Skocz do zawartości
moherowy.

[Rozpatrzone] Odwołanie do Bana

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: gamp.

Nick w grze: M o h e r o w y

Data zdarzenia: 9 września 2012

Opis sytuacji: Admin gamp. wlepił mi bana , bez zadnego powodu , chcąc wyjaśnić sytuację wszedłem tam raz jeszcze ale automatycznie mnie wywaliło zrobiłem jeszcze kilka prób wejscia z tym samym skutkiem , aż zbanowało mnie na zawszę . Chcialbym prosić o odbanowanie gdyż sądze że ban ten jest niesłuszny (niewiedziałem że wchodząc po banie mogę dostać bana na zawsze) i bardzo lubię tą sieć serwerów sprowadziłem tam wiele przyjaciół i chcę tam dalej grać . Wiadomość tą doradził mi Bosky Junior . Sądze że można to rozwiązać bez konsekwęcji . dziękuję za wysłuchanie , czekam na odpowiedź . Z góry przepraszam za ort. (pisane w stresie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapomniałem dodać wszystkie są za czitowanie niewiem dlaczego dużo osób może poswiadczyć że nie gram na jakimś szajsie np: Bosky , Mr.Bear . Jestem czysty ale poczekam . Myślę że gamp. wszystko wyjasni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja paczylem na historie banow i dostales ich jakies 20 na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ej ja nie swiadcze za ciebie.. a nawet jak to nic nie da, poczekajmy Za gampem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy ... dostałem ich bardzo dużo i za to samo czyli czitowanie ale niech gamp przedstawi dowody , bo to jest nie prawda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak je usuwasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że gamp nie przyjdzie i za 2 godziny damy koledze ub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=37948

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=37949

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=37951

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=37956

http://home-edition.eu/bany/ban_list.php?bid=37961

i wiele innych banów znajdzesz na http://home-edition.eu/bany/search.php -> Nick: M o h e r o w y

Wszystkie bany dostałeś tego samego dnia oraz dostałeś aktywnego za to, że nie odczekałeś 10 min za bug bramy.

Wniosek? Brak UB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że mi nic nie wyświtliło ... jesli dobrze pamiętam to ban był za powód : s (albo jakas inna litera) to chciałem się dowiedziec za co i wchodze na sklep.eu i pokazuje ip-xxx-zbanowany . jak dla mnie to gdyby gamp dal mi powod to bym zrozumial i po wszystkim a tu o ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gdybym był adminem na amxbans to bym porównał początki IP czy to nie jest zmienne, bo piersze pare cyferek to miejscowość. A no i nie widziałeś banów na nick M o h e r o w y? http://pokazywarka.pl/4eoncv/ masz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ale mi powodu nie wyswietlało .

I widziałem te bany na sklep.eu .

dlatego tu niezwłocznie napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale jak potrafisz wbić na serwer to jest jedno wytłumaczenie:

- masz zmienne IP i chcesz z nas zrobić ciulów i debili ze niby nie masz pojęcia o tych banach oraz domagasz się UB.

[...]Admin gamp. wlepił mi bana , bez żadnego powodu [...]
no i tu powinien być koniec tematu bo jednego dnia pewnien M o h e r o w y dostaje bany za czity i inne pierdy i tego samego dnia ty wbijasz sobie na serwa (z takim samym nickiem) i dostajesz bana za to, że tamten koleś (którym ty jesteś bo nie ma innej opcji) dostał bana za czitowanie, więc gamp dał ci bana z takim samym powodem. Koniec, a jak się nie podoba to se wbij w linka w moim podpisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź od razu taki mądry bo jestem ciekawy czy te początku cyfr z Ip ma takie same bo jak nie to się ośmieszyłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE hola hola LIO a w tej bajce były smoki? spojrz na amxban i zobacz za co dostal pierwszego i potem kilka a dopiero potem za czity zaczął mu dawac . moim skromnym zdaniem Gamp. klikal czitowanie bo mu sie nie chcialo wpisywac aktywny a poza tym chłopaczyna dostal pierwszego na dziesiec min i za chwile wbil nie wiem czemu go nie zablokowało ale mogl tego nawet nie zauwazyc (rozgarnieta młodzież. a tak poza tym to czekajmy na gamp a czas sie konczy :wacky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwól, że zacytuję sam siebie

[...]Wszystkie bany dostałeś tego samego dnia oraz dostałeś aktywnego za to, że nie odczekałeś 10 min za bug bramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego że Bosky ma racje a tak czy siak dowodów jak nie było tak nie ma i ub będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nie znajac gracza i nie grajac na PB piszecie o człowieku z najgorszej perspektywy. moze czituje ja go nie zlapalem chociaz nieraz obserwowalem. Domniemanie niewinnosci obowiazuje.

przez Lucyfer » 23 minuty temu

Wniosek z tego że Bosky ma racje a tak czy siak dowodów jak nie było tak nie ma i ub będzie

sarkazm? może mi sie tylko wydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie był sarkazm :) Bo miałeś racje to co napisałeś i nie mów oczerniają :D bo ja go broniłem z tym ip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że piszę tak póżna ale nie było mnie w domu.

Wieć sytuacja wyglądała tak: Dostałeś bana na 10min za bugowanie bramy, po może 1min wbiłeś na serwer więc aktywny, ale, że wbijałeś nadal to banowałem cały czas. A powód bana "czitujesz" nie mam pojęcia skąd się wziął, ponieważ nie pamiętam, żebym banował z takim powodem. Amxbans coś chyba nas w chu.. robi, bo było kilka banów z powodami przypadkowych liter np "s", a w amxbans nic nie widzę.

A ub się nie należy, koleś dobrze wiedział, za co dostawał 1 bana i póżniej przy kolejnych banach napisałem dokładnie za co wylatuje, więc nie ma mowy o tym, że nie wiedział o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ludzie .

Ja na serio nieogarniam o co z tymi banami chodziło .

- Tak nie znam się na tym i wgl. mozecie mnie nazywac jak chcecie .

ja nie znam sie jak juz pisalem na kompach i wszystkim co jest z nimi zwiazane .

- tak brame bugowalem , ale nie bylo powodu wiec wchodzilem dalej ...

i tak to bylo i podostawalem te bany ... ale tak na prawde to niemam czitow i ani nic to dlaczego mam nie miec ub ?

Jak juz mówiłem nie ogarniam tego wszystkiego i blagam was o ub !

Dla mnie to jest bardzo wazne .

dlaczego macie tracic gracza za takie głupoty i nieporozumienia ?

Chyba to dla mnie i was niekozysc , a ja bardzo lubie ten serwer .

Krótka sprawa dac ub i po sprawie ... bany sie rozdaje za to ze ktos sie na tym nie zna i nie zajarzyl o co biega ?

Ja chciałbym ub ale jak uwarzacie ... serwer mozna zmienic ale wolalbym tego nie robic gdyz jest naprawde fajny i fajnie sie na nim gra .

I ja wcale nie mam do was pretensji za moja glupote i wcale nie mam pretensji do gampa. ale prosze o ub .

czekam na szybka odp. moherowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dajcie mu już tego unbana. Może faktycznie, coś się zpierdziliło z tymi banami, bo po zmianie mapy już wszystko działało poprawie. Ale to też nie zmienia faktu, że nie wyjaśniłeś tej sprawy odrazu na forum tylko wbijałeś cały czas na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to też nie zmienia faktu, że nie wyjaśniłeś tej sprawy odrazu na forum tylko wbijałeś cały czas na serwer.

- na przyszłość będe pamiętał , ale oby nie bylo wiecej takich sytuacji

Dzieki za wyrozumiałość kamien spadł z serca :)

//Kugell007: Wyjaśnione, więc zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...