Skocz do zawartości
batonik

Co dalej, w jakim kierunku zmierza Home-Edition.eu?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, od jakiegoś czasu myślę nad przyszłością Home-Edition.eu, w co dalej inwestować, jakiego typu działania obrać aby przyszłość była sukcesywna.

Chciałbym od Was dowiedzieć się w co Waszym zdaniem dalej iść, jaki kierunek obrać?

Typu; Co sądzicie o wprowadzeniu nowych gier do naszej sieci?

Pozdrawiam i czekam na pomysły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniejsze skladki to na pewno:)

Wypadało by coś wkońcu zmienić moze tp nowy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TP nie ale DM? Nie był to chyba zły pomysł.

Co sadzicie o DM ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nie gram a się wypowiem :D

jak chcecie nowe gry to proponuje CSGO i MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mila checia zobaczyl bym FFA ale takie z prawdziwego zdarzenia. Badz server only Dust2/inferno/nuke/mirage/tuscan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno pasowało by się wziąść za 1#. Gruntowna przebudowa tak by server był pełny przynajmniej 15 godzin dziennie. Zmienić tak by było podobnie jak na Bermudzie, 32 sloty, server 1000 fps bez ścinek. Później brać się za nowy projekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie patrzcie perspektywicznie w przyszłość chodzi mi o nowe gry, innowacje, a nie nowe serwery 1.6, bo one już nie wypalą jest na to za późno lub nie ma na reklamę pieniędzy.

@Gen. Anders

Głównym założeniem 1# było nie więcej niż jest teraz slotów. Startowaliśmy na 16 slotach i na 21 się zatrzymamy, 32 to za dużo.

Tak jak wspomniał bartekz, nowe gry CS: Global Offensive czy Minecraft, o tego typu pomysły mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to się opłaca założyć serwer do minecrafta, chociaż w niego nie gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zamiast cs'a Go stwórz serwer diablo moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIABLLO przecież batonik napisał że nie chce nowego serwera do cs 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu jest właśnie problem ... nie ma co się oszukiwać serwery są coraz bardziej puste, może najpierw rozkręcimy ta imprezę a później zaczniemy kolejna? Ja bym proponowała postawić dodatkowe serwery, zmniejszyć ilość slotów na #1 , zrobić TP esl maps na 10 slotów (żeby ludzie uczyli się grac TP) i stworzyć serwer z małymi mapami(aim_,awp_, fy_, ect) tez na 10 slotów. Zrobić porządna reklamę zapraszać znajomych, pilnować by była miła atmosfera. Kiedy to będzie dobrze się sprawować pomyśleć o dalszym rozwijaniu H-E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za rozszerzeniem serwerów 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zaczac zmiany zeby to wszystko szło dobrze?

1. Zmiana hostingow obecnych serwerow 1.6 ( co do Hasta GO sie nie odzywam bo nie wiem)

2. Ilość slotow na #1 spoko. Jeden chce mniej, drugi wiecej, wiec albo zostawiamy tak jak jest albo zmniejszamy do 17 slotow zamiast 21

3. Nowe serwery: Temat rzeka a nawet i ocean. Z tego co widze to server GO jest prawie zawsze pusty. Pewnie to wynika z braku reklamy tego serwera wiec mozna sie tym zajac ( o ile jeszcze ten serwer jest).

-Nowe gry.... bez sensu jezeli sie nie ogarnie starych.

-Stawiamy stary dobry TP 11 lub 15 slotow:> Nie wiecej bo sie zaraz zrobi bajzel jak u cyganki w tobołku.

-Stawiajac nowe serwery 1.6 zastanowic sie trzeba czy to beda Steam czy NS

4. Popatrzcie jaka atmosfera zaczyna panowac. Moze i nie gram z wami długo ale jak zaczynałem zupełnie inaczej sie grało. Przyjemniej, az sie chcialo do tej 2 w nocy w tygodniu siedziec na serwie, a nie jak teraz kolowac mixy na siłe prawie.

5. A jak znow dostane weny to znow cos napisze :D( wiem nie poprawnie,2 te same wyrazy w 1 zdaniu:X)

HoWhG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim postawicie nowe serwery czy też zainwestujecie w reklamę proponował bym zebrać ludzi chętnych zająć się tym. Nie sposób kilka osób które mają co tu robić obciążyć nowymi zadaniami. Reklama na pewno pomoże ale jeśli zbraknie administratorów czy też stałych bywalców którzy wprowadzali dobrą atmosferę to ludzie nie będą chcieli zostać. Reklama nie przyniesie maksymalnych wyników. To tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną zajmiemy się promocją naszego Counter-Strike'a 1.6, normalny non steam (z oryginalnymi modelami) wraz z przekierowaniem na nasze serwery w menu oraz dodanymi serwerami do ulubionych + działająca lista serwerów.

Miesiąc temu już próbowaliśmy, lecz teraz usprawniłem wersję i będzie ona prosta do uruchomienia (wcześniej były problemy z uruchomieniem gry)

Wszelkie zainteresowane osoby z dobrym uploadem zapraszam do kontaktu na GG (robienie mirrorów), a resztę już niebawem do reklamy naszej wersji Counter-Strike'a po różnych forach - link do reklamy podam jutro, po jutrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez do tego wystarczy jeden maly plik edytowalny w notatniku a nie cala gra;] chodzi ci o menu NEW GAME OPTIONS itd, zeby tam byly 'nasze' serwery?

nie prosciej ustawic to zeby przy wejsci na serwer automatycznie montowalo u gracza ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby prościej ale wystarczy usunąć folder o nazwie "resource" i nie ma w menu wejścia na serwer. Cała zmodyfikowana instalka to co innego :) Dodać to na płatne lub darmowe torrenty i reklama się kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dużo skarg na lagi i wysokie pingi . Serwer często się zawiesza, resetuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłbym screeny, godzinę i datę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosiłbym screeny, godzinę i datę.

01.01.2013 / godz. 19.09 (mapa de_mirage)

http://speedy.sh/uT22Z/ping.bmp

Jeden ss. szkoda że nie zrobiłem więcej, trwało to z min, potem się uspokoiło.

Takie ściny często się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmieniliśmy ustawienia na maszynie, proszę o przetestowanie nowej konfiguracji. W razie problemów proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do innych gier, to co najwyżej minecrafta, z tego co wiem, to sporo osob w to gra. ( chociaż ja nigdy).

A co do serwerów cs, to trzeba się zastanowić czy opłaca się lekko przerobić te serwery ew. dokupić jeden np Onlydd2, lub jakieś podstawowe mapy i TP czy raczej bawić się z bajeranckimi modami, co pewnie nie będzie się podobać, sporej części tego forum.

Lecz, wiadomo, że takie serwery przyciągają rzesze graczy. Moimi favorytami jest DeathRun, ZombieMod ( ale taki porządny, grałem wcześniej w takiej słabo rozkręconej sieci, i ZM był prawie 24 pełny, ew moge doradzić jakie pluginy itp), CoDMod, ale też nie z milionami klas, tylko jakieś w miare podstawowe.

Wniosek moich przemyśleń:

-Chcesz zachować grczy i dorekrutować Pro graczy to lepiej Opcja pierwsza.

-Chcesz więcej graczy ( z tym wiąże się więcej NEO-plejerów) to rób jakieś mody, duzo osób to lubi.

To tylko takie moje przymyślenia. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Lecz, wiadomo, że takie serwery przyciągają rzesze graczy. Moimi favorytami jest DeathRun, ZombieMod ( ale taki porządny, grałem wcześniej w takiej słabo rozkręconej sieci, i ZM był prawie 24 pełny, ew moge doradzić jakie pluginy itp), CoDMod, ale też nie z milionami klas, tylko jakieś w miare podstawowe.

-zombieMod i te inne pierdoły to nie jest CS tylko jakas imitacja(przedział wiekowy na czymś takim to 7-14)

-był CodMod ale się szybko zmył i dobrze

-ja tutaj widzę FF2 albo TP tak jak było po staremu

A teraz podsumowanie.

pamiętam jak dzisiaj kiedy tutaj zawitałem i grało się po nocach (kazanek mruwa eliza variot kasia matrixy itd.) wtedy była dobra ekipa i na forum byli przeważnie 16-35 latki) wiadomo, że każdy się starzeje i zmieniają mu się piorytety i wybiera życie tak jak to napisał kazanek:) Era 1.6 się kończy a zaczyna to całe GO i niedługo trzeba będzie przerobić serwer na GO i żadne mody srody nie przyciągną tu na dłużej bo teraz średnia wiekowa naszej serwerowni to 15 lat.

Albo robimy only AIM/AWP albo drugie FFA bądź TP (bo na jedynke się ciężko dostać) albo zostawiamy i czekamy na upadek 1.6 w takim stanie jakim jesteśmy.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zakładaliśmy Home-Edition by utrzymać ludzi w jednym gronie, w gronie osób które grają w CS 1.6. Era tej gry przemija, pewnie i ja zakończę grę na PC w raz z jej końcem i dlatego uważam, że ten projekt powinien zostać zakończony, wszystko się kiedyś kończy, a nie ma sensu na siłę trzymać ludzi i pytać się ich: "w co będziecie chcieli grać, to ja wam przygotuję serwer" tylko po to by ktoś wchodził na forum, które nie będzie tym czym było.

o to to :ganja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...