Skocz do zawartości
Pulsarowy^^

Podanie o Admina Pulsarowy<3<3

Rekomendowane odpowiedzi

Piszesz, że masz 16 lat choć w CS'a grasz juz 6 lat hm od 10 roku grasz w Cs?
A co do podania to osobiście jestem na tak na serwie czesto Cię widuje duzo grasz nawet ogarniasz czita rozpoznasz.
Myślę ,że sobie poradzisz.
JEstem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że masz 16 lat choć w CS'a grasz juz 6 lat hm od 10 roku grasz w Cs?
A co do podania to osobiście jestem na tak na serwie czesto Cię widuje duzo grasz nawet ogarniasz czita rozpoznasz.
Myślę ,że sobie poradzisz.
JEstem na tak

tez mnie to rozwalilo:)
jestem na tak poniewaz brakuje adminow na ffa tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak gram 6 lat , najpierw na botach oczywiście xD nie od razu na serwerach , Baton był pierwszym serwerem na którym zacząłem grac na stałe ! Nie śmiejcie się ze mnie :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak.

Troszku tu kłamiesz. Znam Cię z reala w końću moim kuzynem jesteś. 5-6 lat to ja mam stażu w Cs-a a nie Ty! Wiele osób jest tu nowych i nie zna przeszłości ale ja pamiętam jak wiele szkody narobiłeś serverom batona uciekając na Karamy 24.pl. A teraz co karamy24.pl się rozpadło i zdecydowałeś się wrócić.

Mimo że umiesz czita rozpoznać i adminować też już pewnie umiesz to ja i tak jestem na NIE! Na pewno nie teraz, za te wszystkie twoje grzeszki musisz troszku odpokutować. A i twoja kultura na pewno wymaga poprawy. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A więc tak.

Troszku tu kłamiesz. Znam Cię z reala w końću moim kuzynem jesteś. 5-6 lat to ja mam stażu w Cs-a a nie Ty! Wiele osób jest tu nowych i nie zna przeszłości ale ja pamiętam jak wiele szkody narobiłeś serverom batona uciekając na Karamy 24.pl. A teraz co karamy24.pl się rozpadło i zdecydowałeś się wrócić.

Mimo że umiesz czita rozpoznać i adminować też już pewnie umiesz to ja i tak jestem na NIE! Na pewno nie teraz, za te wszystkie twoje grzeszki musisz troszku odpokutować. A i twoja kultura na pewno wymaga poprawy. Amen

Zacząłem wtedy co twój brat więc to będzie z tyle . Wy wcześniej mieliście neta . Więc graliście ile :) A szkody mało wyrządziłem , ja tylko grałem tam i byłem administratorem , a tak z ciekawości to jakie szkody były ? A Baton wcześniej napisał żebym był z nimi więc powiedziałem że się zastanowię a jeżeli to wyszło tak że akurat się rozpadło więc nie moja wina. Z adminem czy bez i tak mi się tu dobrze gra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zgłoś sie na GG.

Okres próbny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam ci na tak chlopie :) :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dam ci na tak chlopie :) :o

Już otrzymał admina.

Zamkniecie ten temat może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...