Skocz do zawartości
dziob3k

Podanie dziob3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dziob3k

Staż w cs'a: 7-8lat

Wiek: 24

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/dziob ... .63:27015/

Znajomości AMXX: 10/10

Gdzie miałeś/aś admina: tak. dziupla

Gdzie masz admina: nie

Dlaczego właśnie ja: myślę ze na tyle co gram i tyle co znam się na ludziach i mam swój wiek i doświadczenie mógłbym się nadawać. Postów wiem ze nie mam bo zawsze jak narazie wole mini-chat

Kontakt: cs: dziobekcs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem neutralna, na serwerze Cię widuję, godziny są, ale na forum 15 postów to jeden z wymóg, myślę że można to pominąć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Mudżynka

Po co wypowiadasz się w tematach, skoro nic nie wprowadzasz? Nie grasz u nas, ludzi nie znasz, 11h na serwie to jest NIC. Ogarniałaś na PB tam dorzuć swoje 3 grosze.

@ ON

Kolega na pewno aktywny, widziałem nie raz. Jak z doświadczeniem nie wiem, spróbować można. Jestem za okresem próbnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za okresem próbnym, często gra, kulturalny jestem na TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, ponieważ wie o co kaman i gra bardzo długo za czasów mojego starego nicku :politk: Sprawdzi się w 100% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widuje go dość dość :mikolaj: Niech dostanie na okres próbny adma a później sie zobaczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gra bardzo długo za czasów mojego starego nicku

Ha wiedziałem, że miałeś inny nick ty zbóju!

Co do tematu Dziobek już trochę tu gra, ja tam jestem za. W ogóle im więcej adminów to gra jest przyjemniejsza z racji takiej że prawie zawsze jakiś będzie na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za... Często widoczny na serwerze ;] i ogólnie sympatyczny chopak :x Można dac mu szansę powinien ogarnąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm... jeżeli chodzi o granie to wydaje mi się że ani razu go nie spotkałem, więc zostawie kwestie zachowania i "coolowości" innym, swoje minuty ma więc tam to jest na +.

Jednak jeżeli chodzi o forum tutaj aktywności i zachowania nie da się ukryć :>. No i co tu mamy, jedna skarga, jedna ocena czita i jakieś tam pierdoły... na "mini-czacie" też posucha, samo podanie również ubogie. jedyne co mi się spodobało to zmontowanie filmiku na yt z akcjami które według ciebie były odpalone (post59302.html#p59302) i myślę że gdybyś na skargi odpowiadał takimi argumentami to niektórzy leniwi by się nie obrazili :>.

Podsumowując, jestem na nie. Na początku jak zobaczyłem ten temat to myślałem że zobaczę same "nie" z docinkami w twoją stronę że jesteś nowy i musisz trochę pograć. Okazuje się że taki nowy nie jesteś i ludzie cię rozpoznają i lubią, to dobrze jednak myślę że powinieneś się trochę postarać aby dostać tą posadę, dać się poznać na forum, w końcu jako admin będziesz musiał tu zaglądać nie :>? No i "dlaczego ja" jest takie nijakie. Mam nadzieje że postarasz się na forum, no i że poznamy się w cs'ie abym mógł z czystym sumieniem napisać że jestem na tak :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem również na tak gdyż widuję go dość często ostatnio na serwie bynajmniej o tej porze co ja gram. A po za tym ogólnie widać że ogarnia te pistolety , czita potrafi wyłapać i co najważniejsze to jest miły z tego co zauważyłem. Także jestem na TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3x tak przechodzisz dalej :p Yo ! musza edytowac ;p gracz ograniety, mily ogranie troszke forum i bedzie Git :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestm na tak widac gra duzo miły jest. często go widuje co jestem na servie nie przeklina wzór admina HEHE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak, tylko więcej na forum musisz zaglądać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...