Skocz do zawartości
batonik

Powrót Katarzynki na forum? [ankieta]

Czy Katarzynce ma zostać zdjęty ban?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Katarzynce ma zostać zdjęty ban?

    • Tak
      29
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu napisał do mnie i kazanka Katarzynka, który swego czasu był u nas adminem, lecz olał sobie ilość ostrzeżeń na forum i wyleciał mimo upomnień z naszej strony. Prosił mnie prawie na kolanach więc daję mu szansę wrócenia do naszej społeczności, wystarczy, że wasze głosy będą na korzyść Katarzynki.

Jeżeli wszystko pójdzie po myśli Katarzynki i zostanie mu zdjęty ban to wtedy usuwamy 1 ostrzeżenie na forum, a resztę musi odrobić, by nie dostać znowu jakiegoś głupiego ostrzeżenia i od razu wylecieć :)

Głosowanie trwa 7 dni.

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu będę mógł zmienić avatar ;) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. Ja do niego nic nie miałem więc jestem za "uwolnieniem" :D

PS: NIe będzie poprawy to od razu perm i papa ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem głosy typu: "jestem za, bo to fajny koleś" oraz głosy w ankiecie bez uzasadnienia powinny być z góry olewane.

Trzeba przestrzegać pewnych zasad, bo inaczej się robi bagno. Katarzynka wielokrotnie dawał do zrozumienia, że ma gdzieś regulamin i nagminnie, celowo jego łamał. Jednakże, trzeba porównać, co zrobił dla serwerów dobrego i jak się to ma do łamania zasad forum. Moim zdaniem jego zasługi są znacznie większe (pilnowanie serwerów, "zgarnianie" nowych graczy, tworzenie pozytywnej atmosfery na serwerach - czego obecnie brakuje), niż poniesione kary. Dlatego też należy dać mu kolejną szansę.

Podobnie sytuacja się ma do dawnej sytuacji z graczem Cioza. Nagminnie nadużywał mikrofonu? - tak, przeklinał, denerwował się? - tak, ale taki człowiek przyciągał wielu graczy i tworzył atmosferę fajnej gry. Teraz, jak cs powoli odchodzi do lamusa to potrzeba nam takich ludzi, na pewno na tym nie stracimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o uzasadnianie swojego głosu w ankiecie, głosy z uzasadnieniem będą traktowane jako większa wartość niż same oddanie głosu w ankiecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były problemy były, nie zapominamy także jak "po cichu" zostały mu usunięte ostrzeżenia ale skoro prosi i chce naprawić błędy to czemu nie dać mu szansy ? jeżeli zostanie mu usunięte TYLKO jedno ostrzeżenie a resztę odpracuje to jestem za tym by dalej pajacował* na serwerach i forum

;]

* rozluźniał atmosferę poprzez wygłupy :emo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po co w ogóle jest regulamin? Skoro i tak tylko liczy się "lubialność"?

Jak wiemy ostrzeżenia same z siebie się nie wzięły. A kolejny raz ich usuwanie informuje dla kogo one są zrobione (dla nieznajomych aby znali swoje miejsce w szeregu bądź osób które są nielubiane przez danego nakładacza warnów). Już teraz mamy sytuacje bluzgania na sb przy stróżach, bądź pisania w tematach które za nowy post miały być karane.

Po prostu dopiszcie do regulaminu że jak się ma bana, to wystarczy "na kolanach" przekonać batona o UB. Albo najlepiej znieście wszystkie zakazy skoro i tak po znajomości się na nie oko przymyka, bądź usuwa ostrzeżenia od osób, które pilnowały regulaminu nie ważne kto go łamał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolnijcie orke, bo ryczy i sie przymila xD

za haxy nie dostal wiec wasza sprawa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za POJEBANY TEMAT. No ale z całym szacunkiem kogoś chyba NAJWIDOCZNIEJ NAJMOCNIEJ PO*******

Proponuje odbanować całe amx bo przecież w sumie nie są tacy źli tylko się odpalili. Po ciężki hoy ten temat to ja nie wiem skoro i tak to przecież przejdzie. Sory baton, ale twój cyrk twoje zabawki, na serwery masz totalnie wyjebane, nie dzieje się kopmletnie nic, wszystko sie wiesza, zero adminów na niektórych a tu kurwa jakieś cyrki niusy.

Śmiech na sali. Proponuje od razu przed każdym ostrzeżeniem/banem wprowadzić ankietę czy dawać czy nie dawać bo ktoś może kogoś lubi.

A jak nie to niech dalej liże dupe wszystkim dookoła i robi dobrze, bo na pojebanych ludzi nie ma rady, bo tego sie już nie da leczyć. Widzę w dobrym momencie sobie odpuściłem bo to już DNO DNA i nawet MÓŁ tak daleko nie sięga.

Z drugiej strony to na forum by zabawił z 5 min bo bym mu sypał bany co minute.

Cytując gimbaze "ŻAL".

albo najlepiej niech odrobi z 270 ostrzeżeń czy tam ile bo tego się już zliczyć nie da, a i tak nawet jednego nie odrobił i nie odrobi znając życie ;)

//ostrzeżenie używanie wulgaryzmów - batonik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjj to może CIOZE odbanujemy?:D:D:D hahahha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam regulamin jest po to żeby był. Oczywiście żadnego ostrzeżenia się nie spodziewam, nie bez przedniej ankiety bo będę płakał i się żalił i sobie założę grupę wsparcia i pianobicia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powstał tylko temat, a nie ogłoszenie decyzji, więc nie wiem czemu tak się spinacie, tak jak wcześniej napisałem komentarze na forum będą brane bardziej pod uwagę z uzasadnieniem.

Trzymajmy się tematu i nie offtopujcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ejjj to może CIOZE odbanujemy?:D:D:D hahahha

Właśnie to Cioze też odbanujmy, kazanek dobrze powiedział albo wszyscy albo nikt. Bo to jest (chyba pierwszy raz taka sytuacja) ale za nią polecą nastepne będzie miliard tematów zrobionych przez koolegów kolegi żeby odbanowac ich kolege bo nie słusznie dostał bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpracowanie "stałego bana", good idea. :lol:

Seti : Tia . . Nie mówię , że musi być to łatwy sposób ;) No ale żeby było sprawiedliwe , to albo odbanować katarzynkę i wprowadzić coś takiego , albo nie odbanowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bana za czity nie dostał, swoje przecierpiał, kara była.

Chce wrócić i myślę, że można mu na to pozwolić.Zawsze czynnie uczestniczył w życiu forum i serwera, pomagał przy turnieju PB, brał udział w konkursach, jeździł na zloty, był dobrym adminem.Plusów jest więcej, niż minusów.

... bo będę płakał i się żalił i sobie założę grupę wsparcia i pianobicia :lol:

e94a417812a334264ce2d2f37458265a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takich kwestiach zdecydowanie są równi i równiejsi. Jak dla mnie UB- po prostu za zasługi. Gdyby moderatorzy na forum punktowali każde przekleństwo na SB to dużo osób, które są z nami od dawna, pewnie by wyleciało za ostrzeżenia.

Osobna kwestia jest taka, że do dziś nie można sprawdzić, ile się ma ostrzeżeń na forum. Dla mnie zmiana jest tu konieczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W takich kwestiach zdecydowanie są równi i równiejsi. Jak dla mnie UB- po prostu za zasługi. Gdyby moderatorzy na forum punktowali każde przekleństwo na SB to dużo osób, które są z nami od dawna, pewnie by wyleciało za ostrzeżenia.

Osobna kwestia jest taka, że do dziś nie można sprawdzić, ile się ma ostrzeżeń na forum. Dla mnie zmiana jest tu konieczna.

Jak nie można, wchodzisz [panel użytkownika] i tam się ma na dole.

No to po co jest regulamin powiedz mi? Albo robimy zmianę w regulaminie na wolną amerykankę albo przestrzegamy pewnych zasad. Bo jednak na forum większość to osoby co mają pfu "zasługi" pfu pfu.

Moim zdaniem jego zasługi są znacznie większe (pilnowanie serwerów, "zgarnianie" nowych graczy, tworzenie pozytywnej atmosfery na serwerach - czego obecnie brakuje), niż poniesione kary

ban-od-admina-katarzynka-t4132.html

katarzynka-t3120.html

unban-bezpodstawnie-zbanowany-t4663.html

Czyli według ciebie każdy admin już zasługuje na olewanie regulaminu forum? Bo pilnuje serwerów?

"Zgrać" nowych graczy to ja umiem, swego czasu katarzyniak wnerwiał wszystkich spamowaniem gadkami "daj kamienia" itp. Co psuło atmosferę i to bardzo, bo nie było pluginów ala mute, a ludzie mając tego dość często wyzywali go.

Cioza ciągle łamał regulamin na serwerze i został "ukarany", teraz mamy taką samą sytuację ale z forum. W tym że za ciozy nie było kretyńskich ankiet tylko forumowska dyskusja. A później się dziwicie jak ktoś piszę "jestem za"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i o czym to ma niby świadczyć ? że źle ocenił paru typków ?

spójrz na dział skarg na PB albo 4fun. Tam są dopiero "BANY".

"Zgrać" nowych graczy to ja umiem, swego czasu katarzyniak wnerwiał wszystkich spamowaniem gadkami "daj kamienia" itp. Co psuło atmosferę i to bardzo, bo nie było pluginów ala mute, a ludzie mając tego dość często wyzywali go.

"Zgrac" nowych graczy to Ty nie umiesz, ostatnimi czasy wnerwiasz wszystkich i psujesz atmosferę i to bardzo, mimo że jest mute, ludzie często wyzywają Cię.

i można tak o każdym. Może denerwował tylko Ciebie?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TY cichy coś tam dostajesz w zamian na boku, czy innych kolegów nie masz ? :lol:

Na forum jesteś od końca 2012r, sporo osób jeszcze go kojarzy sprzed 2009r więc wszystkich brudów wyciągnąć się nie da, pomijając fakt że już z raz po zlocie mu w magiczny sposób z 10 ostrzeżeń zniknęło. A w hitorii tego forum nikt nie zdobył bana za ostrzeżenia, jak by mu zliczyć wszystko co dostał to by był już jego 3 PERM.

Wybitnie zasłużony na forum, nikt takich spin nie robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam ekipę co upiera się, że regulamin jest jeden i trzeba go przestrzegać MIMO WSZYSTKO. To gdzie Wy jesteście: powiedzmy wszyscy katolicy, czemu nie przestrzegasz przykazań? Nie jesteś katolikiem, a masz prawko, to czemu nie przestrzegasz przepisów na drodze? Dojdę takim przykładem do każdego i uważam, że każdy zasługuje na drugą szansę. Będzie dalej popełniał błędy to się pożegnamy na stałe i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniam zdanie. Dajta mu szansę, zobaczymy czy skorzysta bo będzie miał utrudnione zadanie :lol:

Mnie już wszystko lotto, więc zapowiadam że będzie ciekawie. ;]

Np, ciekawe kto pierwszy znów dostanie perma, czy ja czy on, bo sobie szczędził nie będę a znając jej/jego charakter dłużny nie zostanie :karate:

Róbmy zamęt w tym temacie, chociaż coś się dzieje a nie jedyne do czytania to 1888,1887,1886 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam ekipę co upiera się, że regulamin jest jeden i trzeba go przestrzegać MIMO WSZYSTKO. To gdzie Wy jesteście: powiedzmy wszyscy katolicy, czemu nie przestrzegasz przykazań? Nie jesteś katolikiem, a masz prawko, to czemu nie przestrzegasz przepisów na drodze? Dojdę takim przykładem do każdego i uważam, że każdy zasługuje na drugą szansę. Będzie dalej popełniał błędy to się pożegnamy na stałe i tyle.

W tym że drugą dostał (usunięte WSZYSTKIE ostrzeżenia) ale i tak uzbierał do perma. Powiedz borys chciałbyś patrzeć jak dostaje UB osoba, którą sam niedawno ukarałeś banem? Zmarnowałeś czas na niego a on wraca bo go koledzy "lubieją" i Baton go puszcza. Bo wszystko cacy jest jak karze się za bluzgi na serwerze, ale na forum to już wszystko można tak?

Osobiście nic do katarzynki nie mam, jednak mam dużo uwag do zasad i metod jakie są tu stosowane, bo albo jakieś mamy, albo zniszczmy ten system, skoro tak zawadza i będzie cisza.

Prosiłbym o jakąś dyskusje z waszej strony, jakieś argumenty, jakieś uwagi co do regulaminu. Bo jednak warto wykorzystać tą sytuacje do istotnych zmian w życiu forum i przekonania mnie że syf to mało powiedziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci zależy, zrezygnowaliśmy z modów także reżim się skończył, niech się dzieje co chce ! :bogaty:

Chociaż z drugiej strony jak dostanie UB to chyba złoże podanie o moda bo będę miał kolejny cel do osiągnięcia - znów bo zbanować :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już wszystko lotto, więc zapowiadam że będzie ciekawie. ;]

Np, ciekawe kto pierwszy znów dostanie perma, czy ja czy on, bo sobie szczędził nie będę a znając jej/jego charakter dłużny nie zostanie :karate:

ale ty masz silną psychikę...

TY cichy coś tam dostajesz w zamian na boku, czy innych kolegów nie masz ? :lol:

tak przesyła mi wygrane kapsle z piasta. :piwo:

Co Ci zależy, zrezygnowaliśmy z modów także reżim się skończył, niech się dzieje co chce !

haha bo wszyscy szczali przed Tobą ze strachu ...

Swoją drogą jak masz taki problem z katarzynką to przyjedź na zlot i go zbanuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja też się wypowiem w tym temacie, bo widzę że dyskusja jest ciekawa. Po pierwsze, ja w ogóle nie znałem Katarzynki, więc myślę, że moja ocena będzie obiektywna, czyli taka jaka powinna być każdego kto się tutaj wypowiada, a niestety nie wszystkie takie są. Ktoś wcześniej podał argument, że dużo zrobił dla forum i dlatego powinien dostać unbana, czyli według Was ktoś kto kiedyś pomagał ludziom i teraz popełnił jakieś przestępstwo, np. ukradł coś lub coś takiego, to nie powinien być za to sądzony ze względu na jego poprzednie czyny?

Z tego co przeczytałem to już wcześniej dostał drugą szansę, poprzez odjęcie mu kilku punktów ostrzeżeń, ale nic nie robił w kierunku aby odpracować te ostrzeżenia, więc skąd pewność że teraz to będzie robił? Powiecie, że się poprawił i chce to odpracować, tak? To czego nie zrobił tego wcześniej gdy miał do tego okazję, tylko po prostu miał na to wyj*****, licząc że go przecież koledzy nie zbanują więc po co będzie się trudził. Moim zdaniem jeśli dostanie unbana, to wyjdzie na to, że są tutaj równi i równiejsi i nie trzeba przestrzegać regulaminu jeśli ma się znajomości w ekipie i koniec końców wyjdzie na jego, czyli dobrze, że się nie przemęczał skoro i tak dostał ub. A co jeśli dostanie unbana i złapie kolejne ostrzeżenie i kolejnego perma? To wtedy co, po miesiącu też się zrobi kolejną ankietę czy ma wrócić czy nie? Jeśli on dostanie unbana to czego nie dać szansy też innym, nie kolegom, ale zwykłym użytkownikom jak np. komuś kto cheatował, ale teraz bardzo tego żałuję i obiecuję poprawę? Skoro żal i skrucha Katarzynki jest szczera to skąd mamy wiedzieć czy tego drugiego też nie?

Podsumowując wszystko, skoro na forum jest regulamin i nie ma w nim żadnego podpunktu o kolesiostwie (przynajmniej ja takiego nie znalazłem) to go przestrzegajmy wszyscy, z tego co się orientuję to tutaj na forum nie ma żadnego oficjalnego immunitetu, który by pozwalał niektórym na nieprzestrzeganie niektórych punktów regulaminu. Dla mnie jest to obojętne czy on będzie na forum czy nie, ale ja swój głos w ankiecie daje na nie, bo oprócz tego że byłby moim kolegą to nie wiem co by mnie skłoniło żeby dać na "tak", ale że nie jest to nie mam żadnych wątpliwości. Na koniec radzę każdemu kto się tutaj wypowiada spojrzeć na tą sprawę podobnie jak ja tj. przyjmując, że dyskusja w tym temacie toczy się na temat kompletnie Wam nie znanej osoby i wtedy dopiero coś napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...