Skocz do zawartości
Cyrkiel

Skarga na Setiv

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na: Setiv

Link do postu : podanko-setiv-t11058 , podanko-setiv-t11058.html

Opis sytuacji: Nie wiem czy administracja to zauważyła ale ten oto modek tak sie bawi, nadużywa swoje uprawnienia że masakra. Ile można na to patrzeć.

Przykład z dnia dzisiejszego : ub-plastelinowy-t11144.html#p60714 Batonik pisze że trzeba wysłuchać admina a Ty sobie zamykasz temat kiedy Ci się podoba? Pomyśl dzieciaku co robisz.

Druga sprawa dotyczy wypowiadania się w tematach przez tego modka. Bardzo często nie odpowiada jak człowiek tylko edytuje wypowiedź danej osoby i swoim zielonym kolorkiem wypowiada się. Np tutaj w swoim podaniu na admina : podanko-setiv-t11058.html

Liczę że administracja coś z tym zrobi.

Otwiera podanie na admina po przekroczeniu 15 postów przez autora tematu. Ale zwróć uwagę że nie ma 30 dni na forum a to kolejny warunek. Swoje podanie zamknij i to tak samo. Skoro dziś kaszak wyskoczył z regulaminami w wyżej wymienionej skardze to administracjo trzymajcie się tego i dopilnujcie warunków na admina. Ty modku nie powinieneś decydować o zamykaniu i otwieraniu tematów. Jedynie powinieneś mieć opcję edycji żeby poprawiać błędy innych. Plus wulgaryzm umieszczony w obrazku na sb. Moz\e podyskutujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można dyskutować , ale to będzie trwało wieki . Nie ma nigdzie warunku że nie można wypowiadać się w własnym podaniu , popatrz na poprzednie pytania nikt halo nie robił :)

Wypowiadam się w ten sposób bo według mnie jest lepszy , niż nabijanie postów .Jest wyraźnie napisane i często nie aktualizuje jakiegoś tematu tylko po prostu zedytuje post.

Według ciebie kto inny miałby decydować czy post ma zostać otwarty jak nie moderator? Mam błyszczeć zielonym kolorem? Zdarza się zrobić coś pochopnie , ale wtedy spiny są od Czerwonych a nie od ciebie .

Temat uważam za bezsensowny , ale w końcu od Cyrkiela , którego chyba każdy poznał ostatnimi czasy od tej strony ;)

Czekam na opinie innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban nie minął wiec gracz ma prawo sie wypowiadać, a nie Ty jesteś od zamykania tematu kiedy Ci sie podoba bo jestes modkiem. Czemu nie zamkniesz swojego podania skoro nie zostalo zaakceptowane przez gore i nikt juz sie w nim nie wypowiada? Proste pytanie czemu nie zamykasz?

I nie Cyrkiela a Cyrkla. odmiana modku polonisto :) Pisz w office to nie bedziesz sie mylil :)

Setiv : Podanie ma 2-3 tygodnie na rozpatrzenie i wczesniej nie zostaje zamykane , kolejna inteligentna uwaga . Admini ostatecznie też sie nie wypowiedzieli . Tak propo twojej uwagi , teraz już nie komentuj bo to jest nie grzeczne tak Komentować w swojej skardze mój post

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie mam nic do Setiva. Wiadomo nikt nie jest nieomylny i idealny i każdemu zdarza się gdzieś powinąć nogę. Pytasz czemu nie zamknie swojego podania? Przyjdzie taki czas, że ktoś z czerwonych się tym zajmie i podejmie decyzję czy dostanie tego admina czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi Patrycjo czy masz do niego cos czy nie tylko o ocene sytuacji i jego postepowania. Ocena jest prosta czy powiniene tak robic czy nie? Skoro zamyka tematy co do skarg to czemu nie zamknie co do swojego podania? Mial jasna odpowiedz kazanka ktory nie widzi go w roli admina. Czemu nie zamknie? bo to go dotyczy. Ktos dostaje bana i nie ma mozliwosci sie wypowiedziec bo taki modek zamyka temat kiedy chce.

Hmmm mam prawo komentowac temat ktory zalozylem :)

kazanek:

// dostał moją ocenę jako gracza z serwera, jako ten psiowy administratora, mogę inna podjąć, bo ocena końcowa jest zlepkiem opinii wszystkicg graczy/adminów. Ale to za pewne wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra @Cyrkiel spasuj juz, bo i tak nic z tego nie bedzie. Kazdy ma prawo do błędu i tyle. Chcialeś napisac skarge, zrobileś to a teraz już odpocznij, bo i tak to wyladuje w koszu :x

Tylko Ty masz jakieś watki. Nie słyszalem, żeby ktos inny krytykował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spasuje jak Setiv przyzna sie do bledu. A tego jeszcze jasno nie powiedzial. Ty jestes tu dlugo i powinienes pamietac jak kiedys to wszystko bylo pilnowane. nie tak jak teraz. I jesli admini dostaja karniaki za bledne decyzje to moze i modek tez powinien miec jakies konsekwencje swoich decyzji? Tu sie dzieja dziwne rzeczy, kiedys takie cos bylo nie do pomyslenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej za Setivem , każdy ma prawo do błędu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś mi się włamał na konto... nie wiem kto to ale niech ta osoba się ujawni a nie za czyimś profilu głupoty pisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że niby te akcje były przez kogoś innego robione ? :) Przecież gadałeś ze mną na Ts , dzisiaj słyszałem cie na serwie , ten sam głos ? Powiedz od kiedy do kiedy przedstaw wiecej szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary nie wiem, ja się kłócić nie mam zamiaru, to nie ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...