Skocz do zawartości
Dr.DR3

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Dr.DR3

Staż w cs`a: Rozpocząłem przygodę od 1.0 do 1.6 nie wiem ile już lat ale może będzie około dekady z większymi bądź mniejszymi przerwami.

Wiek: 25 lat

Ile dziennie grasz na serwerze: W sumie to sporo. http://www.gametracker.com/server_info/31.186.83.63:27015/top_players/?query=Dr.DR3&Search=Search

Znajomość AMXX: 4,5/10 musiał bym sobie sporo przypomnieć ale to kwestia czasu.

Gdzie miałeś amina: Dawno temu na sieci osiedlowej mojego miasta (nie pamiętam jak już się nazywała, ale cs wersja 1.3+). Dawno temu na serwerze darkside lecz nie pełniłem długo tej funkcji gdyż wyjechałem za granice.

Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie.

Dlaczego właśnie ja: Wydaje mi się, że ludzie aż za na czczo posługują się łaciną ( ja sam dużo przeklinam w życiu, lecz na serwerze się potrafię hamować, a jak ja potrafię to inni też by mogli heh) gdzie czasami to na prawdę aż uszy więdną. Poza tym zaczął się okres wakacyjny dla gimbów. Gdzie pewnie będzie wzmożona aktywność odpałów. Gram na tyle długo, że cheata bez problemu wychwycę, wydaje mi się, że jestem dość kulturalnym graczem co powinno dawać przykład (nigdy nie dostałem kicka za bluzgi). Wiem, że miałem perma za dowcip co dla mnie było dość śmieszną przygodą, ale wszystko wyszło jak moim zdaniem powinno wyjść. No i chyba ostatni argument, gram tu już wystarczająco długo aby wiedzieć, że mam prawo takie podanko złożyć. To chyba tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, chłopak często gra jest kulturalny, miły a cziterów przybywa więc przyda się kolejny admin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc kulturalny chłop z doświadczeniem w grze. ;] Ja jestem na tak. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że wielkie TAK . Zią jest miły , sam mówi że zna się na karabinach , nie dość że kulturka jest to siedzi na serwerze dużo ! Zawsze przyjacielski ,gra u nas bardzo długo, chętnie pomaga , dla zioma stanowcze TAK ! ! !!

//Godi: Kolor czerwony jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla Administracji. +1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kulturalny zna sie na rzeczy ja jestem na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Faceta dosyc sporo, długi staż w Cs'sie, Kultura osobista jest, Znasz sie na rzeczy :) ... nic + nic - jest TAK :] ... mam nadzieje ze bedziesz sie sprawowal (oczywiscie jezeli przydziela ci admina) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi dać warna, ale ta osoba nie potrzebuje słów ZA... Należy się jak najbardziej za całokształt! WIELKIE TAK OD BORYSA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

duże tak:) non stop mi spamuje że czity grają ;D konkretny kandydat na admina :mikolaj:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ja cię zachęcałem to pisałeś że szkoda kasy :>. Oczywiście że masz moje poparcie, potrafi się zachować, jest "dosyć" przyjazny i na moje oko ogarnięty, w skali punktowej tak 6 na 10 :D. Brakuje mi nieprzymusowej interakcji z forum.

Czy umiesz łapać czitów i inteligentnie odpowiadać na skargi (o ile do forum przywykniesz i nie mam na myśli jako obserwator) dowiemy się po dostaniu adma, jednak myślę że dasz radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy umiesz łapać czitów i inteligentnie odpowiadać na skargi (o ile do forum przywykniesz i nie mam na myśli jako obserwator) dowiemy się po dostaniu adma, jednak myślę że dasz radę.

Panie nie takie rzeczy się robiło^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...