Skocz do zawartości
batonik

Powrót Katarzynki na forum? [ankieta]

Czy Katarzynce ma zostać zdjęty ban?  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Katarzynce ma zostać zdjęty ban?

    • Tak
      29
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyjade bo się boję, nie mam kolegów i sobie szukam w internecie :( A nie sory, to nie ja bronie kolegów w internecie :lol:

Mamy 30 głosów i 13 osób które się wypowiedziało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo się kiedyś spinał i tyle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się wypowiem. Mimo iż do tego kolegi nic nie mam to jestem na NIE jest regulamin, który musi przestrzegać każdy. Katarzynka robił co chciał nazbierał dużo ostrzeżeń i dostał Perma, który jest zasłużony. Nie jeden cziter już na forum pisał "Dajcie mi UB już nie bd tego używał". Jeżeli chcecie dac szansę Katarzynce to dajcie i innym, którzy w jakiś sposób zawinili, ale chca tu wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja się również wypowiem gdyż Katarinek uczęszczał na batona wtedy kiedy ja już byłem.

Był adminem i problemy czasami jakieś miewał , podkreślę czasami.

Zachowaniem na forum nie grzeszył.

Choć idąc drogą regulaminu nie powinien odtrzymać ub od naszej społecznośći.Rozumiem, że trochę czasu już mineło ale czy oby napewno ma być powrót Katarzynki?Dużo osób zaraz zacznie skakać do gardła batonowi żeby zostali odbanowani przypuśćmy za czity czy inne zachowanie no bo przecież skoro jeden mógł zostać odbanowany to dlaczego nie inni.

Niech się dzieję co chcę w takim razie.

Pozdrawiam Krzysztof Ibisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam , mogę się wypowiedzieć . Więc zacznijmy od tego że na tą serwerownie uczęszczał długo , miał admina , tak jak powiedział (ten biedny botek<3) Nerix miał małe potknięcia jak każdy , zachowaniem nie zgrzeszył za bardzo .Miły , spokojny , ogarnięty ze skillem chopok , jestem za uwolnieniem orki !!! Znaczy Katarzynki (te awatary mnie rozpraszają , przepraszam :C ) Tak więc uwolnić Matiego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Dużo osób zaraz zacznie skakać do gardła batonowi żeby zostali odbanowani przypuśćmy za czity czy inne zachowanie no bo przecież skoro jeden mógł zostać odbanowany to dlaczego nie inni.

Nie jeden cziter już na forum pisał "Dajcie mi UB już nie bd tego używał". Jeżeli chcecie dac szansę Katarzynce to dajcie i innym, którzy w jakiś sposób zawinili, ale chca tu wrócić
Jeśli on dostanie unbana to czego nie dać szansy też innym, nie kolegom, ale zwykłym użytkownikom jak np. komuś kto cheatował, ale teraz bardzo tego żałuję i obiecuję poprawę? Skoro żal i skrucha Katarzynki jest szczera to skąd mamy wiedzieć czy tego drugiego też nie?

89.67.75.173_YvhhllyhTyilSnBo.jpg?1374781806

HaHa porównujcie bana za haxy z banem za przeklinanie... <3<3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdą się glosy "za" i "przeciw".

Miał już drugą szansę. Według mnie ban powinien zostać.

Adios muczaczos;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

89.67.75.173_YvhhllyhTyilSnBo.jpg?1374781806

HaHa porównujcie bana za haxy z banem za przeklinanie... <3<3

skoro według regulaminu za obie rzeczy jest perm to czego ten drugi ma nie miec szansy na poprawe? tym bardziej ze raczej nie bylo to pojedyncze przeklenstwa, tylko notoryczne lamanie regulaminu i w dodatku nic nie robil zeby sie poprawic i jak juz bylo wczesniej napisane, on dostal juz swoja szanse i tez nic z nia nie zrobil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wróci i dajcie mu modka chlopak sie zmieni. Moge przyjąć m jego ostrzeżenia. Taka prawda, ze gdyby chial to mialby juz tu konto..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niech wróci i dajcie mu modka chlopak sie zmieni. Moge przyjąć m jego ostrzeżenia. Taka prawda, ze gdyby chial to mialby juz tu konto..

A masz pewność ze nie ma tu konta kolejnego? Bo ja nie.

Jeśli on dostanie UB to Ciul dajmy kazdemu kto dostał bana na serwie czy na forum również UB. Albo zacznie każdy przestrzegac regulaminu albo serwer stoczy sie do poziomu 0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że każdy jest świadom swoim wypowiedzi tutaj na forum, gdzie każdy uważa, że do regulaminu trzeba się dostosować. Nie ma problemu, na serwerach także regulamin będzie egzekwowany, bez wyjątków. Do tych czas większość "kurw" etc. popuszczałem, ale teraz będę konsekwentny, nawet jeśli siebie będę musiał zbanować.

Jak dla mnie popełnił wiele błędów, ale również wielokrotnie wspierał HE. Wypowiedziałem się już raz, ale powiem po raz drugi:

Powinien dostać ostatnią szanse.

SuperZioło; Przeklinanie na serwie a sprawa ta jest nie takiej samej wagi nie potrzebne porównywanie(choć ją Ty nie porównałeś)Borysku jest dużo osób które też by chciały dostac swoja "drugą szanse" więc może im też dajmy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeklinanie na serwie a sprawa ta jest nie takiej samej wagi nie potrzebne porównywanie(choć ją Ty nie porównałeś)Borysku jest dużo osób które też by chciały dostac swoja "drugą szanse" więc może im też dajmy?

MAKE MY DAY. :piwo:

czym różni się przeklinanie na serwerze a na forum ?:>

bo niby za co takiego strasznego katarzynka dostał ostrzeżenia ?:> pisał post pod postem ? czy spamował SB ?

skoro według regulaminu za obie rzeczy jest perm to czego ten drugi ma nie miec szansy na poprawe? tym bardziej ze raczej nie bylo to pojedyncze przeklenstwa, tylko notoryczne lamanie regulaminu i w dodatku nic nie robil zeby sie poprawic i jak juz bylo wczesniej napisane, on dostal juz swoja szanse i tez nic z nia nie zrobil

o jakiej drugiej szansie mówisz ?:> dostał już perma wcześniej ?

SuperZiolo;Cioza dostał za przeklinanie na serwie to tez go odbanujmy w takim razie

EDIT:

Jak odpisujesz to wolał bym, żebyś pisał to w osobnym poście.Bo chyba nie po to jesteś moderatorem, żeby robić syf na forum(będziemy teraz edytować posty w nieskończoność ?). A sytuacji z Ciozą nie znam, wiec się nie wypowiadam.

7. Nagminne przeklinanie: kick lub ban do 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAKE MY DAY. :piwo:

czym różni się przeklinanie na serwerze a na forum ?:>

bo niby za co takiego strasznego katarzynka dostał ostrzeżenia ?:> pisał post pod postem ? czy spamował SB ?

np: nagminne łamanie regulaminu, ciągłe bluzgi, obrażanie innych, pisanie z innych kont, zachowywanie się jak niedowartościowany zapryszczony rudy 13 latek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha afera wyszla niesamowita z tego.. mysle ze kazdy juz napisal cos od siebie i KAZDY ma racje. Glosy w ankiecie nie powinny byc brane pod uwage tylko wypowiedzi w temacie, a wieć GÓRO wydaj sąd ostateczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, to może Baton ogarnąłbyś wreszcie te ankiety, bo strasznie lipnie to wygląda:

[hsimg]http://gyazo.com/1f3bed18c602ca25c5623a2381950dc3.png[/hsimg]

No chyba, że to tylko u mnie, ale wątpię :d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież jest wszystko czytelnie. Za jest 28, przeciw jest 11, tylko boją sie przyznać kto jest za i uciekają do rubryki przeciw :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastała ta wiekopomna chwila, zamykam ten wątek (w końcu, już nie mogłem tego czytać). Oczekujcie na werdykt któregoś z Administratorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość osób wypowiadających się w tym temacie decyduje o tym, że ban dla katarzynki NIE ZOSTANIE usunięty. Jest pewien regulamin, który został napisany po to by się go trzymać, ja katarzynke swego czasu ostrzegałem on to olewał. Już nie wspomnę o wcześniej usuniętych 10 ostrzeżeniach potraktowanych w dziwnych okolicznościach jako prezent na pierwszym naszym zlocie przez Złotego.

Katarzynka wiele wniósł do naszej społeczności, lecz wiele osób byłoby oburzonych faktem, że one same lub ich znajomi mają bany. W tym przypadku musielibyśmy innym również dać taką szanse, lecz niestety.

Ban zostaje. Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...