Skocz do zawartości
Katarzynka;)

kornikoss

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: kornikoss

Link do postu(jeśli tyczy się konkretnego postu): http://www.home-edition.eu/dlaczego-zamkniety-t7551.html

Opis sytuacji: koniec to może być twojego napinania na internecie kornikooss

- Śr sie 01, 2012 9:54 am

bo gruz nie rozbity, objadu nie bedzie samozaspokajaczu

prowokujesz awantury i jeszcze myślisz, że masz władzę? na-kazdego-admina-na-tym-serwie-bo-to-t7549.html

po co to zamykasz? co z tego, że on nie może pisać? my możemy i tu o to biega.

tu powinien być warn dla niego kornikoss-t7491.html

PS nie obraziłem cię tylko stwierdziłem fakty:)

Koniec tolerowania twoich żalów i obraz. Post nic nie wnoszący d tematu + obraza, +2.

napisałem żebyś to otworzył więc jak nic nie wnoszę? czytania uczą w podstawówce..

my jako admini jesteśmy karani to niech ten człowiek też dostaje kary bo przeca on sobie może normalnie nas obrażać to kto mu da bana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ proszę bardzo, walić mi ostrzeżenia do woli, nawet o tym ostatnio batonowi wspominałem ale jak widać zapomniał, a niestety sam sobie dać nie mogę.

Hmmm, ja zaczynam ? To nie ja pierwszy wyskoczyłem z żenującym tekstem oklepanym do bólu, skoro już mój wygrzebałeś to może jeszcze daj przykład twojego kompana fufka, za każdym razem co pisze jak na forum zagląda i przykro mi ale ja nie mam w naturze chowania głowy w piasek więc odpisać muszę ;)

Temat zamknąłem, bo dla mikro był przeznaczony ban na tydzień, a to że bany nie działają to inna sprawa. Więc po co zostawiać temat otwarty skoro autor nie odpiszę (inteligentna osoba by zauważyła, że było wspomniane o tym, że otworzę jak autor będzie mógł pisać, ale niestety słowo klucz "inteligentna") a zaraz zlezie się milion koxów twojego pokroju żeby bić piane o nic i narzekać jaki ten świat jest zły ?

Aa sory, ty nie jesteś karany jako admin bo nie grasz, chyba że hltv napiszę skargę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie mu tego moda bo to jego jedyna funkcja i zajęcie, no life siedzi 24/7 na czacie i czeka, żeby z kimś poklikać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ty cały dzień siedzisz pod ziemią i jak już wyjdziesz z nory to przyłazisz i piszesz farmazony a potem sie oddajecie miłości z kolegą z internetu po czym znów wracasz pod ziemie do następnego razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasiorek, Twoja rola na tym forum to nic innego jak: wejście, ew. przywitanie się, wyśmianie kogoś, wyjście. Jeżeli nadal będziesz tak funkcjonował na tym forum to dostaniesz bana i jedynie Twój czarny humor będzie mógł zagościć na serwerze(pewnie tez do czasu) lub na zlocie :)

Druga sprawa, obrabiacie dupę kornikowi, który aktualnie jako jedyny mod tutaj uczęszcza i pilnuje porządku, więc należałby się jakiś szacunek do pełnionej funkcji.

Trzecia sprawa, Katarzynka, już Ci kiedyś pisałem kolejne podjudzanie do jakiś kłótni(prowokacja) nie będzie tolerowane, a tekst z dlaczego-zamkniety-t7551.html#p47025

kornikoss twój poziom głupoty sięga maximum widzę. Ja chce się tam jeszcze wypowiedzieć więc rusz tym pustym łbem i to otwórz
podlega pod taki zakres, więc najlepszym rozwiązaniem byłoby Cię zbanowanie na amen i koniec kropka. Pamiętaj, jeszcze 1 ostrzeżenie i wylatujesz, bo masz już ich 11 i nic z nimi nie robisz, ba! Nie chcesz robić... :indian:

W tej skardze jedynie co można poprawnie uznać za błąd kornika to jest danie dwóch ostrzeżeń, a powinno być jedno.

W tym poście nie widzę prowokacji na-kazdego-admina-na-tym-serwie-bo-to-t7549.html

Jeszcze jedno, Katarzynka już Ci to pisałem, osoby mądre mogą się zastanowić i nie napisać paru zdań, które mogłyby kogoś obrazić, wyprowadzić z równowagi, lecz Ty monotonnie je powtarzasz - mimo ostrzeżeń, a więc skłania mnie to do jednego przemyślenia ;) :emo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...