Skocz do zawartości
Me_Gusta

Zjazd HE w Amsterdamie

Rekomendowane odpowiedzi

:D Ostatnio przeglądałem oferty lini lotniczych i okazuje się, że bilet wizzair

Kraków -Eindhoven , Eindhoven - Kraków jest tańszy niż podróż naszymi wspaniałymi liniami PKP Rzeszów - Kraków

Bilet w obie strony do Hollandii wynosi ok 10-100 euro( 40-400 zł)

Oczywiście wszystko zależy od tego kiedy zabukujecie bilet. :D

Oczywiście kto posiada auto i chciałby się pokazać autem wychodi różnie.

Ja do Przemyśla z Veghel mam ok 1400 km bm-ka pali ok 8 /100 km i średnio jest to koszt 300 euro wiec w 5 osób wychodzi dość przyzwoita kwota.:D

Co do spania ( w zależności ile osób chciało by przyjechać )mam skromny domek i 2 pokoje wolne.:D 2 noce nie ma problemu!

Po świętach spokojnie 15 osób się zmieściło:D

Reflektuje ktoś??

Zapraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak głupota ludzka nie zna granic i_lol3.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że niektórym pomysł wyjazdu 1300 km od domu na zlot HE wydaje się dość idiotyczny.

Biorąc pod uwagę koszty i czas na zebranie kasy ( do wakacji jeszcze 6 miesięcy) sama idea nie jest głupia .

Postaram sie Wam wytłumaczyć dlaczego gdy tylko do domu z roboty wrócę.

Wiem, że to wygląda jak : hura jedźmy do amsterdamu będzie fajnie ...

Nie jestem jakimś przerośniętym ogrem który chce was zwabić do siebie aby Was zjeść czy coś. :D

Nie chcę równeż nikomu się (ładnie mówiąc ) " przylizać , bo mam większe ambicje co do tego wyjazdu.

Jak wyżej wytłumaczę gdy wróce do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był probllem z dojazdem do wawy a co dopiero amsterdam? mi to rybka bo i tak cale wakacje prawie i wszystkie swieta spedzam w holandii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej informacji, a może mama mnie puści :D ( NIE OFFTOPOWAĆ! :D )

Nie głupi pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak NIEKTÓRYM!!!!!! robi różnice 100 km bo chcielismy żeby zlot był w Łodzi to Warszawiaki prostestowały;) ale tak na serio to można by np do Pragi polskim busem za 30 zloty pojechac tak jak ja w kwietniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie naprawdę nie głupi pomysł :) kurcze to by była fajna misja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej wiadomości:

Dla wszystkich którzy poważnie myślą o tym aby zawitać do Holandi przedstawię kilka propozycji które może wyjaśnią choć trochę dlaczego warto tu przyjechać.

1.Walibi Wolrd

IMG_4818.JPG

Jest to największy park rozrywki w EUROPIE ( Disneyland w paryżu to lipa w porównaniu z tym wiem bo byłem)

Koszt ok 27 euro przy kupnie biletów z przedsprzedaży na grupę napewno będzie jakiś korting.

Od 10:00 do 23:00 nie zabraknie atrakcji NIKOMU.

http://www.walibi.com/holland/nl-en

2.Amsterdam i jego uroki. :ganja: :ganja: :ganja:

images?q=tbn:ANd9GcSQgotPw25zA8_Tr8G0L-_KtQxezL3vXXLIdNtoD6HpUj5Ad6tE&t=1

red-light-district.jpg

De_Wallen.jpg

Amsterdam jest ogólnie pięknym miastem z wieloma zabytkami.

W samym amsterdamie mamy:

-Muzeum sexu ok. 3 euro

-Muzeum figór woskowych ok.27 euro

-Muzeum vódki, marichuany,dom strachu itd. bilety ok 5-10 euro

-Zwiedzanie Amsterdamu łódką ok 7 euro

-Czerwone ulice :o :o bilety wstępu 50 euro. :clown: i wiele więcej

Nie muszę wspominać już chyba o smartshopach i kofikach :ganja:

Amsterdam zaczyna żyć około goddziny 21:00 tak więc dobre zakończenie dnia spędzonego w Walibi World.

3.Scheveningen.

Scheveningen2-1024x650.jpg

the-blue-lagoon.jpg

Dla spragnionych wody i naprawde mocnych wrażen zawsze można odwiedzić holenderskie morze.

Jest tam naprawde wiele ciekawych barów, oceanarium molo i BUNGGY(cena ok 50 euro)

4.Lokalnie u mnie na chacie grill ewentualnie imprezka tutaj--->

Naprawde przyzwoita przytupanka. :D :D :D

Wstęp od 22:00 cena 4 euro.

Impreza posiada 7 sal:

-Hardcore

-Electro

-R&B

-Disco Polo

-Holenderskie Disco Polo

-Country

dalej nie pamiętam :)

http://www.time-out.nl/

Wiem że to może nie jest majorka czy złocista plaża w Saint-Tropez :P, ale uwielbiam spontany i może ten jest dość odjechany ale nie jest nie możliwy do zrealizowania.

Dla porównania bilet Kraków - Warszawa kosztuje W JEDNĄ STRONĘ (cały) 65 Zł

Do holandii (zależy jak trafisz i kiedy zabukujesz bilet ) jest to koszt dla 1 osoby nawet 42,50 w DWIE STRONY.

Transport z lotniska i na lotnisko do mnie na jamę organizuje ja.

Transport do Amsterdamu czy Walibi World ( wszystko jest tutaj oddalone od siebie ok 130 km, a więc godzina jazdy.) organizuję ja.

wszystko zależy od ilości ludzi któży poważnie myślą o przyjechaniu tutaj, wynajmę busa ewentualnie 2 a sam mam auto.

Kosztami wynajęcia nie musicie się przejmować ogarnę to sam... (ewentualnie jakaś zrzuta na bajurę)

Od kumpli nie będę nic porzyczł bo jak mówi 11 przykazanie : " Żony ani auta swego nie pożyczaj :D

Spanie

Mam domek 2 pokoje i salon wolny.

Po dniu pełnym wrażeń i oczywiście po %%% zmieszczą się wszyscy.

Jeżeli ktoś ceni sobie prywatność hotele są bodajże po 40-80 euro.

Chyba wystarczą te wypociny... :piwo:

" ... w sumie bunkrów nie ma ale też jest zajeb*ście" :D

Dla dusigroszów wyjazd powinien się zamknąć w około 150-250 zł

Dla chcących wyzwania ... hmmm lista może być długa

Więcej informacji na pw ewentualnie przed samym wyjazdem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że niektórym pomysł wyjazdu 1300 km od domu na zlot HE wydaje się dość idiotyczny.

[...]

Nie jestem jakimś przerośniętym ogrem który chce was zwabić do siebie aby Was zjeść czy coś. :D

Nie chcę równeż nikomu się (ładnie mówiąc ) " przylizać , bo mam większe ambicje co do tego wyjazdu.

Po pierwsze, primo, dla większości problemem było zdecydowanie się na przyjazd do Warszawy, więc Holandia tym bardziej nie wypali.

Po drugie, primo, żeby były tanie bilety, to trzeba rezerwować bardzo wcześnie (czytaj teraz), albo bardzo późno (co wiąże się z dużym ryzykiem). Poza tym miejsc na samolocie za kilkadziesiąt złotych jest kilka, pozostałe to już większy wydatek.

Po trzecie, primo, sam pobyt w Holandii będzie dużo droższy niż w Polsce (począwszy od narąbania się, na fajkach kończąc; no może poza :ganja: ), kazanek może coś o tym powiedzieć, bo ma już doświadczenia w kupowaniu kufla za 200zł i_lol3.gif

Po czwarte, primo, wcale nie odebrałem tego jako chęć przypodobania się komukolwiek, a raczej jako bajkowy pomysł wzięty z kosmosu :D

I już całkiem na koniec:

Dla dusigroszów wyjazd powinien się zamknąć w około 150-250 zł

Zajebisty żart, naprawdę. Chyba by ktoś musiał wbić tam autostopem i wpieprzać tylko paprykarz popijając Dobrowianką.

... jadę, ale kazan funduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już całkiem na koniec:

Dla dusigroszów wyjazd powinien się zamknąć w około 150-250 zł

Zajebisty żart, naprawdę. Chyba by ktoś musiał wbić tam autostopem i wpieprzać tylko paprykarz popijając Dobrowianką.

... jadę, ale kazan funduje :D

Co do jedzenia o ile to będzie wypad łikendowy :D i zbierze się max 10 osób jedzenia u mnie nie braknie.

Wszystkie ewentualne kebaby które mają tutaj naprawde zaje*iste na własną łapę.

Co do alko ... hmmmmm Rzeczywiście trzeba o tym porozmawiać.

Alkohole w NL są dość drogie;/ a na pokład samolotu raczej dużo nie weźmiecie.

Zostają jescze niemcy gdzie z 7 euro jest 0,7 VODY od Jelcyna :)

Jakby nie patrzeć sam będę bawił się w sponsora z jedzeniem, spaniem i transportem Lotnisko-dom-amsterdam-dom-lotnisko.

a z tym

Dla dusigroszów wyjazd powinien się zamknąć w około 150-250 zł
no może lekka przesada, ale jeżeli bilety wypadną tanio to czemu nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej bilety lotnicze ode mnie (Katowice lub Kraków) do Amsterdamu i nazot, w kwietniu to jakieś 1000zł :>

Opcja samochodem bardziej by mi odpowiadała. Gdyby znaleźli się jacyś chętni (2-3 osoby) to jadę w ślepo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam do amsterdamu 18 km , tak więc jak cos to ja sie tam naperwno zjawie :D dla mnie koszt 3.80 euro autobusem :D bo autem sie nie oplaca bo parkingi drogie i ciezko znalesc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mania

Widziałem zdjęcie na filmiku Ekipa Home Edition 2013 z sheveningen i tak właśnie myślałem że Ty musisz tu gdzieś mieszkać:)

Wiec chyba 4-5 osób nieoficjalnie się pisze na wypad?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...