Skocz do zawartości
Nucleus

[Archiwum] JP itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej tego na ulicach;/ większośc to małolaty, lub osoby które pewnie nawet nie miały styczności z policją. Więc jak dla mnie jest to co najmniej smieszne, że tacy ludzie się z tym tak "obnoszą", nic tylko im podopisywac "JP=jestem pedałem"

A co wy sądzicie o JP??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za takie porównanie, ale tzw. pokolenie JP powinni tępić, jak Hitler tępił żydów! Każdy ma prawo do własnego stylu bycia i okazywania swoich poglądów, ale gdzieś muszą być tego granice.

ten obrazek najlepiej przedstawia zaistniałą sytuację http://demotywatory.pl/120763/Pokolenie-JP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zacznijmy od tego że większość takich małolatów (nawet dzieci) to miały kontakt z policja chyba tylko w GTA. większość to dzieci dobrze ustawionych rodziców którzy na wszystko pozwalają i dzieci szukają kolegów i znajdują takich pseudo "skinów"/ dziękuje za uwagę/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też ciśnienie podnoszą, zwłaszcza na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to teraz ja sie wypowiem cos na temat JP wiadomo ze subkultura hip hopowa jest teraz w centrum uwagi mlodych ludzi (bo fajnie jest jak kazdy mowi na ciebie ziomek) i dlatego kazdy inspiruje sie jakims wykonawca mase tekstow slychac na servie cos wpada w ucho i zostaje.

ale JP to przegiecie akcaj zapoczatkowana przez krakowska grupe sceny hip hopowej FIRMA cala polska krzyczy jp.... wez dzieciak sie ogarnij znam pare osob ktorzy potrafia wypowiedziec to prosto w twarz do policjanta ale wiekszosc idzie za masowka wszyscy to i ja wiec taki dzieciak powinien sie zastanowic co wypisuje czy tez mowi ale moi drodzy przyjdzie czas na kardzego kozaka ze sie sprawdzi i wtedy bedzie 90% smiechu z wielkich JP-graczy

pozdro&szacun

SeRvUs

:homeedition:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JP - a potem sytuacja, że młody policjant ginie, zostawiając rodzinę, z rąk młodych "ludzi" którzy malowali tramwaj a on zachował się tak jak powinien i zwrócił im uwagę ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci poprostu chcą zaimponować swoim rówieśnikom czymś co usłyszały o policji w internecie i chodzą i powtarzają. Starsi natomiast pewnie mieli już kontakt z policją i albo zmądrzeli albo uważają że takie poglądy im się nie opłacą :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że JP to przeważnie mówią dzieci , które nasłuchają i naogladają sie takiej muzyki i sie w to"bawią" a w prawdziwwej konfrontacji z Policja uciekają lub milczą jak grub.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przykład JP na 50% bo się trochę boi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak... JP jest tego pełno na ulicy. Właśnie przez hip hop i Firme. Kiedyś to była dobra muta a teraz zeszła na psy. Nic tylko jeb...., spie.... Kupa wulgaryzmów i ubliżeń. Na naszej klasie można zobaczyć 10letnie dzieci z Jp na 100% w bluzach itp. Firma sprzedaje bluzy jp na baardzo małe dzieci.. Jp to nic innego jak jakieś "zainteresowanie" dzieci dla których rodzice nie mają czasu, państwo nie zrobiło nic aby im zapewnić rozrywkę, zajęcie dla większych "dzieci". I tak nie robią nic tylko rozwalają wszystko dookoła bo nie szanuje. 80% jp to tylko na pokaz, że jak zobaczy policjanta to spier**** dalej niż widzi, ale trafiają się tacy, że wylecą jeden na dziesięciu... Mam znajomego który podszedł do komendanta i go strzelił w twarz po czym się śmiał.... ;( Z drugiej strony jest to też wina samej policji. Często zamiast interweniować jeżeli widzą, że się coś dzieje to po prostu udają że nie widzą lub zwlekają, albo się boją. Smutne jest to że pokolenie Je*** policje ma ten sam co skrót od pokolenia Jana Pawła IIgo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodze do gimnazjum i się śmieje ze wszystkich "jp" którzy umawiają się na ustawki po lekcjach. Nasłuchali się piosenek i zobaczyli napisy na blokach i odrazu trzeba jej nie lubić bo tak robią inni. Gdyby przez jakiś okres nie byłoby policji to by się zrobił duży bałagan i by ją spowrotem chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci JP taa. Gdyby podszedł do policjanta i mu tak powiedział to by był dopiero dres. Takie pod nosem gadanie to nic nie warte jest. Nawet jak by takiego małolata złapali to by srał w gacie że bd miał przypał u rodziców . Wkurzają mnie takie dzieci więc je po prostu ignoruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieci JP taa. Gdyby podszedł do policjanta i mu tak powiedział to by był dopiero dres. Takie pod nosem gadanie to nic nie warte jest. Nawet jak by takiego małolata złapali to by srał w gacie że bd miał przypał u rodziców . Wkurzają mnie takie dzieci więc je po prostu ignoruje.

A najlepsze jest to że idą z rodzicami na zakupy gdzie mama i tatuś fundują im ciuchy z logo JP, wiedząc lub nie wiedząc co skrót oznacza. Jak dla mnie śmieszna grupa śmiesznych ludzi czekająca na rozwój intelektualny i emocjonalny. Może jak się doczekają zmądrzeją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię JP, i pokolenie dzieciaków JP, ale do tego co Giero dał linka, to firmę lubię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu coś może przeszkadzać i wszystko człowiekowi może przeszkadzać tak jak policja niektórym dorosłym ale napewno nie policja dzieciom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JP wzieli od tego że są w Polsce powiem brzydko Anaalfabeci Było HWDP a następnie CHWDP....

To oznacza to samo i nawet niewiem co to ma bć szpan przed kimś być dresem czy coś..

Najlepsze to że nikt dorosłemu nie powie co to znaczy a przy policjancie to by się chłopaczek zesra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że z policją miałem do czynienia i to nie raz ale nie jestem przekonany aby wygłaszać na ulicach JP oni są będą i nic tego nie zmieni a ze tak brzydko powiem kretyni byli będą i nic także tego nie zmieni.

A tak czy siak jak by nie owa policja to mniej ludzi teraz żyło by na tym świecie.

Dostrzegajcie dobre strony nie złe ....

"Panie policjancie jestem przestępcą bo pale ganje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oznacza to samo i nawet niewiem co to ma bć szpan przed kimś być dresem czy coś.

Być dresem a wyznawcą JP to całkiem co innego. Denerwuje mnie ten stereotyp, że dres to od razu wandal itp. to że ktoś chodzi w dresach bo tak mu wygodnie nie znaczy że co wieczór demoluje przystanek lub tramwaj. A co do JP to też nie lubię i nie popieram. Chociaż jak idę na mecz to bez wyzwisk pod adresem policji raczej się nie obędzie :P :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policjanci tak jak admini:

-Są ci lepsi są ci gorsi

-Są tacy co wykorzystują funkcje

-Są tacy co robią swoje (tylko że winni of coz nie przyznają się do błędu - w zasadzie to cały problem polega na tym że jak ktoś czegoś pilnuje to jest ten zły a ta osoba co robi coś źle jest ta fajna)

-Są tacy co nic nie robią :>

Większość adminów już wie jak to jest "dać karę" (chociażby kick) i później wysłuchiwać wiązanki jaki on jest...

Ja tam podsumuje to tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie udziele tak jak wy nie lubie tego pokolenia w sensie ludzi JP. Wogole nie kumam o co im chodzi, kazdy ma swoja prace dzialalnosc i musi ja wykonywac zgodnie z prawem a ze ktos robi to nie tak i jest karany to nie znaczy ze musii odrazu sie oburzac i tworzyc zwiazek przeciwko sprawiedliwosci. Oszukiwac prawo walczyc z nim, to denerwuje bardzo duzo ludzii. Ale zapewne gdyby to poczytal ktos z madrych uczonych to co wy tu piszecie i co o tym sadzicie bedacy w wieku od 15-25 lat bardzo by sie cieszyl-widzac waszą opinie.

Nie wiem co bedzie dalej, ale jestem bardzo ciekawy co stanie sie z tymi ludzi do 5 lat czy cos sie zmienii czy moze jednak przystanie do nich wiecej osob. Pozyjemy zobaczymy ale widze jestesmy jednego zdania.

I popieram rowniez zdanie JVC, ze nie kazdy dres to hooligan. To zalezy od spoleczenstwa w jakim sie porusza i jego psychiki oraz charakteru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieci JP to czasem tacy ludzie którzy nie mieli nigdy diotyczenia z policja a w gronie kolegów kozak bo sobie powie Jp czy HWDP. I to wogole nie wiem jak sie to rozprzestrzeniło mozna nie lubic policjantów bo oni nie sa do lubienia oni maja taka robote poprostu a to ze sie ktos uwziął na policji to czemu nie robi tak z dentysta jak wyrywa ząb i później go boli to co bedzie krzyczał JD ?? to jest poprostu ŚMIESZNE POLOENIE

tyle odemnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałeś Nucli. "Coraz więcej tego na ulicach;/ większośc to małolaty" :>

i wszystko...

to ma swoje znaczenie które ja jestem w stanie zrozumieć wśród pewnych Raperów i nie tylko..

a że dzieciaki i internet jak i media (które wszystkim dzisiaj mogą w magiczny sposób manipulować) to już osobna para kaloszy i raczej nie mój problem.

:konik: iha xD

//Kugell007:Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...