Skocz do zawartości
proste

[Archiwum] zachowanie w sadzie podczas oglaszania wyrkoku -LOL-

Rekomendowane odpowiedzi

oglądałem to w telewizji... to jest kurw* patologia pierwszej klasy... Najbardziej dziwi mnie podejście jego matki do całej sprawy. Nóż sam się wbił kilkanaście razy w brzuch tego chłopaka.

Aż pięść się zaciska na takiego typa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz nikt niewie jak to sie naprawde stalo podejzewam ze poszkodowany za bardzo skakal no i w koncu ktos go ukrocil....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za gadanie "poszkodowany za bardzo skakał" ? To jest powód, żeby typa nożem dźgać? Rozumiem strzelić parę razy w mordę, ale oni go tam podźgali i zostawili. Ten gnój co tak skakał w sądzie powinien dostać tą ćwiartkę, o którą tak prosił bez przedterminowego zwolnienia w dodatku przy ciężkiej pracy. Może do innych by dotarło co to znaczy kogoś usiłować zabić lub to zrobić. Moim zdaniem system sądowniczy w Polsce i kary za przestępstwa tego typu są zbyt niskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka jest moja opinia trzeba bylo dac im to co chcieli inaczej by sie to skonczylo , ja wcale ich nie bronie ale z moich domyslen uwazam ze powinien dac im te pieniadze tymbardziej ze wiedzial ze niema szans , pieniadz rzecz nabyta drugiego zycia nie kupi przez swoja glupote.. jesli by kary byly surowsze pewnie siedzial bym razem ze swoim bratem na wczasach, owszem jestem za tym aby byly surowsze ale nie w kazdym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Społeczeństwo jest chore i to wiadomo nie od dziś. Dowodem są takie zachowania w sądzie oraz komentarze typu

no wiesz nikt niewie jak to sie naprawde stalo podejzewam ze poszkodowany za bardzo skakal no i w koncu ktos go ukrocil....

EDIT: Tak to zabrzmiało jak byś ich bronił, albo chociaż dzielił winę między ofiarę i tych idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoleczenstwo jest chore bo naraza swoje zycie za marne grosze jak juz powiedzialem pieniadz rzecz nabyta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Tak? Narażają życie za marne grosze? Podaj mi 5 powodów dla których uczciwi obywatele maja dawać cokolwiek takim nieudacznikom jak ci kolesie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
taka jest moja opinia trzeba bylo dac im to co chcieli inaczej by sie to skonczylo

Skąd wiesz jakby się to skończyło? To była banda zdemoralizowanych gówniarzy. W tej bójce brały udział dziewczyny? Wiesz co znaczy jak dziewczyna się wpieprza? Albo typowi puszczają hamulce i "ukróci" kogoś żeby się popisać przed lachonem, albo uciszy lachona. W tym przypadku raczej stałoby się do pierwsze nawet jakby oddał im te pieniądze. Jeszcze jedna z tych gówniar twierdziła, że nic złego nie zrobiła. Jedyne co zrobiła to:

- była świadkiem zajścia i nie powstrzymała kolegów,

- kopała chłopaka, którego dźgali nożem,

- zostawiła ofiarę samą sobie i nie wezwała pomocy.

Teraz się zastanów czy ona nic złego nie zrobiła i czy na pewno gdyby oddał im kasę to by mu się nic nie stało. Jeszcze jedna sprawa? Niby czemu mam oddawać komuś pieniądze na które ciężko pracowałem ja lub moi rodzice? Ja też bym się postawił takim łebkom. Może bym dostał w mordę może by mnie podziabali, a może byłbym szybszy od nich. Co moje to moje i od tego wara. A takich ludzi tylko zamykać i nie po to żeby sobie siedzieli pod "daszkiem" czy ciepło czy zimno, czy jest kryzys czy go nie ma i jeszcze mieć co zjeść. Za dnia do kilofa a w nocy spać, żeby utrzymać swoją dupę w więzieniu. I tak przez parę ładnych lat, może wtedy więcej takich typków by się zastanowiło dwa razy nad tym co zamierzają zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem cos na ten temat sam w ten sposob nie zarabialem mialem swoje pomysly i nie musialy sie one opierac na kradziezy , ale znam wielu malolatow co w ten sposob postepowali..

Czyli ze wolal bys narazic swoje zycie za pieniadze.. brawo...

skonczmy ten temat bo robi sie niemilo :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziemy kończyć tego tematu, bo jest ciekawy. Uważam, że więcej osób powinno wyrazić swoją opinię.

Osoba, która próbuje kogoś okraść napadając na kogoś również naraża swoje życie bo:

- może trafić na kozaka któremu nie da rady,

- prędzej czy później zostanie złapana, osądzona i można powiedzieć, że to już koniec życia, szczególnie dla takiego małolata. Bo co wyjdzie za 15 lat i coś osiągnie? Będzie dalej napadał, albo łaził po śmietnikach, bo z ubrudzonymi aktami pracy nie dostanie, jego "kumple" po tym czasie jeśli coś osiągną to zrobią z niego popychadło, albo po prostu każą mu się odpier***. Ja żyję i będę żył w przekonaniu, że to co moje to moje i wara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Mam bardzo podobne zdanie na ten temat, więc podpisuje się pod tym co napisał McLovin.

Szybszy byłeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze ktos ma brudne papiery to jeszcze o niczym nie swiadczy , zgadzam sie z tym ze kiedys takiemu gowniarzowi to sie skonczy powolam sie na slowa sokola " nie trzeba byc wiekszym zeby wygrac wygrywali mali"

Ale uwazam tez ze nie kazdem psu na imie burek moze tak byc ze wyjdzie po 15 latach i zacznie normalnie zyc i sam na siebie pracowac wszystko zalezy od niego , a to ze bedzie mial brudne papiery to nie jest problem bo pracy jak na dzisiejszy dzien nie brakuje i nie trzeba miec czystych papierów

Dobry podam Ci jeden powód moze sie to zle skonczyc dla ciebie Chyba ze jestes w stanie sam sie obronic bo my tu w polsce mamy znieczulice zaloze sie ze jakby to sie dzialo na ulicy i ludzie by zobaczyli kose odrazu by odstapili moj brat raz byl swiadkiem takiej sytuacji A koles wyciagnol tylko SCYZORYK i dwoch cwaniakow z pragi spieprzalo gdzie pieprz rosnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Sam bym odstąpił jak by mi jakiś dureń zaczął machać kosą przed oczami, ale nie rozumiem dlaczego mam mu dać to czego chce. Tylko dlatego, że miał gorszy start i nie ma pieniędzy? To niech się ruszy pasożyt do roboty, albo za naukę weźmie. Oni by chcieli nic nie robić, przy okazji coś zniszczyć, a hajs brać. Równie dobrze ja mogę zebrać kolegów, wpaść komuś na kwadrat i żądać pieniędzy. Mam takie prawo? Mam! Ten ktoś powinien dać mi co chce, bo inaczej źle się to dla niego skończy. Pewnie! Niech każdy tak zacznie myśleć to nawet ta znienawidzona przez wszystkich uliczników Policja nie pomoże.

Uwielbiam jak wszyscy narzekają i czekają aż SAMO się zrobi. Mówisz, że w Polsce mamy znieczulicę. Chcesz coś zmienić? Proponuje zacząć od siebie, potem od kolegów itd.

"Naród wspaniały, tylko ludzie chuje."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"Naród wspaniały, tylko ludzie chuje."

to zapewne wypowiedź mojego idola z początku 20 wieku Józefa Piłsudskiego.

lepiej bym tego nie wymyślił gratulacje DOBRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcesz coś zmienić? Proponuje zacząć od siebie, potem od kolegów itd.

Niby co mialbym w sobie zmieniac ?, i dlaczego piszesz jak bym to ja mailbym cos w sobie zmienic , ja tego nie zrobilem i niezamierzam robic, fenomenowi sie nie udalo to mi mialo by sie udac?

Ja nie skonczylem szkoly jestem juz karany i co juz jestem bandyta?

Jakos daje sobie rade mam prace i nie narzekam niemusze chodzic i okradac ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Co zmienić? Cokolwiek, chociażby:

bo my tu w Polsce mamy znieczulice

Nie odczuwasz potrzeby żeby coś poprawić w tym kraju?

Nie mówię konkretnie o Tobie, bo do Ciebie nic nie mam i o tym powinieneś wiedzieć nie od dziś.

Przecież sam powiedziałeś

mam prace i nie narzekam niemusze chodzic i okradac ludzi.
Mówię o gościach, którzy nic nie robią w kierunku poprawienia swojej sytuacji, i mają głupkowate podejście do życia (czyt. takie cwaniaczki, które tylko patrzą jak tu na lewo parę groszy skręcić od innych żeby było za co się naprać wieczorkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze my niemamy na to wplywu , musial bys im zaplacic w dzisiejszych czasach pieniady rzadzi i dopuki w normalnych pracach beda placic niskie stawki ( bo nie wszedzie dobrze placa ) dotad malolaci gowniarze beda okradac napadac itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY

Po pierwsze ciężko napisać konkretnie, a po drugie kim ja jestem żebym mógł chociaż coś zasugerować:D Uwiesiłeś się żebym podał w punktach co trzeba zmienić:D Nie podam, bo chodziło mi bardziej o krytykę bierności wobec niektórych zjawisk bez podawania przykładów i sam już musisz zdecydować jak te zmiany będą wyglądać.

btw Forum, forum, wielkie forum, a jakoś mało ludzi głos zabrało.

EDIT: Dlaczego edytowałeś? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dalej nie rozumiesz tego co Dobry napisał, "zmień siebie, a potem kolegów". Jeśli uważasz, że jesteś w porządku, to przekonaj swoich ziomów, żeby postępowali tak jak Ty, albo chociaż zgodnie z prawem. Prawo nie zostało ustanowione ot tak sobie żeby było. Jeśli masz kolegów, którzy to prawo przestrzegają to ok. Jak nie to nie daj się złamać i jak coś źle robią to im to powiedz i się tego nie bój, zawsze możesz się od nich odciąć.

ja nie jestem w stanie tego zmienic

Zawsze można to zmienić.

Jeszcze jedna sprawa, wcześniej pisałeś, że znasz takich małolatów, którzy źle postępują i z nami polemizujesz na ten temat, bo niby jesteś obeznany w tym klimacie. Ja też mam kolegę, który źle zrobił i szkoda mi, że siedzi, ale to było na jego własne życzenie i gwarantuję Ci, że to co zrobił jest gorsze od tego, co robili Ci małolaci których znasz, znałeś, razem wzięci, mino wszystko uważam, że zasłużył na karę którą odbywa.

pieniady rzadzi i dopuki w normalnych pracach beda placic niskie stawki ( bo nie wszedzie dobrze placa ) dotad malolaci gowniarze beda okradac napadac itp...

Dawno temu powstała taka instytucja, którą nazywamy szkołą. Jeśli komuś zależy, to będzie się uczył, zdobędzie wykształcenie oraz pracę, w której będą dobrze płacili. To zależy od mentalności człowieka. Do słabo płatnej pracy idą przeważnie Ci, którym się nie chciało. Rozumiem ludzi, którym się nie udało, chociaż się starali, ale to nie powód do takich działań. Tak jest skonstruowany ten świat w XXI, że żeby coś osiągnąć to trzeba się postarać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema takiej opcji nie jestesmy w stanie zmienic to , a dajac pieniadze biednym wszyscy za bardzo sie przyzwyczaja i nie beda chcieli pracowac tak jak w niemczech

Znam 1 niemke ktora niepracuje nieuczy sie a dostaje od panstwa pieniadze na zycie i oprocz tego oplacaja jej mieszkanie zebys ty widzial w jakim apartamencie ona mieszka.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRY
Znam 1 niemke ktora niepracuje nieuczy sie a dostaje od panstwa pieniadze na zycie i oprocz tego oplacaja jej mieszkanie zebys ty widzial w jakim apartamencie ona mieszka.......

U nas tez są tacy, którzy by tak chcieli. Sam bym tak chciał, ale czy nie uważasz ze było by to nie fair wobec tych, którzy zapieprzają i płacą podatki z których państwo mnie utrzymuje? Jeśli można wiedzieć to skąd ona ma takie przywileje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa. Patrz na siebie a nie na innych. Co mnie to obchodzi, że ktoś dostał tamto albo to. Oczywiście fajnie by było tak dostawać rzeczy za darmo, ale tak nie ma. Może i ma apartament i w ogóle super jej się żyje, ale niech poczeka aż zmieni się rząd na taki, który stwierdzi, że koniec tego dobrego. No i co potem eksmisja. Jeszcze raz powtarzam trzeba pracować na siebie, a nie żerować na innych. Jak komuś to nie pasuje to jest przecież linka, pistolet, parę urwisk, mostów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe to mial byc przyklad , ja nie potrzebuje takich wygod jak sie niema co sie lubi to sie lubi co siema to wystarcza skromnosc poplaca... u nas w kraju zeby cos miec musisz za to zapracowac niema nic za darmo zawsze cos za cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to był nietrafiony przykład :) Zgadzam się co do zdania, jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Ale trzeba do tego dodać, że jak chce się więcej to trzeba na to zapracować, a nie żerować na innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...