na serverach. Nigdy z niego nie wychodził :D Zagorzały pogromca cziterów :D Mam nadzieję że będzie spędzać z nami tyle czasu co kiedyś

E - Ebola. Nigdy bym nie pomyślała że jest starszy ode mnie ;o Jego ulubiony tekst to "ssij" :P

Kiedyś się na niego o to obraziłam :D I teraz już nie mam z nim kontaktu. A ciekawa znajomość się zapowiadała ;)

F- Future. Mój pierwszy csowy mąż :D Niestety wyjechał na studia do jakiegoś zadupia gdzie nie miał ponoć dostępu do cs-a ;p

I miłość się ulotniła :( Jego serverowa ksywa to "fjutek" :D Teraz zauważyłam że gra na batonie, ale nic się nie odzywa. Chyba to już nie jest ten sam Szymonek :(

G- Goryl OCB. Każdy zna Goryla :D Nie da się go nie znać. Jedni go kochają, drudzy nienawidzą :D Goryl kocha zieleń :)

Jest z pewnością osobą która dostała na serverach Batona największą ilość banów i kicków :D Gorylek nigdy nie trzyma się zasady jaką jest zakaz przeklinania do godziny 22 :D

H -Head admin xD Naszym jest Baton. Nasz młody ojciec założyciel :D Troszkę czituje i ma owłosione pięty ale i tak go lubię :D Jego ukochanym sportem jest pływanie. Musi golić nogi żeby włosy nie stawiały oporu podczas pływania :D

I -iX7 Zagorzały poszukiwacz cziterów na Batonie :D Posądzał już Sasora i Avego :D . Wcześniej miał nick X7, ale że wymogiem jest nick z 3 znakami to wymyśliłam mu nowy :) Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

J J-ohny xD Bardzo zabawna osoba xD Zawsze rozkręca jakieś dziwne fazy na serverze. Za dużo gada. Często trzeba go mutować ;p Ostatnio czepia się "kolesiostwa" na Batonie. Może nas odwiedzi i złoży skargi na adminów :D

K - Katarinka <33 Moja kochana była żona. W ubiegłym miesiącu wzieliśmy ślub w Holandii. Nasz związek się posypał przez niejakiego Alka. Katarinka, jest wysokim przystojnym szatynem. Kocha motory i Armina. Lubi nie tylko grać w cs-a ale przebywać w swojej stajni i pielęgnować swoje krowy i inne zwierzątka. Dobry chłopczyk z niego, ale czasem nerwowy i porywczy :)

L -Leniwiec :D Hahhaaha :D Kocha śpiewać na naszych serverach. Lubi wyzywać adminów a w szczególności denerwować mnie ;p Wielki buntownik a jeszcze większa lama :D Nie wiem czy on coś bierze, ale ma czasem rozdwojenie osobowości. A może to okres :>

M -Majlo. Uważa się za króla rozpusty :D Lubi brunetki . Mały pulpecik. Gdy był małym chłopcem, mama lubiała go malować i przebierać za alladyna :D Pewny siebie i tego że może mieć każdą dziewczynę :D Więcej poświęca czasu csowi niż swojej lasce :D

N -Nucleus. Serverowy podrywacz. Jego ideałem jest brunetka o ciemnych oczach i ciemnej karnacji. Ma gg do wszystkich dziewczyn z servera :D Towarzyski, lubi być ironiczny ;p Nie lubi gdy mu odpisuję po 2 godzinach :D Uważa się za szarmanckiego i taktownego przystojniaka xD

O -Ola. Młodsza siostra Batona. Wspólnie z bratem dzieli pasję do pływania a także zainteresowanie kanterkiem. Mimo że ma 13 lat, to jest lepszą kopią brata :D

P -Profe. Największy buntownik batonowy ;d Zawsze wie wszystko najlepiej ;D Lubi zwracać uwagę adminom. Ma swoje teorie na temat wszechświata. Całkowite przeciwieństwo swojego brata kazanka. Studiuje turystykę i rekreację z naciskiem na rekreację :D

R- ron!n Mieszkaniec Białegostoku, kolega z sąsiedztwa Złotego, Mc2, Javki, Giero. Ma dwuipółroczną córkę Amelkę. Kocha pić zimne piwko. Możecie u niego kupić koszulki i kubki z logami csa i nie tylko.

S -SaSoRi Największy czubek Batonowy. Lubi sobie wyobrażać że jest kobietą, a ja jego mężem. Lubi się wypowiadać w podaniach o admina. W 90 procentach jest na nie :D Więc jeśli chcecie złożyć podanie o admina to uważajcie żeby mu nie podpaść :D Ogólnie krytukuje wszystko i wszystkich :D bo go nie dopuścili do Jury w tańcu z gwiazdami.

T -Tabaluga. Jego idolami są Dzizas i kazanek :) Wielu z was wydaje się on być wrednym i ironicznym . Ale tak na prawdę miłe stworzenie z niego :D

V- Variot Mieszkaniec Wrocławia. Zagorzały kibic Śląsk Wrocław. Łysol i dres ;D Ale bardzo wrażliwa osoba xd Kocha h-h . Jest z pokolnenia JP :D Boi się kazanka :D

W -WannaJoint Był tutaj kiedyś fajny chłopak z Krakowa o takim nicku. Nagle zaprzestał grać w csa i nas opuścił. Może ktoś ma do niego kontakt i go namówi na powrót ;D

Z -Złoty . Ciekawa osoba. Lubię z nim dyskutować i "wykłócać się" o swoje zdanie :D Brat srebrnego :D Studiuje Elektronikę i Telekomunikację. Lubi hh i muzykę elektroniczną. Jest uparty i lubi postawić na swoim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-Aveeee - Chłopak, miły 14-latek?;D Posiada głos który jest niesamowity, zawsze jak gramy to chłopak tak przeżywa, że czasami wydaje mi się, że popuścił;D

B - BoSkY - Jak mnie zabije to zawsze musi się tym pochwalić;D niby taki hajt a nie umie mnie zabić na awp;D

C - chikwaikwai - Ewidentnie przeciw Mnie zawszeee;D ale i tak go lubie;)

D - Dzizas - Człowiek dla mnie zagadka:) wieczny ns i często zastanawiam się czy on w ogóle gra w CS-a ;D

E - Ebola - znany jako FearMe:) lubie go i jego (zabawne żarty?) ;D

F - Fufcio aka Pupcio - Ten co niszczy mnie jak wchodzę na server #1;D posiada pieeekny avatar;D

G - GoldenBullet - Pierwszy admin który mnie zbanował na #2 ;D zawsze go lubiłem aaa i te nocne gierki mrrr:)

H - HeadHunter - Wiecznie narzekający chłopak który dostaje białej gorączki jak zobaczy mapke Awp;D

I - Indiana Jones - Kocham ten fiiiilm

J - Joooohnyyy - Szczęśliwy ojciec, który zamiast opiekować się dzieckiem woli grać z nami w CS-a po nocach;D(co na to jego zona hehe), wiecznie rozgadany i zabawny;) bardzo lubie jego towarzystwo na servie;)

K - Kejti - Moja była żona;p nabijaczka godzin i śmiechowy mały skrzat;D często miksujemy razem i przez nią często zamykam;x ;D dziecko BL-a i detektyw Monk który wyszukuje cziterów;D Kocham Ją;)

Kugell - Ten nooł lajaf haha;D często zadaje sobie pytanie czy on też tak długo jak ja układa te swoje włosy?;D Uwielbiam z nim grać bo (czasem?;D) powie coś zabawnego ;D

Kazanek - Ten złyyyyyy!!! ;D najwiekszy postrach adminów i userów;D jest bardziej surowy niż ja ale i tak wiem że gdzieś w jego SERCU!!!!!!!!!!! tkwi ciepło;D a tak na serio to Super facet który przysparza mi wiele śmiechu;D

KuLe. - Mój chłopaaaaak;* Kocham jego włosy, oczy ,ciało;D boooski jak dla mnie;D

Klocek - świetny chłopczyk który zawsze jak go zabije to mi spamuje steam;D

L - LooKiS - Wiecznie uśmiechnięty ;D zazdrosny o Mniee;D

M - Mhm:> - Moja Elisiaaa;D te jej teksty "ojoj" powodują że robi mi się mokro na ... czole;D ciśnie mnie na awp ale czasami to ja ją pokonuje;D Kocham Cieee;**

Mrufffaa - Najchętniej to by przegrał całe życie na JailBreaku;D mój ulubieniec który zaaaaaawsze potrafi mnie rozbawić;* posiada również pieska Husky tak jak ja;)

Majlo - Zarzucam mu że wiecej gra niz gada z laską;D wiecznie rozbawiony chłopczyk który lubi moje sety i ciągle mnię męczy o nie;D

MoLinA - Haaaa! wkurza się że mu sprzedaje heady w locie;D często z nim mixuje ale wtedy przeważnie otwiera;( ale co tam:D i tak jest zajefaaajny;)

N - Natalia - Moje Koffanie ;D często mnie ciśnie i otwiera ale domyślam się ze jej brat Mania siedzi tam i za nią gra;D Pieekna i Buntowniczka;D Kocham Cieee;***

NucleuS - Kolejny z moich ulubieńców;p żebyście widzieli co on mi pisze na @u ;D moi przyjaciel serverowy który mi zawsze pomoże i doradzi;D

Nataszka:D - Często gra w nocy i wieeeeeecznie się wkurza jak ją zabijam;D

O - Orzech Schabowy - Chłopak Spectator;D często siedzi na spectate i musze go wywalać;D

P - PrincetonGirl18xD - Daruuunia;* pierwsza dziewczyna jaka poznałem na Batonie #2;) uwielbiam jej jęki;D jak ją zabijam :D:D:D

R - RoninQ - jeden z najspokojniejszych?;d czasami graczy;D jest bardzo dobry dlatego jak gra to ja nie gram bo mnie niszczy;< ;d

S - SaSoRi - Chłopak z Chojen....... nie to osiedle kolego;D lubi mnie drażnić i ma zbindowanego killa;DD

T - To JA;) Kochający przyrodę i zwierzęta jestem;p uwielbiam motory i muzyke;) podobno podkablowałem Kejti św. Mikołajowi ale to nie prawda;D jestem mieszkajacym w Łodzi uczniem liceum i niestety mam mature;/ jestem adminem #2;) gram na nicku Katarzynka;) i wszyscy myślą że jestem kobietą;D

U - Upalony Gregorq - Ten to jest udany;d dawno go nie widziałem a taka beke kręciliśmy;(

W - Warszawiak - Nowy nabytek serverowy;) podobno kara botów i jest za Legią... ale i tak spoko chłopak;p na początku go nie lubiłem ale jakoś tak wyszło ż eokazał sie fajny;D

Z - Zawsze bede o was pamietać;) przepraszam jeśli kogoś nie wymieniłem ale musiałbym to pisać miesiąc;) uwielbiam kazego batonowca i dziekuje WSZYSTKIM za to że ze mn a wytrzymujecie:) a i życze 100 LAT DLA BATONA bo to dzieki niemu sie spotykamy;***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- Ameryka, kraj który chciałbym za wszelką cenę odwiedzić  a może i zamieszkać, ale zaraz odezwą się głosy typu co z Twoim patriotyzmem.

B- Batony, jedyne słodycze, które nigdy nie zmieniły dla mnie smaku :D Zjadam je praktycznie każdego dnia…

C- Cena, rzecz na którą nie lubię patrzeć przy wyborze towaru :> A patrzenie na nią jest dla mnie niczym kara za złe grzechy.

D- Donald, kaczor Donald, pamiętna postać z dobranocek, która wskoczyła mi w pamięć po świetnym dubbingu 

E- Euro, oczekiwana przeze mnie waluta, która wzbudzi we mnie wielki zachwyt w dniu jej wprowadzenia, kiedy zrobi się wielki buuuumbel…

F- Figa, czyli jedna z tych rzeczy, które mylą się czasami z trzymaniem kciuków ;D Ważne są chęci no ale co tam.

G- Garbus, coś unikalnego, a zarazem pięknego na Polskich drogach. Ojciec chrzestny takim się woził :D

H- Hogward, szkoła w Harrym Poterze, która zapamiętałem ze słynnych tekstów: „Ktoś pochodzi z Hogwardu” oraz określenie OHP w naszym mieście ;)

I- Igła, coś małego, ostrego i bardzo wkurzającego :D

J- Jarzębina, owoce z której w czasach dzieciństwa służyły jako naboje do pukawek 

K- Kot, zwierz, którego posiadam w ilości 3 futrzaków.

L- Lamusy, osoby których nie lubię (z pozdrowieniem dla Leadera)

M- Maciek, moje imię skojarzone z pewnym bohaterem Klan-owym, który zamknął się w łazience i zasnął po browarku :D

N- Niedziela, najgorszy dzień w tygodniu, ponieważ po niedzieli jest poniedziałek i znowu cały tydzień pełen przygód ^^

O- Ostatki, pewnie święto (chyba) oraz ilość towarów oceniana za pomocą tego określenia :P

P- Pampersy, wzbudzają u niektórych śmiech, a NAPRAWDĘ służą jako środki higieniczne ^^

Q- Qt-asy, jeden z nielicznych klanów w świecie e-sportu (nie wiem czy dalej istnieje) który ma/miał bardzo śmieszną nazwę  (America’s Army)

R- Rower, pojazd którym się poruszam gdy wszelkie inne środki transportu padną (tzn. spadochrony, samochody, statki, motocykle) wysiądą.

S- Skuter, wózek, którym się wożę po mieście i jest najszybszy w mieście :D

T- Tarnobrzeg, miasto w którym się wychowuję.

U- Ułan Bator, telewizja z znanego programu Szymona Majewskiego, który prowadzi Bilguun Ariunbaatar

V- Volvo, jeden z tych samochodów którym jeszcze nie jeździłem :D

W- Wisła, rzeka która płynie koło Tarnobrzega – najdłuższa rzeka w Polsce :D

X- Xsavery, imię dziecka Wiśniewskiego (tego z Ich Troje)

Z- Zęby, coś co mają ludzie, lecz czasami wypada im z buzi :D hahahaa (dzięki majlo że powiedziałeś)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - ApokalipTo - nie miałem co napisać sam mi podsuną pomysł ;x a wiec to jest taki człowiek którego nigdy nie ogarniecie jego pomysły są głupie i to bardzo xD znam go dość długo mieszkaniec Wrocławia tylko mi tlen zabiera bo nic pożytecznego nie robi ;d ! haha !

B- Bmw marka która mi się bardzo podoba co do prędkości wygody i wyglądu zewnętrznego nie Lubiłem tej marki ale zostałem nie dawno nią zarażony póki co auto które mi najbardziej odpowiada z tej marki to Bmw e 46 <3 bo na m3e46 nie będzie mnie stać na pewno haha :D !

C – Creative fatality słuchawki które posiadam i na obecna chwile nie chce żadnych innych odpowiadają mi w 100 % w sumie to nawet bardzo je polecam ;)

D - Dialog siec telefoniczna dzięki której mogę tu z wami siedzieć iż dostarcza mi Internet i telewizje i telefon za który przychodzą czasami takie rachunki ze Aż Głowa boli :D !

E – Euforia Festival to takie muzyczne wydarzenie dokładnie taka masowa impreza która odbyła się już parę razy w Boszkowie podobno zabawa jest przednia miałem jechać w 2010 tam ale nie stety nie wypaliło :( ! odbyła się ona w tym roku w sierpniu jakoś 13 i trwa ona przez 2 chyba dni nie pamiętam dokładnie ;D

F - Fast & Furious mega film <3 w polskim tłumaczeniu szybcy i wściekli ;> który ma wiele części oglądałem wszystkie po parę razy i dalej tak samo mi się ten film podoba ahh <3 wszystkim pewnie znany wiec mogę dla Tych którzy nie oglądali [ o ile tacy Są . ] napisać ze film jest o wyścigach pięknych kobietach tuningowanych wozach i bardzo polecam ;)

G – Grzyby ! coś na co nie lubię jeździć do lasu no chyba ze mamy jechać na grzyby a kończy się na flaszce xD i srednio lubię je jeść . grzyby fuu ! ;x

H – Home – Edition edycja Windowsa XP jedyna oryginalna edycja Windowsa za która zapłaciłem i dlatego mi się skojarzyło to z tym ;D !

I – Ikarus stara marka autobusu która do dziś jeździ po wrocławskich ulicach po prostu można dostać szalu ! zżera je rdza ale dalej jeżdżą ;x !

J - Jutro .. pewnie myślicie dlaczego jutro ? a wiec dlatego jutro iż jest to słowo bez którego nie mógł bym chyba żyć a dlaczego :D ? mama mówi po sprzątaj a ja na to jutro zrób to czy tamto a ja na to jutro :D po prostu najlepsze słowo haha :D !

K – Komuny Paryskiej ulica którą odwiedzam bardzo często znajduje się ona w dzielnicy która nosi nazwę Trójkąta bermudzkiego na tej ulicy u mojego kolegi odbywają się zacne imprezy których nie można zapomnieć albo się nie pamięta ;D !

L – Lacoste marka perfum której używam już od około 3 lat ? jakoś tak będzie i nie mogę przestać , bardzo polecam kolor zielony tych perfum Są świetne :D !

M – Mama . najważniejsza osoba w moim życiu bo bez niej nie było by nic wiadomo Są kłótnie i sprzeczki ale tak czy siak ona zawsze wie co doradzić i zawsze potrafi pomoc ;)

N – nuke jedna z map która ostatnio strasznie po lubiłem sam nie wiem czemu po prostu podoba mi się i już :) wiem ze po prawna nazwa to de_nuke ale mam nadzieje ze się nie obrazicie jak zjem przed Rostek de_ :D

O – Opór to coś czego brakuje często na mixach które gram z ApokalipTo Kugellem kazankiem czy tez innymi :D nie stawiamy przeciwnikom oporu a wiec jesteśmy jechani i przegrywamy ;<

P - PIH <3 ! dokładnie Adam Piechocki raper wywodzący się z Białegostoku jest mistrzem w tym co robi naprawdę jego piosenek mogę słuchać w kolko kółeczko ale wtedy nie miał bym czasu na grę z wami :D polecam najnowsza płytę Dowód rzeczowy nr 1 [ oczywiście mam oryginał <3 ] ostatnio był jego koncert we Wrocławiu ale nie wybrałem się iż nie pozwoliły mi na to moje fundusze :(

R – Rap to coś bez czego nie mogę żyć zostałem tym zarażony jak miałem jakoś 9 -10 lat i od tego momentu po pasowało mi wiele późnej muzyki jak electro house i inne tego typu ale rap na 1 miejscu ! polski oczywiście zagraniczny tak sobie ;x

S - slasknet.com strona internetowa poświęcona Wrocławskiemu Śląskowi <3 ! jak nie ma mnie na meczu wszystkiego dowiem się z niej ;]

T – Tupac amerykański raper , poeta , aktor .. jego muzyka w sumie zaraziłem się chwile przed hip hopem polskim ,rapem itp. Ale dopiero jak zaczęli mi tłumaczyć mniej więcej jego kawałki gość po prostu wiedział czego chciał od życia i nawijał o konkretach nie stety zginą w strzelaninie więcej po czytać o tym na necie :P cóż odebrali nam Tu paca a zaraz po nim Magika wiec zostal Pih :D

U - Urban card coś co wprowadzili we Wrocławiu [ nie wiem czy tylko ] chodzi w tym o jakieś kupowanie biletów przez kartę czy coś takiego niestety wam nie wytłumaczę o co dokładnie bo nie używam biletów i jeżdżę mpk za darmo xD

W- Wrocław miasto w którym się urodziłem i wychowałem i „przeszedłem drogę od zdrady do kłamstwa ‘’ i poznałem dużo wspaniałych ludzi i jak bym teraz miał to zrobić to nie zamienił bym go na żadne inne miasto <3 !!

Y – youtube portal powszechnie wszystkim znany i lubiany ;D ! ludzie zamieszczają tam rożne filmik jak i muzykę [ sam mam jeden zwariowany filmik XD ] więcej chyba na jego temat nie muszę pisać ;)

Z - Zygmunt moje drugie imię które otrzymałem po dziadku :D

koniec :) mam nadzieje ze się podobało :) starałem się jak moglem a zajęło mi to koło 2h ;x dziękuje dobranoc :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- Admini grupa maniaków ,którzy nie są zbyt często lubiani przez graczy za:(nie przeklinaj bo dostaniesz bana xd).Mnie za to kochają**:)

B- BaToN hmmm no oczywiście nasz Head Admin ale nikt nie wie ile ma lat xd (15 może 20 haha) lol3

C-c!oza człowiek zagadka ,którą codziennie odkrywam(niby agresywny a milutki) lol2 lol2

D-Dariusz moje zacne imię , którego nikt niestety nie wymawia wpieniony , a sryy ..... pani w szkole kiedy czyta listę obecności no i Nerix jak wpada na server xd

E-Ernest mój brat , bardzo wkurza a najbardziej teraz kiedy dorasta(w końcu to już 6 klasa podstawówki),wieczny non-steam bo ja mam steam,gra na jakichś pieprzniętych nickach typu:Dj Ki$$ :P

F-Folwark Zwierzęcy- lektura która zawiera treści o tematyce politycznej którą zajmują się zwierzęta...tak tak zwierzęta też myślą cool ,ale naprawdę w ciągła i którą przeczytałem od dechy do dechy.Polecam :matrix:

G-GregorQ, chyba tak się pisze lol3 .Niby już nie "Upalony", ale jak wchodzi na server to się krztusi tymi szlugami czy tam dopalaczami; hehe, w dodatku kupił jakieś lipne micro które po tygodniu przestało działać hahah

H- hajty,pierwsze co przyszło mi na myśl to właśnie te hajciki z piekar typu czary mary, cioza, fufek , straszne ogary w te klocki,ale podobno w piekarach się dużo gra więc..... :strzela:

I-igraszki lol2 niby dobre cukierki od firmy Wedel(nigdy ich nie jadłem) ale jak wpisze w googlach to słowo to wyskakuje zupełnie coś innego...... ale to też b.lubię :konik:

J-JA czyli chłopak dorastający w Małopolsce ,w XXI wieku ale w trudnych czasach xd

K-Koniec, słowo które uwielbiam jak coś robię przeważnie ciężkiego wymagającego wysiłku a nienawidzę jak muszę zejść z Cs-a.Na szczęście już ferieeeeeeeeee jupi

L-Lizak,rzecz bardzo mała ale jakże cudowna w latach młodości kiedy ryzykowało się życie lol3 by mieć go przed bratem :P

M-mama, mimo iż czasami potrafi wkurzyć i wyprowadzić z równowagi to jednak jedyna taka osoba w życiu która doradzi , pomoże i pamiętajmy mamę mamy tylko jedną:)

N-Noc, jedyna pora dnia w której nie wiem co się dzieje bo smacznie śpię xd ,ale kilka nocek się zarywało na CS i wtedy wszystko wiedziałem bo karałem tych botuff :P

O-Oregano, kiedyś zamówiliśmy pizzę z podwórkowym ziomkiem, powiedział kup z oregano nie jest bardzo ostre ahaha. To był jeden z największych moich błędów w życiu , 2 litry pepsi to było za mało lol3 lol3 lol3

P-Patriotyzm, słowo piękne,wyniosłe ale jakże nie mające swojego prawdziwego znaczenia w naszych czasach:(.Smutne. A wy myślicie że po co ja gram na nicku gen.ANDERS???? gazeta

R-RoninQ,człowiek bardzo spokojny i opanowany admin z 1# mający swoje latka i karający botów.Podobno gitarzysta z Koszalina-tego pierwszego jestem pewien bo jego kawałek rozbrzmiewa na serverze xd

S-Samolot, maszyna którą leciałem raz w życiu i na szczęście wylądował(nie był zbyt nowy),chciałbym się przelecieć(hahaha jakie słowo :P )tylko teraz pasażerskim:D cool

T-Timberlake,gość jest naprawdę dobry w tym co robi,według mnie jeden z najlepszych cool

U-Unban, jeszcze żadnego nie dałem bo nie mogę(brak flagi),zaraz napisze do naszego wodza(czyt.H @) daj mi funkcję Unban hahah ,admin bez unban to nie admin :P

W-Warszawa, taki ze mnie patriota a we własnej stolicy nie byłem o.m.g ,spokojnie napewno tam kiedyś zajrzę a póki co to Wiedeń musi starczyć no i oczywiście bliski mi Kraków:P

Z-Zwycięstwo-piękne słowo szczególnie w sporcie ale nie tylko,podobno człowiek rodzi się by zwyciężać :P dobre , mnie nawet biją w Cs-e i jak tu zwyciężać hahaha: lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- Avast wnerwiajacy program ,,Baza wirusów zostala zaktualizowana" zawsze gdy ktos cos do mnie mowi lub gram w cs a ... :d

B-Biustonosz lub stanik (jak kto woli)– przyrząd akrobacyjno-modelarski, służący kobietom do zakrywania cudeniek, a facetom do niezwłocznego zdjęcia i wyrzutu w losowym kierunku.

C- Chiny panstwo ktore za wszelka cene chce odwiedzic bo maja mnustwo tanich ciuchow Made in China” (czytaj: mejd in czajna lub jeśli wolisz: made in china).

D- Disco polo , muzyka ktorą kocham i chyba kazdy o tym wie . W dzisiejszych czasach przy Disco polo bawi sie prawie cale spoleczenstwo ale nie wiele osob potrafi sie do tego przyznac . Razem z Mania spiewamy disco polo podczas ... sprzatania i grania xD Muzyka dobra na wszystko kazdy znajdzie cos dla siebie.

E - Ekierka , przyrzad ktory mnie fascynuje bo nieznam chyba niczego innego co mialo by 3 konce .. jednak nigdy jej nie uzywam i nie posiadam za co w szkole dostaje ,,minusy"

F- Faceci osobniki ktorych jest bardzo malo w dzisiejszch czasach. Dla nich kobiece łzy sa najwieksza porazka. Często cierpią przez ,,puste lale" ktore lecą na chamow i prostakow. :)

G- Grudzien , podobno ma 31 dni zaraz po nim nastepuje 1 stycznia ktorego w praktyce 99% spoleczenstwa nie pamieta. W grudniu odwiedza nas Mikołaj i przynosi prezenty :]

H- hustawka , w dziecinstwie prawie sie zabijano byle by dobiec do niej jako pierwszy innym przykladem jest hustawka nastroju wystepuje najczesciej u kobiet podczas miesiaczki srednio co 28 dni trwajaca do tygodnia.

I - instynkt chyba nigdy mnie nie zawiodl jego glownym zadaniem jest uswiadomienie mi iz nie wszystko jest i bedzie zawsze kolorowe

J- Jedzenie, produkt bez ktorego nikt z nas by nie przetrwal kojarzy mi sie z wymiana polsko-niemiecka poniewaz odbyla sie ona miedzy Wałczem a Bad Essen , essen w jezyku niemieckim oznacza jesc

K- ,,Kocham Cię", słowa ktore w dzisiejszym swiecie stracily sens , sa zazwyczaj rzucane na wiatr przez prostakow i puste panny , są to jedyna slowa ktore boje sie wypowiadac :)

L- Legitymacja , czesto zapominam jej brac lub gubie przez co musze placic mandaty w ZKM (Zaklad Komunikacji Miejskiej)

Ł- łzy polski zespół muzyczny grający muzykę pop-rock. Lubie czasem pospiewac sobie "Agnieszka" jednak ulubiona piosenka to ,,Jestem jaka jestem" poniewaz czuje sie jakby byla ona o mnie :) tutaj taki maly cytat : "O... jestem, jaka jestem O.. robie zawsze to co zechce"

M- Misiu imię mojego psiaka ktorego mialam 11 lat zmarl rok temu(25.01.2010 mozna powiedziec ze na moich rekach) .. :( Na zawsze pozostanie w mojej pamieci byl nie samowity kochalam go bardziej niz manie : o

N- Niemiecki , jezyk ktorego ucze sie juz 10. rok ciagle podstawy .. ;D moim zdaniem jest latwiejszy od angielskiego

O - opisy na gg u mnie zazwyczaj sa to teksty piosenek oddajace moje uczucia tzn zlosc , radosc , podlosc etc . Zawsze moge wytlumaczyc ze nic mi nie ejst i to tylko tekst piosenki ktora wlasnie slucham ... :)

P -przyjaciel ,,,to ktos kto ma tak samo zryta banie jak ty" ogolnie jest to osoba przed ktora moge otworzyc sie w 100% jest dla mnie zawsze na 1. miejscu . Wspiera mnie w kazdej mojej decyzji .. dziekuje Michaś! :)

R- Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wałczu , szkola potocznie zwana ,,Rolnikiem" uczę sie w niej juz pół roku na profilu Technik żywienia i gospodarstwa domowego i coraz bardziej mi sie w niej podoba :)

S- Sylwester jest najbardziej lubianym człowiekiem na Ziemi. Pod tym względem nikt, ale to absolutnie nikt nie może równać się z nim. Jest tak lubiany, że ludzie, którzy nie znają ani jednego Sylwestra hucznie obchodzą jego imieniny.

T - Technologia gastronomiczna - przedmiot zawodowy na ktorym powinnam uczyc sie gotowac a w praktyce truja mi tylek o rozmnazaniu sie plesni ;x , najtrudniejszy przedmiot z zawodowych :)

U- Ufo jakieś kulki albo dyski, często wypełzają z nich kosmici. Nie wiedzieć dlaczego bardzo lubią przelatywać nad USA i Meksykiem, od czasu do czasu wpadają na kwadrat do Polski.

W- Wałcz moje piekne miasto do ktorego zapraszam , miasto otoczone jest jeziorami w poblizu 25 km znajduje sie ich okolo 18 juz nie pamietam , dawno to liczylam.

Z- Zakonczenie ufff jej tyle czasu sie meczylam nie chcialam sie powtarzac jesli jednak cos tam mi umknelo to sorki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - Agata : Moja kobieta którą Kocham niezmiernie mocno, zawsze jest przymnie gdy tego potrzebuję, to ta jedyna wymarzona sami wiecie :P

Angażowanie się : Jeśli coś już mam robić to na serio i bardzo się angażuję oczywiście od osób które ze mną współpracują itd. to oczekuję tego samego i zawsze szanuje to co ktoś robi.

B - Baton : Z ręką na sercu mogę powiedzieć że tu się wychowałem jako gracz, był to mój pierwszy serwer ( jeszze za non-steama ), na którym grałem juz jakies pare lat temu ze 2,5 bedzie jak nie wiecej, później was na troche opuściłem ale ciesze sie bardzo że mogłem wrócic i być tu teraz z wami :**

C - Cycki : Są cycki jest główna :P jeśli już o cycki chodzi to najlepsze ma Katarzyna którą serdecznie pozdrawiam i czekam na seta obiecanego już bardzo długo :)

FC Chelsea Londyn : Ukochany klub piłkarski z którym sercem jestem już bardzo długoo i bardzo mu kibicuję i moim marzeniem jest pojechanie na mecz do Londynu na Stamford Bridge :D

D - Dom : Miejsce do którego zawsze się chce wracać w stanie trzeźwym i tym nie bardzo :P mimo iż atmosfera w nim nie zawsze jest miła ale sentyment pozostaje

E - Ekonomia : może nie wiecie ale jestem po technikum ekonomicznym i podoba mi się ten kierunek jesli możliwosci mi pozwolą to chętnie studiowałbym ten kierunek

F - Fizyka : przedmiot w szkole którego nigdy nie nawidziłem :P tyle na ten temat bo ciężko mi przechodzi to przez gardło :D

G - Golf : Jako fan wszelkiego sportu muszę się przyznać ze jest to jedyny sport którego po prostu nie czaje :D

H - Huśtawka : niemiłe wspomniania z czasów dzieciństwa jako że 2 razy dostałem nią w głowe i zawsze gdy się huśtałem dłużej niż 2 minuty to robiło mi się nie dobrze :P

I - Internet : Coś dzięki czemu teraz moge to wam pokazać, może internet to zuo ale jak dla mnie bardzo pomaga w życiu i nie uprzedzam wasze myśli nie jestem uzależniony od niego ;p ale chetnie bym kupił dobrą wódke temu kto to wyczarował :D

J - Jabłko : Jest to mój ulubiony owoc i mógłbym jeść je kilogramami nawet mam swoją jabłoń z której są przepyszne jabłka najlepsze jakie kiedykolwiek jadłem :P

K - Kobieta : Postać bardzo intrygująca i nie przewidywalna, swoimi nieznanymi mocami potrafi zrobić wszystko ale najbardziej fascynujące dla mnie jest to że jej torebka nie ma dna :P

L - Leniwiec : Tak tak ten leniwiec nasz leniwiec którego chciałem oficjalnie przeprosić i powiedzieć że żałuje tamtego dnia w którym się pokłóciliśmy zachowałem sie nieodpowiednio i mam nadzieję że mi wybaczysz i będzie dobrze :*

M - Majlak aka Majlo : moje przezwisko życiowe i csowskie :P jako że jest osobny temat na wyjaśnienie pochodzenia więc nie będe tutaj się rozwijać jeśli chcecie to powiedzcie to się tam rozpisze :P moge powiedzieć tylko to że to był jedyny genialny pomysł moich znajomych :P aha i majlo to nie pies z maski !! pies z maski to milo nie majlo !

N - Natalia : dzięki niej mogę się podzielić z wami tym oto alfabetem za co chciałem jej podziękować i pozdrowić :P :*

O - Odpoczynek : Coś co lubię robić tak czesto jak tylko się da w różne sposoby jakie na to istnieją :P

P - Puszek : Mój ukochany piesek którego miałem 11 lat i zawsze będe o nim pamiętać, niestety już z nami go nie ma zdechł mi 2 lata temu pod choinką :(

R - Rodzina : Może i rodziny się nie wybiera ale ja się cieszę z tego jaka mi sie trafiła mimo iż wszyscy nie są idealni ale dobrze się z nimi spędza czas oczywiście nie za dużo tegoczasu :P

S - Siatkówka : Jakaś wieksza cześć mnie, przejawiam ogromny sentyment i fascynacje do tego sportu sam gram i Kocham to robić mógłbym na ten temat rozmawiac godzinami, jak dla mnie to właśnie powinien być nasz sport narodowy bo mamy bardzo duże osiągniecia a nasza liga zalicza się do najlepszych na świecie :D

T - To juz jest Koniec nie wiem czemu ale nie umiem nic wydusić na literę T jako iż chciałbym dokończyć ładnie alfabet jeśli coś wymyśle to z edytuje i tyle :D buśka :D :*

U - Ufo : Ufo to coś w co wierzę i mam nadzieję kiedyś doświadczę. Bardzo interesuje mnie życie poza ziemkskie i bardzo chcialbym poleciec gdzies w kosmos na poszukiwanie czegoś co żyje na jakiejś planecie :D

W - Walentynki : Jako ze wczoraj były walentynki to chciałbym wszystkim zakochanym i tym nie zakochanym złożyć naserdeczniejsze życzenia i szcześcia oraz wytrwałości w związkach a w ogóle to pamietać o gumach !!

Z - Zabawa : Jak każdy pożądny człowiek lubie sie zabawić w każdy sposób bo rozrywka to ważny czynnik w życiu pomaga w rozproszeniu smutków oraz pomaga w wejściu na dobrą strone mocy :P takie pierdoły wiem ale juz mi sie wena skonczyla musiałem coś napisać :D Pozdrawiam wszystkich a kto nie przeczyta ten trol :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A – Adam Małysz – każdy wie kto to, a jak nie to taki mały skaczący z wąsami ;)

B – BBC – brytyjska telewizja, dobre programy robi

C – Cartoon Network – kanał z którego nauczyłem się anglika :P taki stary jestem ze jeszcze po angielsku bajki leciały

D – Dragomon – pokemon trawiasty ganja zabija śpiewem prawie jak ten różowy co latał z pisakiem

E – Emo – jakiaś durna subkultura (Emo laske to bym teges, żeby nie było xD)

F – F1 - kiedys fajne teraz mniej liczy się kierowca bardziej samochód

G – Giewont – góra w tatrach niby jakiś leżący typ ale ja tego nie widze o.O

H – HWDP – stare JP xD na początku pisane przez samo H dopiero pozniej ktoś wymyślił ze uj pisze się przez CH xD

I – Ironia – kiedyś lubiałem się nią bawić teraz już mi przeszło :P

J – Jaguar – bardzo ładny duzy kiciuś

K – Kugel – typ co mnie zmusił do napisania tego ;(

L – Leniwiec – ulubiony cel komendy amx_mute

M – Maliniak – moja ksywa parafialna

N – NOKIA – moja pierwsza telefona dokładniej 3210

O – Obelix – śmieszny grubas kumpel Asterixa

P – Pegazus – super konsola spedziłem przed nią wiele godzin

R – Rafał – imie konia z super bajki „Koń Rafał”, ja wcale nie mam tak na imię to tylko plotki

S – Snake – super gra na każdy telefon

T – TOP GEAR – mój ulubiony program telewizyjny

U – ukulele – nie wiem co to ale chyba jakis sprzęt grający

W – Windows – cos z czym użeram się codziennie

Y – Yerba Mate - południowo-amerykańska herbata kiedyś miałem na to zajawke ale to taki syf ze głowa mała

Z – Zupa ogórkowa – moja ulubiona zupa (oczywista ta robiona przez moją babcie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- alkohol, który lubię wlewać swoje gardło. Nie ważne czy jest susza czy oberwanie chmury. Każda okazja jest dobra by się napić. A brak okazji to najlepsza okazja.

B- BoSkY over typ, z którym gram od dłuższego czasu. Ma rozdwojenie jaźni. Raz jest juniorem a raz seniorem. Miał Adma na 1 i na 2 równocześnie O_o ( ahahha ZAchu ciachu!!). Jeden teraz siedzi w domu a drugi w Warszawie ( łeeeee) i nie ma czasu grać.

C- Czikita ( nie chce mi się pisać całego Nicku). Typ z Warszawy. Szybko mu uświadomiłem, że to Wisła Kraków jest najlepszym klubem w Polsce i tu na serwie też rządzi. Fanatyczny fan legły warszawa. Dziwne ja bym sie wstydził a on jeszcze na mecze potrafi chodzić ^^

D- Dragmor na srajku. Przez tego typa mam wyciszoną muzykę. Ile można słuchać tego hymnu?! Naprawdę podziwiam ludzi, którzy to słyszą 20 razy dziennie i jeszcze potrafią powiedzieć, ale fajna muza. Gość ma adma na 1, wydawało mu sie, że jest króle, ale szybko zmienił swoje zdanie jak mnie poznał. Od tego momentu stałem się dla niego duchowym mentorem, przywódcą. Jednym słowem jestem jego Panem!!.

E- Ebola, bakteria z Ukrainy, przez, która pisze ten alfabet. Sam sie nie wysilił. Pewnie nie przeczyta moich wypocin. rafałeq jest nieśmiałym człowieczkiem i dlatego mało się odzywa i tylko bezmyślnie stuka w klawisze. Jak sie pojawiam się na 1 to skacze z radości jak mały piesek:>

F- Fufek osoba, która jak ja nienawidzi jak mu sie coś narzuca? Nie wiem czy już mnie dogonił w ilości banach ( nowi dla waszej informacji ja jestem mistrzem w zdobywaniu Banów). Postanowił, któregoś pięknego dnia pokłócić się z kazankiem ( o nim poczytacie w literce k) i dostał Bana. Czyli zrobił to co ja O_o.

G- Goryl OCB. Goryl uważany jest za wariata i z niego jest zwykły psychopata!

H- [cenzura], członek ( tak dla ścisłości)

I- Iglo. Jak byłem mały zawsze je budowałem. Po czym je burzyłem. Ponoć mam ADHD tylko, że niestwierdzone.

J- Jagielonia Białystok miałaby mistrza, ale sprzedała zawodnika, który robił im z przodu całą grę i juz mogą tylko pomorzyć o mistrzostwie.

K- kazanek ( on to ma zawsze pod górę w swoim życiu) mało, kto go lubi, ponieważ jest surowy. Jak głosi legenda kazanek od małego był juz adminem i banował owieczki. Ponoć nigdy się nie uśmiecha i jest zazdrosny o wszystko.

L- love

Ł- O jak ja się cieszę, że ten alfabet mogę napisać. Myślałem, że teraz będę grać lub spać, ale nie, po co?! Lepiej pisać alfabet, by inni mogli go przeczytać. Dobra lecim dalej:

M- Mikro ( jeden z goroli na serwie) kolega bosida. Chłopak skilla nie ma i nie będzie go juz miał. Właśnie się z nim umówiłem, że zaraz będę na serwie, więc o nim juz koniec. A były admin, na 2 ale chyba nikogo nigdy nie zbanował!

N- Nukli mówi się, że kobieta zmienna jest. Jest to nie prawda, Nukli zmiennym chłopem jest. Chłopak uważany za podrywacza. A on jest nieśmiały i skryty w sobie. Widział moje sutki ( plus dla niego).

O- Obciągra ( Kemot), kto go zna to go znam. Mało, co bywa na forum. Na serwer wrócił dzięki mnie i powinniście sie z tego powodu cieszyć.

P- POLSKA!! Mój kraj, w którym się urodziłem i nikt przy mnie nigdy nie będzie obrażał Ploski!

Q-

R-ron!N., kiedy ja tego gościa ostatnio widziałem?! Tego nie wiem. Ale war toby z nim odnowić kontakty.

S- Synek nie ma takiego bicia. Ponoć na tym filmie był Avee!!

T- Tak juz blisko końca jak sami widzicie juz się nie rozpisuje. Pewnie, dlatego, że mi się juz nie chce!! Ale dokończę swoje pisanie teraz. Bo bloody mnie męczył od wczoraj o ten alfabet. Gdyby nie on to pewnie bym go napisał w niedziele.

U- uuuuu końce alfabet. Jestem z siebie dumny. Mam nadzieję, że wam się podobał. Jak nie to trudno pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia ( to byłą ostatnia literka, jaką pisałem). Jestem z siebie dumny i mam nadzieje, że wy ze mnie też. Idę się myc i cos zjeść. Do zobaczenia na serwerze i na forum. PAPapa !

V- Variot . Kocha on Moj śpiew. Chłopak ze Śląska. Wrocław jego dom. NA serwer przyniósł swoich kolegów: apokolipto i white ( chyba ja go tylko pamiętam).

W- Wisła Kraków. Najlepszy klub piłkarski w Polsce. Hej Wisełko, Wisełko, Wisełko ty najlepszych kibiców w Polsce masz. Mistrz, mistrz Nasz TS! Jazda, jazda, jazda Biała gwiazda!

http: //www.wisla.krakow.pl/splash2/

Y-Yoyo . Taka zabawka. Robiło furorę, gdy byłem małym chłopcem.

Z- Złoty ma brata, który gra pod nickiem Mc2. Częściej z nim gram i rozmawiam, więc o nim napisze. Mówię do niego motyka. I tylko on wie, co mam namyśli to mówiąc. Mc2 jest nierobem siedzi w domu całymi dniami i tylko czeka, by ze mną zagrać. Dla niego dzień bez leniwca jest dniem stracony,

Gdyba alfabet miał dwa razy C była by w nim cycolina , która od dłuższego czasu juz nie gra. Jest miła dla wszystkich.

A dwa razy N : Nana, która zrobi wszystko dla mapek awp i wiem, co mowie ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, tera ja ! :D

A - alfabet, piszę bo obiecałem a obietnicy dotrzymuje mimo braku czasu :D

B - b

C - Cs, taka gra która uzależnia i powoduje u mnie stany krytycznie nerwowe! :D

D - Domestos, bardzo przydatny, gdy mamy w kibelku niechcianych lokatorów, znacznie zmniejsza ich populacje.

E - Easy Pc - niewydawane już czasopismo komputerowe omawiające od postaw obsługę komputerów z systemem operacyjnym Microsoft Windows 95. Mam wszystkie części. W czasach kiedy w domu się to zbierało nie sądziłem że będę miał dostęp do komputera

F - Fiutek, czego dziś nikt nie używa tego określenia ? Kiedyś bardzo popularne wśród młodych ludzi, dziś zastąpiło je h**. Być może dlatego, że jest krótsze

G - garaż, coś czego nie mam a chciałbym mieć. Najprawdopodobniej spędzałbym tam 70% wolnego czasu realizując swoje powołanie

H - Honda ! Jedyne słuszne auto jakie mogę posiadać na własność. Piękna stylistyka, która mimo upływu lat nie starzeje się, cudowne kręcące się baardzo wysoko silniki zużywając przy tym małe ilości paliwa.

H - Headhunter - jeden z najlepszych Dj-ów "Hardstajlowych" jakich znam, bez niego ten rodzaj muzyki wiele by stracił.

I - dlaczego duże "I" w komputerze wygląda jak patyk ?

J - Jp, grupa ludzi o ograniczonych funkcjach narządu zwanym mózgiem. Osobniki te zazwyczaj poruszają się w grupach, gdyż idąc nocą po ulicy boją się własnego cienia

K- kazanek, człowiek który odkąd pamiętam gnębił mnie za to, że rzucałem mięsem :D W dawnych czasach nie było dnia w którym nie dostałem od niego kicka, czasem bana :D

K - Kornik, tak mnie wszyscy zwą, nie ja to wymyśliłem, lecz każda osoba z którą miałem styczność.

L - Lublin, moje miasto. Ma swoje wady i zalety, charakteryzuje się tym, że wjeżdżając z dowolnej strony do miasta można napotkać "hopy" na drodze ;D

M - Marcin, tak mam na imię. Bardo mi się ono podoba. I tu ciekawostka, iż wszystkie kobiety z tzw "reala" tak się do mnie zwracają, baaaaaaardzo dawno nie słyszałem od żadnej mojej "ksywki" ;p

N - Niemcy, naród którego nienawidzę. Nie trawie ich sposobu bycia, stylu wymowy, inteligencji?, oraz tego że spotkać tam piękną kobietę to tak jak zgiąć łokcie w kolanach. Jakbym jakiegoś niemca spotkał, mógłbym mu dać w pysk za nic.

O - O kur*a, jakże popularny zwrot polskiego społeczeństwa, rozpoznawalny w większości krajów na świecie. Istnieję też wykład prof. Miodka tłumaczący jego piękno i znaczenie.

P - perła, piwo lubelskie. 1/3 piwa które wypijam pochodzi od tego producenta, gdyż bardzo cenię sobie jej smak i pochodzenie

R - Robert Kubica - moim zdaniem jeden z najlepszych kierowców F1, który miał (ma) przed sobą szanse zostać wielokrotnym mistrzem świata. Wierze w to, że powróci i pokaże na co go stać. Dowiadując się o jego wypadku o mało nie popadłem w depresje. Przejąłem się tym 100n! razy więcej niż katastrofą w smoleńsku.

T - trolejbus. Mało kto w życiu jechał tym ustrojstwem gdyż pojazdy tego typu poruszają się jedynie w trzech miastach. A ja nim jeżdżę codziennie :P

U - ulung, taka herbata z Chin, jak i określenie nierozgarniętej osoby (dawniej)

W - Warszawa, nie trawie tego miasta i .

x - Xsero, na wydziale mechanicznym w tym punkcie można dostać wszystkie materiały potrzebne do nauki. Jest to taka "baza danych", gdzie zamieszczone są notatki i sprawozdania ze wszystkiego ;p

Y - yeti, tak włochaty biały stwór co straszy w górach i myśli że jest fajny

Z - http://www.youtube.com/watch?v=gxvNGy5jUeA ! :D

To by było na tyle. Miałem pustkę w głowie pisząc ten alfabet dlatego też wyszły takie głupoty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- Angielski, czyli mój ulubiony przedmiot w szkole i najpopularniejszy język na świecie (no może poza chińskim :]). Fajnie, że rodzice zadbali, żebym od małego uczył się tego języka, bo teraz nie mam z nim problemów, a w dzisiejszych czasach jest bardzo przydatny. Szkoda, że z Niemieckim nie idzie tak dobrze :)

B- Basket, koszykówka. Moja młodość to godziny spędzone na betonowym boisku pod podstawówką grając w kosza ze starszymi dzieciakami. Z racji dość niskiego jak na ten sport wzrostu (teraz 182cm), zazwyczaj grałem jako rozgrywający. I przyznam, że dosyć nieźle mi to wychodziło, ale nigdy nie miałem ochoty na zapisanie się do lokalnego klubu (Znicz Jarosław- sezon temu grali jeszcze w Ekstraklasie), dlatego obecnie gram już sporadycznie, dla przyjemności. Jednak starzy znajomi z boiska i rzut z półdystansu pozostali cool

C- chikwaikwai, czyli mój nick. Używam go właściwie od początku mojej przygody z CS. Skąd sie wziął? Początkowo grałem na Batonie jako pleba, czyli tak, jak mówią na mnie znajomi. Ale kiedyś pokłóciłem się z leniwcem w sprawach kibicowskich i zostałem zbanowany za obrazę na jakiś czas. Po dwóch dniach wróciłem pod zmienionym nickiem chikwaikwai. To nazwisko piłkarza z Zimbabwe, który był kiedyś na testach w Legii (Evans Chikwaikwai, w googlach na pewno coś się znajdzie). Czysty przypadek, właściwie to nie wiem, dlaczego akurat taki, a nie inny wyraz wybrałem:)

D- Delta. Często można się z nią spotkać przy okazji lekcji matematyki w liceum. Liczenie delty, to chyba najprzyjemniejsza robota pośród tych wszystkich indukcji, brył i logarytmów :D

E- Eurosport, czyli mój ulubiony kanał telewizyjny. Telewizji prawie w ogóle nie oglądam, ale jak już, to jest to właśnie sport.

F- FIFA, popularna seria symulatorów piłki nożnej. Często lubię zagrać przez sieć ze znajomymi.

G- GPW, czyli Giełda Papierów Wartościowych. Można tam nieźle zarobić, tylko trzeba mieć trochę szczęścia i mieć do tego "nosa". Od kilku miesięcy próbuję swoich sił, lecz na razie bez spektakularnych efektów :)

H- Hortex. Producent najlepszych wg mnie soków owocowych. Ulubiony smak to grejpfrut.

I- Internet. Najlepszy jak dotychczas wynalazek, podobno jeśli nie ma czegoś na internecie, to to nie istnieje. Niestety wciąż muszę sobie radzić z moim 1 Mb/s... przydałoby się kilka razy więcej.

J- Jarosław, 40-tysięczne miasto na Podkarpaciu, w którym mieszkam od kilkunastu lat i w nim się wychowałem. Podobno mamy ładne zabytki, choć mnie ciężko je ocenić ze względu na to, że widzę je na co dzień. W ostatnich latach bardzo się rozwinęło i pomimo tego, że jest dosyć małe, to tętni życiem i około połowa mieszkańców ma mniej niż 25 lat. To z kolei sprawia, że jest wiele miejsc, gdzie można spędzać wolny czas i nie mam na co narzekać.

K- Kuba, czyli Jakub (choć tej drugiej wersji nie lubię). Lubię to imię i cieszę się, że właśnie tak mnie rodzice nazwali.

L- Legia Warszawa, stołeczny klub z najlepszymi kibicami i pięknym stadionem, któremu mam zaszczyt kibicować. Wiele wspaniałych chwil przeżytych na stadionie, choć z racji odległości niestety w większości oglądam mecze przed TV. Większość Polaków interesujących się piłką nie lubi tego klubu i to jest w Legii najpiękniejsze :)

M- Metro. Świetna rzecz, znacznie ułatwia poruszanie się po dużych miastach. Szkoda, że w Polsce tylko w Warszawie o tym pomyśleli.

N- Nokia. Mój pierwszy telefon to Nokia 3310 i od tego czasu używam wyłącznie telefonów tej marki. Mam nadzieję, że jeszcze długie lata będą produkowali klasyczne telefony z klawiaturą, bo komórki dotykowe to jakaś pomyłka.

O- Ojczyzna, czyli Polska. Dziwny kraj, gdzie sprzątaczka zarabia więcej niż magister, a 70km odcinek autostrady z Katowic do Krakowa jest remontowany od 20 lat. Mimo wszystko chyba fajnie jest być Polakiem, a najbardziej jestem dumny z naszej historii.

P- Powstanie Warszawskie. No właśnie, to jedno z tych wydarzeń historycznych, z których jestem cholernie dumny. W większości młodzi warszawiacy przez 63 dni walczyli z Niemcami, choć wiedzieli, że bez pomocy z zewnątrz poniosą klęskę. Pomoc nie nadeszła, ale dzięki tym 2 miesiącom walki świat zobaczył, że trzeba się z nami liczyć. W wyniku powstanie doszczętnie zniszczone została Warszawa, ale na szczęście dość szybko zdołała się odbudować i dzisiaj pięknieje w oczach.

R- Rap. Od dzieciństwa słucham prawie wyłącznie takiej muzyki i na razie nie zanosi się na zmianę.

S- Schwepps, czyli tonik. Najlepszy sposób na letnie upały. Oczywiście z lodówki i z kostkami lodu :D

T- Tenis ziemny, sport, który trenuję od 3 klasy podstawówki. Niestety od roku mam przerwę ze względu na kontuzję łokcia (popularny łokieć tenisisty). Ale na pewno jeszcze do niego wrócę, bo strasznie wciąga. Poza tym, lubię pooglądać dobrego, męskiego tenisa na Eurosporcie :D

U- USA, jedno z miejsc, które bardzo chciałbym zobaczyć. Mam nadzieje, że kiedyś to marzenie się spełni.

W- Warszawa, stolica Polski i największe miasto w Polsce. Tam się urodziłem, mieszkałem przez pierwsze lata życia i z tym miastem wiążę swoją przyszłość. Większość ludzi nie przepada za Warszawą ze względu na zgiełk, hałas i wszelkie wady, jakie towarzyszą dużym metropoliom. Mnie z kolei pobyt w Warszawie odpręża. W tym mieście nie ma czasu na nudę :)

X- X-box. Nie wiem, czego kręci tak wiele osób. Mnie by się znudził po tygodniu :)

Y- Y.... no nie wiem, niech będzie Yonex. Firma produkująca ubrania sportowe, ale też np. bardzo dobre rakiety do tenisa.

Z- Zima, pora roku, którą uwielbiałem, jak byłem mały. Śnieg bałwany, sanki - kochałem to. Teraz nie cierpię mrozów i tej całej zimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - alkohol, chyba każdy pije a rozmowa przy piwku wiadomo lepsza :)

B - 'Bifyj' moja ulubiona knajpa, gdzie z znajomymi chodzimy na browarka albo coś mocniejszego :)

C - Counter-Strike gra lubiana przez nas wszystkich i w która gram już kupe czasu

D - 'dupaa' jedno z moich ulubionych powiedzien ;)

E - Eurosport - super kanał zwłaszcza do oglądania kolarstwa i snookera :)

F - fotografia jedno z moich hobby

G - Gorillaz i Grubson jedynie mi się tutaj sensownie kojarzą :P

H - HKS :)

I - Internet - wiadomo bez niego dzisiaj nie ma nic :)

J - jp, heh śmieszą mnie zawsze.. ;p

K - Kubica Robert, jestem jego wielkim fanem i życze mu dużo zdrowia :)

L - lenistwo, każdy lubi od czasu do czasu porobić wielkie NIC.

M - motoryzacja, drugie moje hobby i pasja :)

N - Nikon, firma której mam aparat i nigdy nie zaminie go na C :)

O - O'sa czyli Ronny O'Sullivan, żywa legenda snookera

P - Peugout, samochód którym akutalnie jeżdżę

R - Ronaldo, Roberto Carlos - jedni z moich ulubionych sportowców

S - Snooker, jedna z moich ulubionych dyscyplin do oglądani ;p

T - Telewizja, dziennie oglądam i jestem fanem kilku seriali :)

U - Usta Usta - akutalnie imho najlepszy polski serial, który pokazuje TV, szkoda, że się nie za niedługo kończy..

W - wódka :P

X - ;x

Y - ;y

Z - znajomi, z nimi zawsze są jakieś jaja i się człowiek nigdy nie nudzi :)

Noo, jakoś wymęczyłem :P

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - Agnieszka, imię mojej best koleżanki, pozdrawiam ją :D

B - bar, miejsce które kiedyś odwiedzałem bardzo często, teraz trochę mniej na szczęście :P

C - cebula, wiadomo bez niej nie ma dobrej jajecznicy a tą jem bardzo często

Coma- jutro idę na koncert :)

D - dynia, w sensie głowa skojarzyło mi się z takim kawałem. Dres opowiada dresowi o spotkaniu z dziewczyną.

" No wiesz rozstawiła nogi i powiedziała, że mam zrobić teraz to co potrafię najlepiej"

- no i co zrobiłeś?

- jak to co? zay**ałem jej z dynki :D

E - Einstein - geniusz, którego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać

F - Farby, sklep w którym kupowałem alko jak miałem 15lat, a teraz gdy mam 22 pytają się mnie o dowód :O

Facebook- niedawno uległem komercjalizacji, założyłem i już się od niego uzależniłem

G - gówno, " bo to wszystko jest gówno warte "

Grubson, wiadomo wymiata :D

H - Hanysi, to my naród śląski

I - impuls, wszyscy działają pod jego wpływem, zamiast najpierw pomyśleć. Impuls to też nazwa serwa na którym grałem za czasów cs'a 1.5

J - Jamajka " bujaka Jamajka miłość w 100% jaraj jaraj jaraj Ostry na prezydenta"- dobra nuta

K - Kaczyński J. nie wiem czemu mi się z nim skojarzyło, bo nie trawie jego poglądów i zachowania

Kebab- dobra sprawa, chociaż w większości miejsc gdzie go robią to straszny syf

L - Lech - ulubione piwo

Leszek- moje drugie imię, imię mojego ojca :P

M - Michał, moje imię

N - narkotyki, uzależniają, rujnują życie, ale od czasu do czasu zdarzy się coś spróbować :>

O - Ole, Hej Ruch Chorzów Ole,Hej Ruch Chorzów Ole,Hej Ruch Chorzów Aeaooo, taka przyśpiewka, została z czasów gdy jeździłem na mecze

P - piwo, napój bez którego ciężko się obejść

R - Ręczna, sport, który uprawiam od 10lat z przerwami na kontuzje, obecnie gram w 2 lidze i kocham ten sport

S - sport, od zawsze jestem z nim związany, w zasadzie z każdą dyscypliną, nie przepadam jedynie za siatkówką

T - telewizja, "kłamsTVo". Wszyscy ją oglądają nawet ci co twierdzą inaczej, moja ulubiona stacja to Tvn.

U - Ukraina, nasz partner na euro.. ciekawe jak to się wszystko potoczy :]

W - "Wehikuł czasu" dobry kawałek zespołu Dżem

X - Xavery, woźny na hali, na której trenuję

Y - Yeti, czy ktoś go kiedyś widział ?!

Z - zaj*biście, słowo, które powoli przestaje być przekleństwem no i bardzo dobrze :P

Jakoś poszło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka - Imię mojej wspaniałej dziewczyny :] Jesteśmy razem prawie 6 lat a w tym czasie myślę zdążyliśmy się już troszkę poznać. Wiadome jak to kobiety bywa drażniąca ale jakoś mniej niż inne które znam :P Planujemy już powoli jakieś wesele a potem może gromadkę nowych graczy Cs :]

Browar - Eh... Piwko :] Napój który umila mi co wieczór granie w Csa. Jaki jest każdy wie, najlepiej żeby był schłodzony. Dawniej byłem ogromnym smakoszem Carlsberga no ale wymyślili twist-offy i smak już nie ten sam. Ostatnio gustuje w Perle. Zdarza się że nie kończy się na jednym czy 2 piwkach co widać po rozwijających się w niepokojącym tempie mięśniach piwnych.

Counter Strike - Gram już pewnie ze 2 lata. Przygoda ta zaczęła się od częstego grania w... Pro Evolution Soccer :D Ale jak wszystko, szybko mini turnieje z kumplami znudziły się nam więc ktoś zaproponował CS. Nie byłem przekonany do jakiejś tam badziewnej strzelanki, no ale jak grają wszyscy to i ja zagram. No i tak już mi się spodobało. Od bota doszedłem do swojego obecnego poziomu. Może nie jest on najwyższej półki ale mnie wystarcza.

Dom - Kiedy byłem jeszcze piękny i młody robiłem wszystko żeby się z niego wyrwać. Kumple, imprezy, mecze, melanże. Jednak chyba się starzeje bo ostatnimi czasy cenie sobie spokój i zacisze swojego pokoju (a właściwie całego piętra).

Egipt - Państwo które zamierzam w przyszłości odwiedzić. Kręcą mnie te ich piramidy i z chęcią chciałbym zobaczyć je na żywo. Mam nadzieję że moje plany uda mi się zrealizować.

Football Manager - Gra komputerowa która wciągnęła mnie na masakrę. Za czasów szkoły potrafiłem siedzieć przy niej dłuuugimi godzinami. Co roku sięgam po nowszą wersje i gram do momentu aż nie wygram Ligii Mistrzów jakimś słabiakiem (Jak ostatnio Termalica).

Geniusz - Kiedyś byłem takim małym geniuszem :] Zdarzało się że kończyłem godzinny spr z matematyki po 10 min oczywiście z bezbłędnym rozwiązaniem wszystkich zadań. Szkoda że moje lenistwo stało się tak wielkie że nigdy tego nie wykorzystałem. Kto wie kim bym teraz był gdybym w życiu posiedział choć pół godz nad jakąś książką...

Hamak - Zawsze chciałem mieć w pokoju :D Niestety do tej pory się nie doczekałem. Ale może kiedyś w swoim własnym domku. Leżeć, słuchać dobrej muzyki no i popijać piwko ;]

Inteligencja - Szczególna cecha którą bardzo cenie. Nieskromnie powiem że uważam się za człowieka inteligentnego i dobrze czuje się w towarzystwie podobnych osób. Niestety coraz mnie takich ludzi spotykam. Ciekawe czemu :>?

Juventus - Miłość od pierwszego wejrzenia :] Wystarczyło kupić pierwszy numer GigaSportu (wtedy jeszcze chyba Mega :P) za blisko 5zł O_o i poczytać trochę o tym wspaniałym klubie. Szkoda że większość piłkarzy z okresu mojej największej fascynacji skończyła już kariery. Został mi tylko Del Piero ale i on nie pogra już długo :(

Klnę! - Jak szewc! Na serwerze staram się być kulturalną spokojną osobą lecz na co dzień jest z tym trochę gorzej. Przynajmniej jeśli chodzi o kulturę słowa. Przeklinam dużo, głośno i niepotrzebnie. Niestety nijak nie mogę tego opanować.

Linkin Park - Niegdyś uwielbiana przeze mnie kapela. Od ich płyty Hybrid Theory zaczęła się moja miłość do ostrzejszych brzmień. Niestety chłopaki na 2 ostatnich płytach zaczęli odchodzić od ostrych riffów i mocnego wokalu nad czym ubolewam. Ostatnia płyta to taki shit że nawet mi, bądź co bądź nadal fanowi zespołu trudno tego słuchać.

Mazda - 323F Mój pierwszy i aktualny samochód. Jak na pełnoletnie autko moja eFka radzi sobie całkiem nieźle :] 90kM to niezbyt zatrważający wynik ale daje radę :] Najważniejsze jednak to że nigdy mnie nie zawiodła i mam nadzieję nigdy tego nie zrobi. Fajnie by było kiedyś mieć Mazde Rx-8 ;]

Nikon - Kupiłem dziada za kupę kasy i nie mogę do dziś ogarnąć tego sprzętu... Człowiek myślał że dobry aparat zrobi go dobrym fotografem ale niestety jak się jest za głupim na te wszystkie ogniskowe, przysłony itd to im lepszy sprzęt tym gorzej zrobić fajne i ciekawe zdjęcie.

Oktoberfest - Chciałbym tam kiedyś być :]

Piłka Nożna - Dyscyplina sportu która od dziecka mnie fascynowała.Za młodu z kumplami nawet w Wigilię Bożego Narodzenia potrafiliśmy odśnieżać nasze małe boisko i grać tam w gałę. Często spędzaliśmy na nim całe dnie. Fajne to były czasy :]

Rock - Szeroko pojęty gatunek muzyki którego jestem fanem. Nie przemawiają do mnie inne rodzaje typu techno czy nawet hh. Kapele których słucham najczęściej to na pewno SOAD, Korn, Disturbed. Lubię też stare kawałki nagrane kiedy to muzyka rockowa stawiała swoje pierwsze kroki.

Sex - Wspaniała rzecz. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego. Najlepiej z ukochaną osobą :] Nie jakiś numerek za klubem na wsi... To nie dla mnie.

Tempe Ch*je! - Czyli uwielbiany przeze mnie tekst uwielbianej postaci Kapitana Bomby.

Ufo - Wierzycie? Ja wierze że gdzieś tam we wrzechświecie jest jakaś planeta z życiem, nie koniecznie odwiedzają Ziemie jak twierdzą co poniektórzy :P Ogólnie lubię dyskutować i czytać o niewyjaśnionych zjawiskach typu duchy, ufo itd itd.

Walentynki - Jak ja nie znoszę tego dnia! Śmieszne święto wymyślone chyba tylko i wyłącznie dla pieniędzy. No ale co zrobić jak kobieta wymaga romantyzmu w tym dniu... Skulić uszy i udawać kogoś innego...

Xxx - czyli erotyka. Chyba każdy lubi co?

Yeb*ny - alfabet zajął mi cały wieczór :P

Zakończenie - Kończę już te swoje wypociny bo co literka to piszę mniej. Myślałem że pisanie alfabetu to troszkę łatwiejsze zadanie. Jak się okazało było inaczej. Pzdr&Buźki :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A – Audi a4 b6 s-line kombi tdi 2.0 piękny samochód, mija już 6 miesiąc odkładania na niego ;p

B – Bartek moje pierwsze i jedyne imię, jakie posiadam

C – Capoeira , Brazylijska sztuka walki połączona z tańcem, miałem okazje ćwiczyć ją przez około półtora roku :D

D – Dragmor moja ksywa od podstawówki, potem zmieniła się na Drago

E – Eksperyment Psycho jedna z moich ulubionych płyt, oczywiście posiadam ją na oryginalnym krążku

F - Farkas, a dokładnie Viktor Farkas – niewytłumaczalne zjawiska, moja ulubiona książka.

G – Gothic. Jestem wielkim fanem tej gry, oczywiście wszystkie na oryginalnych nośnikach, tydzień temu dołączyła do tej kolekcji 4 część tej gry czyt. Arcania

H – Harold i Kumar :D Moim zdaniem jedna z lepszych komedii :D cały czas czekam na 3 część :D

I – Informatyk, kształciłem się na tym profilu w technikum

J – Jensen Ackles ulubiony aktor, gra w moim ulubionym serialu Supernatural.

K – Kłodzko, miejsce gdzie pracowałem, nigdy tego miasta nie zapomnę tylko, dlatego że tam na jednego faceta przypadało około 5 dziewczyn.

L - Little Cezar, Najlepsza pizza, jaką jadłem, pizzeria znajduje się w Toledo.

M – Marlboro, jedyne papierosy które zapale, reszty się nie tykam, jak mam się truć to tylko najlepszym ;p

N – Nike a dokładnie Air max posiadam 3 pary tych butów, mówiąc krótko kocham je :* :D

O – Orange, posiadam niestety abonament w tejże sieci i powiem wam, że czekam tylko na jedno, na zakończenie umowy. Przed podpisaniem umowy też miałem Orange, miesięcznie wydawałem 50 zł na doładowanie (dużo dzwonie) i wystarczało spokojnie, po przejściu na Abonament wydaje 3 razy więcej na opłaty tyle samo dzwoniąc. Jednym słowem kpina!

P – Porno, pisze scenariusze do tych filmów :D a tak na serio P jak Paktofonika, muzyka na której się wychowałem i którą słucham do dzisiaj.

R – Radio, najważniejsza rzecz w samochodzie :D

S – Supernatural (Nie z tego świata), jest to serial, który mnie wciągnął tylko, dlatego że podobają mi się tego typu filmy, książki, artykuły (czyt. Niewytłumaczalne zjawiska), Serial opowiada o przygodach dwóch braci Deana i Sama, którzy polują na różne dziwne stworzenia nie z tego świata. Polecam!

T – Tarnów miasto skąd pochodzę(urodziłem się gdzieś indziej), posiadamy jedną z lepszych ekip żużlowych w Polsce, temu miastu oddałem serce :D

U – Unia Tarnów, swego czasu Potęga w żużlu, niestety już jej nie ma, została wykupiona przez Tauron i zmieniła nazwę na Tauron Azoty :D

W – Wata szklana, najgorsze cholerstwo, jakie kiedy kol wiek powstało! Nie cierpię wręcz jej i tej męczarni, jaka jest przy rozbieraniu starych instalacji wodnych!

Z – Zapalmy na koniec :D myślę że to była by najbardziej przyjemna rzecz z tego wszystkiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- AFK (Away From Keyboard)- jeśli ktoś afkuje, a obok stoi sarenka to nie było takiej sytuacji abym nie dźgnęła go nożem- uwielbiam celowe tk !

B- Bershka- sklep z którego mam praktycznie wszystko i w którym nie paCZę na ceny :P Ogromnym plusem jest to, że rozmiar jeansów jaki tam kupuję to xxs (32) hyhy <3

C- Cycki- kto ma cycki, ma władzę.. lubię cycki i jestem dumna, że je mam ^^

D- „Dear John”- Najlepszy film jaki w życiu obejrzałam.. Płakałam przy nim jak dziecko i polecam każdemu.. Dramat, który zawładnął mym serduszkiem ;p

E- Eva Longoria- uwielbiam jej rolę w „desperate housewives”!

F- Feminizm- pod żadnym pozorem nie popieram tej ideologii.

G- Gumisie- Haribo, słodkości które uwielbiam, są dobre i można się nimi bawić.. A jak się je wrzuci do soku to robią się miękkie i duuuże haha

H- Haker- moje marzenie z dzieciństwa aby zostać hakerką.. Plany niestety się nie ziściły pomimo, że udało mi się zepsuć dwa komputery i laptopa ;D

I- i- literka, której często nadużywam.. Niestety zawsze muszę postawić na swoim iiii nie zawsze wychodzi mi to na dobre.

J- Jigglypuff- mój ulubiony pokemon. Czasami nawet teraz szukam sobie odcinków w których był i oglądam. Jest taki słodki! Najpierw śpiewa, a jego głos usypia wszystkich którzy są w pobliżu, a potem się tak słodko złości i maluje wszystkich pisakiem ;D

K- Koza - przezwisko od nazwiska, które towarzyszy mi od dzieciństwa do chwili obecnej.

L- Literatura- uwielbiam czytać! Potrafię zagłębić się tak w książkę, że przez trzy dni znikam praktycznie dla świata, bo… czytam : )

M- Mp3- Muzyka- towarzyszy mi zawsze i wszędzie. Od pewnego czasu słucham praktycznie tylko polskiego hh czyt. Rekord, Słoń, Fokus, Pih, Chada, WWO, Młody M, Mes, Małpa, Onar, OSTR, Miuosh, WENA, Pezet, Eldo, Kajman i inni..

N- Nienawidzę- kiedy coś nie idzie po mojej myśli , kiedy ktoś krzywdzi mnie bądź moich bliskich, kiedy czasem czuję się tak samotna, że zaczynam konwersować z moimi kotami ;D

O- Obcasy- uwielbiam szpilki, chyba jak każda kobieta.

P- Psychologia i pedagogika- to coś czym się interesuję od ponad 4 lat. W te kredki akurat jestem dobra i lubię rozmawiać z ludźmi na tematy, które są niewygodne dla innych.

R- Reveal – Od Halle Berry- mój ulubiony zapach perfum.

S- Sex- coś przyjemnego dla duszy i ciała ;p

T- TP- Team Play- 4czka „święta królowa”, na której gram od dłuższego czasu i ją uwielbiam! Są tam świetni ludzi z którymi można stworzyć coś naprawdę fajnego. Miła atmosfera, można się wyżalić, pośmiać, poprzeklinać (kiedy admin nie widzi)..

U- Używki - nigdy niczego nie paliłam, nie łykałam, nie wstrzykiwałam i nie wciągałam. Trzymam się od tego z daleka i jestem z siebie dumna.

W- Wypadek- dosyć niedawno miałam „przyjemność” doświadczyć tego na własnej skórze i to nic przyjemnego. Wpakowałam się w dwa auta stojące na krajówce nocą bez żadnego oświetlenia. Dostałam mandat w wysokości 300zł i 6pkt! Wrrry!

Y- Yorkshire terrier- rasa psów, która mi się nie podoba pomimo, że praktycznie każda dziewczyna robi „łaaaał” na ich widok, to mi jakoś nie przypadły do gustu :D

Z- Zgubiłam- wiele rzeczy w tym 3 telefony i do dziś dnia nad tym ubolewam...

by Sarenka91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodziewałam się, że będzie tak ciężko znaleźć te parę słów. No ale dzięki pomocy mojego przyjaciela i paru innych osób jakoś dałam radę. Może rezultat nie jest zachwycający ale chociaż jest co oddać :) Z najlepszymi życzeniami na święta które dobiegają końca, i na nowy rok, Miłego czytania:)

AUTOBUS- nienawidzę jeżdzić autobusami, do czego jestem zmuszona bo codziennie dojeżdżam do szkoły w Szczecinie. Najgorsze jest kiedy przez 35 min trzeba stać.

BLONDYNKA .?- AniuS ^^. , Untouched., Ania was pojedzie!, 150kgnaklate, - stare nicki :)

COUNTER-STRIKE- zaczęłam grać przez kolegów jeszcze w gimnazjum. W 3 klasie to już spokojnie na informatyce byłam najlepsza. Niestety ostatnio to i ja i mój sprzęt niedomaga.

DLACZEGO JA ?- niby nikt nie ogląda a każdy wie co było w poprzednim odcinku. Jak już się włączy to bardzo wciąga i ogląda się do końca :D

EKIPA- ludzie z którymi mogłabym spędzać każdy dzień, ostatnio trochę zmian ale najważniejsi wciąż są

FINEASZ&FERB- ulubiona bajka, fanka, trochę nadwymiar uzależniona. Mam problem z wybraniem którego bardziej kocham, w Fineaszu pociąga mnie jego inteligencja i pomysłowość, ale Ferb rozwala mnie swoim cudownym głosem(wrr)

GÓRY - nie lubię, chyba że ktoś mnie wniesie na szczyt żebym mogła

podziwiać od razu widoki

HARNAŚ- ulubione piwo

INTRUZ - książka warta polecenia, tam gdzie przy końcu łzy płyną strumieniami :)

JESTEM MISTRZEM- często powtarzane przezemnie, najczęściej kiedy gram. Nie spotykane z zastrzeżeniami, bo bez wątpienia nim jestem.

KSIĄŻKI- czytam nałogowo. W domu, w autobusie, w szkole, wszędzie. Nawet szkolne bibliotekarki dobrze mnie znają. Ogólnie to czytałam najwięcej kryminałów (Harlan Coben jest bogiem), ale ostatnio przerzuciłam się na fantastyczne serie, czyli djampiry, wilkołaki i inne stworzenia tego pokroju.

LATO- kocham lato. Mnóstwo wolnego, słońce, piwo, i pupa nie marznie po 5 minutach.

MONIKA- najlepsza i jedyna przyjaciółka od jakiś 6 lat. Czasem jej nie znoszę a czasem uwielbiam. Po prostu nie lubimy tych samych osób, tak samo porządnie pijemy, jesteśmy obie dla siebie skrzydłowymi, i obie kochamy ładnych chłopaków.

NIEZDECYDOWANA- ( jak to określił mój przyjaciel) nigdy nie wiem czego chcę. Czy chodzi o szkołę, głupie wyjście na dwór, czy co zjeść.

OSTATNIA-literka jaka mi została, no nie wiem - ogórek, orgazm, obowiązkowość, otwartość

PARLINO- jezioro, najukochańsze miejsce na ziemi. Moja przyjaciółka ma domek tuż przy wodzie więc co roku jeździmy tam na kilka dni. Łódka, kajak, wędki, wszyscy pływają nago:D, piwo i słoneczko. Melanż trwa cały tydzień.

QPLAYGAMES- często gram z przyjacielem w Harvest Honors, jestem niezniszczalna

R- jak R, literka z którą od dziecka mam problemy w wymowie, zapewne słychać to kiedy używam mikrofonu

SCHNEIDER- Kurt Hugo Schneider, jeden z moich miłości który tworzy covery wraz z Sam Tsui, Max Schneider i innymi.

TORT- raczej nie zajmuje się gotowaniem i pieczeniem ciast, ale pracochłonne torty zdarza mi się zrobić i myślę że wyglądają całkiem nieźle, a smakują jeszcze lepiej

URODZINY- na prezenty czekam 5lutego:)

WOLONTARIAT- jak już wcześniej o tym pisałam, opiekuję się dwójką słodziaków i pochłania to mnóstwo mojej energii ale kocham je :)

ZNAJOMI- bez nich było by słabo. Zajebiści pod każdym względem, I ci z Cs'a i Ci z reala:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A - ActivLab firma, która sprzedaje odżywki dla każdego już dosyć długo są na rynku.

 

B - Bentley marka samochodów, którą może dopadnę kiedyś jak wygram w lotka :D

 

C - CZK jest to skrót pewnego osiedla z Bydgoszczy.

 

D - Dwugłowy mięsień ramienia inaczej biceps. "Pompuj bica pompuj klatę a....." :D

 

E - Elektryk po części mój zawód z technikum lecz studia wybrały co innego lecz podobny kierunek.

 

F - Fenyloalanina należy do grupy aminokwasów, której sam organizm z siebie nie produkuje. Jest dostarczany z "zewnątrz".

 

G - Game boy jedna z pierwszych moich konsoli do gier.

 

H - Hamak uwielbiam na nim leżeć po siłce i po saunie, założyć słuchawki odciąć się od świata i zamulić trochę na nim.

 

I - Iza imię mojej 236464733219 dziewczyny :D Nie no Iza to było imię pierwszej mojej wybranki.

 

J - Janusze na siłowni kocham to jak ich widzę, chodzenie na siłkę nie byłoby takie samo. Potrafią nawet nabuzowanego testosteronem człowieka rozweselić do łez.

 

K - Koktajl jeden z lepszych sposobów i szybszych na załapanie paru Kcal.

 

L - Luís Figo stara ekipa. Jeden z moich ulubionych piłkarzy w dawnych latach. Mocna wtedy była ekipa RM w tamtych latach.

 

M - Michelle Lewin najpiękniejsza jak dla mnie modelka fitness. Kocham jej uśmiech, włosy normalnie wszystko i jest tylko 2 lata starsza ode mnie :D

 

N - Nitrobolon II stary i dobry azot, który długi czas stosowałem i mnie akurat mocno pompował.

 

O - Orgazm chyba najlepsza rzecz na świecie zaraz po siłowni :D :D 

 

P - Parabolan steryd znany jako Tren,produkowany we Francji ma dobre i szybkie właściwości anaboliczne. Tren jest nazwą przyjętą przez ludzi lecz prawdziwa nazwą handlową jest Parabolan.

 

R - Rukola jest bogata w  witaminy A, B, C, K jak i wiele innych zdrowych rzeczy:) Lubię od czasu do czasu wtrącić ją w dietę.

 

S - Sterydy rzecz, której nie wszyscy używają(i bardzo dobrze) Przeważnie używamy tego jako sportowcy jako środek, który pozwala nam przełamać duże bariery siłowe i nie tylko. 

 

T - Tomasz  który jest niewierny to się zgadza ze mną w 100% bo każda kobieta by myślała, że ją zdradzam bo ile można być na siłowni... A no dużo można tam siedzieć.

 

U - Ustawka inaczej grzybobranie :) Robi duże zamieszanie w życiu i przynosi wiele problemów. Odradzam takiego trybu.

 

W - Witaminy niezbędna rzecz, której każdy z nas musi pilnować w swoim życiu.

 

X - X-TREME MUSCLE odżywka wysokobiałkowa posiadająca również niezbędne aminokwasy. Używałem go do robienia koktajli.

 

Y - Yates Dorian bardzo znany i profesjonalny kulturysta na świecie. Jeden z moich autorytetów w świecie kulturystyki.

 

Z - Zawisza Bydgoszcz mój klub, moje miasto. Już na szczęście bez oSUCHA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-Anna najwspanialsza kobieta w moim życiu, najlepsza przyjaciółka po prostu Mama

B- buty mogę je kupować bez przerwy

C- czarownica z portobello najlepsza książką wszech czasów

D- dziara chce zrobić ale ciągle brakuje mi czasu żeby jechać do salonu tatuażu :P

E- egipt, marzenie od dziecka, może kiedyś pojadę

F- fitcentrum siłownia co tu dużo mówić

G-glock pierwsza broń z jakiej strzelałam :D

H- heaven dawny Łódzki klub, fajne imprezy tam były

I- igła, brrr.. kto lubi igły?

J- jedzonko, uwielbiam jeść i dlatego mam problem z linią

K- Krzysztof fajny chłopak i do tego mój 

L- LM papierosy ,ciężko paliłam je jako zbuntowana nastolatka

M- migawka słowo spotykane w łódzkim, oznacza bilet miesięczny na mpk

N- niezdara, często sama sobie robię krzywdę i to przypadkiem :p

O- optymizm, myśl pozytywnie a wszystko się ułoży

P- piotrkowska ulica, którą podbijaliśmy na studiach z ekipą

R- ramzes mój pierwszy psiak

S- suka, moje alter ego, włącza się tylko jak ktoś mnie bardzo, ale to bardzo zdenerwuje, jestem troche dziwna :P

T- Tata największe wsparcie w życiu

U- uśmiech, zawsze na  mojej twarzy, jeżeli dzięki niemu choć jedna osoba też się uśmiechnie jest to dobry dzień ;)

W- waka waka hymn mojego licencjata

Y- Youka Kinoshita, mała Japonka ,która potrafi zjeść

Z- zing, bo w życiu ważne jest by znaleźć swoje zing (miłość), dla niewtajemniczonych Hotel Transylwania taka bajka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A- a jak Anna moja ukochana babcia.

B- Boruta , słucham płyty właśnie

C- Cebula lube celulę 

D- Draka lubię draki 

E- Elektrownia , znów prądu ni ma i cza na baterii jechać :(

F- Florencja może kiedyś

G- Grochówka nie lubie

H- HIP HOP 

I- Internet !!!! i moje zagubione pakiety

J- Janusz , co najważniejsze POLSKIE imię a nie wynalazki z zachodu :P

K- Klaudia kiedyś cyganka mi przepowiedziała, że Klaudia to będzie moja żona i będę miał 3 dzieci z nią .

L- Latarka , mam w domu kilka :P

M- Maybach , może kiedyś jak sprzedam nerke

N- Natalia moja pierwsza dziewczyna , niezła dupa z niej była.

O- Olej , cieknie mi z pokrywy zaworów ...

P- Polska mój kochany kraj.

R- Radom , kękę

S- @Sevral mordeczka  

T- Teresa pierwsza co mi pokazała grę w doktora.

U- Uraz do dentystów - Dentystki lubię :P

W- Weronika moja chrześnica :)

Y- Yyy najczęściej to na steam pisze jak mi dupę zawracają :P

Z- zdrowie , żebyśmy mieli je wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...