Skocz do zawartości
batonik

Nagrody dla graczy na wszystkich serwerach?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawy pomysł, otóż co miesięczne nagrody dla najlepszych graczy na naszych serwerach.

Przykładowo:

- dla 3 najlepszych graczy na danym serwerze wg. rankingu psychostats byłby odpowiednio jakieś upominki np. jakieś tam gry nie drogie(lecz fajne typu just caust 2 itd). Czyli nagrody dla 9 graczy.

- dla 2-3 graczy, którzy przegrali największą ilość minut na serwerze także jakieś nagrody, czyli 2-3 graczy na wszystkich serwerach.

Co miesięczny konkurs trwałby co 1 miesiąc, od 1 dnia miesiąca do ostatniego.

Uważam, że jest do dobry pomysł, bo prócz przyjemności z gry na ulubionym serwerze, można dostać jakąś nagrodę.

Co Wy na to i jeżeli pomysł by przeszedł(a pewnie przejdzie), czy ktoś chciałbym stać się sponsorem pewnej części nagród.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem to żeby być wysoko w psycho trzeba często grac wiec bez sensu 2 nagrody za to że się gra 10h dziennie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł dobry, mogę zostać jednym ze sponsorów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny :) tylko czy sponsor wydoli by co miesiac fundowac nagrody ? moim zdaniem co 3 michy bylo by ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie pomysł dosyć ciekawy ale tak jak pisał Mr.Bear trochę to jest nie teges z tymi dwiema nagrodami za ilosc fragów i czas gry na serwie . bo pewnie ktoś zgarnie i z tego nagrodę i z tego. Ogólnie wystarczył by jeden najlepiej z tymi fragami. a co do sponsorowania to też mogę od czasu do czasu wspomóc finansowo (sponsoring) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pomysł bardzo fajny :) tylko czy sponsor wydoli by co miesiac fundowac nagrody ? moim zdaniem co 3 michy bylo by ok :)

na pb mozna zrobic ze co miesiac sa vipy a np. co 3 miesiace jakas nagroda typu gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem do Spraw technicznych.

Koszt wszystkich nagród to jakieś 30-40 zł na miesiąc.

Można byłoby ograniczyć liczbę nagród np. po przez aktywność graczy na serwerach, bo wiadomo, że np. jest spora różnica między 1# i 3# w aktywności.

Czekam na dalsze opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jEzeli chodzi o nagrodę dla pierwszej osoby w psycho to ok mogę dolozyc się co miesiąc do nagrody razem damy rade uzbierać taka sume myślę ze przyciągnie to też nowych graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna zrobic ze co miesiac sa vipy a np. co 3 miesiace jakas nagroda typu gry
To jest to .lol Bardzo fajne rozwiazanie :D wtedy mozna by jakas fajna nagrode ufundowac ;p
Ogólnie wystarczył by jeden najlepiej z tymi fragami

Borys by sie wzbogacil hehe Zawsze top #1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło skoro takie kwoty małe to ja jak najbardziej mogę trochę sponsorować od czasu do czasu. także według mnie śmiało można to realizować. Powinno przyciągnąć to graczy. Chyba że borys będzie wszystko zgarniał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czas - totalna głupota, niektórzy mają życie prywatne, pracę i nie mogą poświęcić tyle samo co 13 latek, który nie ma obowiązków. TOPka jak najbardziej, tylko czy nagrody za 30-40zł ściągną ludzi na serwa lub zainteresują kogoś? Można by się pokusić i trochę podnieść poprzeczkę, bo ludzi paru jest do dołożenia się (Bakers, Ja, Bodzio, Dragmor, no i Baton oczywiście coś dorzuci :D). Kwota na pewno uzbiera się konkretna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założeniem moim nie jest traktowanie tych nagród jako konkursu, tylko po prostu dodatku do własnych osiągnięć. Co miesięczne nagrody nie mogą być za duże bo skończą się fundusze i będzie kicha. Więc tak jak mówię nagrody w kwocie 30-40 zł miesięcznie zupełnie wystarczą.

Nagrody szłyby odpowiednio: top3 graczy na FFA, PB i 2 graczy z 4FUN = 5 nagród.

Zamiast drugiej, przedstawionej przeze mnie opcji można:

z pozostałych graczy, z top10 każdego serwera wyłonić pozostałych graczy z top 10, czyli 26 graczy(7 z ffa, 7 z pb i 8 z 4fun) i wyłonić za pomocą losowania 2 szczęśliwców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nagrody szłyby odpowiednio: top3 graczy na FFA, PB i 2 graczy z 4FUN = 5 nagród.

.lol 3 + 3 + 2 = 8 :D

Teraz nie wiem czy Cię rozumiem dobrze, 30-40zł na nagrodę czy to pula na wszystkie nagrody?

@Edit

~10 osób miesięcznie

+/- 50zł

5zł gra na łebka? :vampir: CO TO ZA GRY? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no 8 graczy :D

No pula nagród miesięczna to te ok. 40-45 max. zł po przeanalizowaniu cen gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dorzucę swoje 3 gr do nagród ;) Pomysł ciekawy i tak jak juz pisaliście ze Borys będzie zgarniał nagrody co miesiąc wiec może ustalić ze wygrać można raz na 3 msc np Borys wygrywa w tym miesięcu i w następnym znow jest pierwszy to tym razem niech następna osoba z topki zwycięża ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrym pomysłem jest aby zmieniać za co się dostaje nagrodę np. Raz za pierwsze miejsce w topce w następnym miesiącu za najwieksza ilość headow itd. + dwóch losowo wytypowanych szczęśliwców tak aby slabsi gracze też mieli szanse na nagrodę a co do kwoty czy to faktycznie nie będzie za mala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby te wszystkie kryteria spiąć w jedną kupę i oceniać za całość?

Heady, fragi, czas na serwie? Oczywiście z poprawką na Borysa :D

najwiecej Headów 10 pkt, druga punktacja Headów 9 pkt itd. to samo z fragami i z czasem.

Maksymalna suma 30 pkt.

Moim zdaniem sprawiedliwe, ktoś nie ma takich umiejętności, ale sporo czasu poświęca na grę, to też ma szanse na wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zamiast największej ilości HS, bym zmienił na największy % hs bo raczej to jest większym wyznacznikiem ;] I jakoś wybór z top20-top100 bo pozostali to albo odpaleńcy albo pojedyncze fragi :bogaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu propo czasu to lipa jak pisał kazanek . Dla slabszysz graczy dwie nagrody były by losowo przyznawane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram krzyska, kryteria zlozone chyba beda najbardziej sprawiedliwe, bo jednak tez trzeba swoje wysiedziec na serwie, ale kornik ma tez ma racje, ze lepiej do HS wziac % ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryteria złożone wpływają na pozycje w rankingu psychostatów więc zliczanie punktów raczej nie przyda się, bo na to samo wyjdzie.

Sorry Winnetou, ale żeby być wysoko w rankingu tez trzeba swoje przesiedzieć i pokazać. Tak jak napisała Natalia, można dodać, ze wygrać nagrodę można tylko raz na 3 miesiące, wtedy osoby, które wygrały nie będą brane pod uwagę w następnych 2 miesiącach.

Czyli pozostaje podsumować, wynagrodzenia lecą dla TOP 3 graczy serwerów, na chwilę obecną nie wiem czy dodatkowe nagrody dla losowych graczy będą z top10(bo pula nagród miesięczna nie jest zbyt duża).

Do wszystkich sponsorów, bardzo bym prosił o wpisanie kwoty w temacie(będzie jasne dla wszystkich) jaką będziecie mogli przeznaczyć na nagrody w przeliczeniu na miesiąc(wpłacić pieniądze będzie można z góry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam dyszke raz na miesiac ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ja się dostosuję do reszty co do kwoty. bo mnie tam obojętnie po ile będziecie zbierać. tylko z kwotą nie przesadzajcie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też dorzucę od siebie dychę razy dwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy;] I z mojej strony wpadnie jakaś dyszka, tylko jak kazanek napisał oby był jakiś progres. ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...