Skocz do zawartości
BakerS

Podanie_BakerS :P

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BakerS

Ile z nami jesteś: tak szczerze to nie wiem ale na pewno z pół roku będzie. Wcześniej też grałem ale miałem przerwę i teraz od pół roku znowu gram.

Wiek: 22

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/BakerS/31.186.83.63:27015/

Dlaczego właśnie ja: Dlatego że: nie zawsze mogę wbić a najczęściej gram pod wieczór po pracy i w weekendy a ciężko wtedy wbić a czekać mi się nie chce. A tak swoją drogą to fajnie mieć slota :)

Kontakt: gg-13189250

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam go już trochę , spoko gość , jest kulturalny , ogarnia , jestem jak najbardziej na Tak : ) . Siemka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej każdemu dać slota i nie będzie problemu, dawniej takiego cyrku nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys jeszcze aktywny byl na forum to jak najbardziej. Wlacz sie w zycie serwa, a bede za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za tym żeby dostał tego slota, chłopak miły i często gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak tu wszyscy twierdza... lepiej ci dac slot :) .. bo to glownie ta intencja prosby o admina :) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem wyrocznia tego forum i jestem na nie, pewnie chcecie wiedziec dlaczego? juz pisze! tak wiec, powod jest krotki, nie znam go, nie udziela sie na forum ani w zyciu serwera, nadmienie rowniez ze wedlug mnie warunki przydzielania slotow sa zbyt 'lekkie', tak wiec proponuje je zmienic aczkolwiek do tego powinien posluzyc kolejny watek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Godi .Nie mówię tak i nie, moim zdaniem to powinieneś być "aktywny" na forum i podczas grania a siedzenie cicho nic da :) Mam nadzieję, że nie uraziłem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to przeczytałem wasze odpowiedzi i tak szczerze to się z wami zgadzam. A w szczególności z Godi. Jakieś kryteria muszą obowiązywać. Także temat uważam za zamknięty :) Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...