Skocz do zawartości
batonik

Universal Soldiers traci dywizje CS:GO

Rekomendowane odpowiedzi

55_universalsoldiers.jpg

 

Wiadomość ta to ogromne zaskoczenie dla wszystkich, bowiem dopiero dwa miesiące temu nasi rodacy postanowili powrócić do własnych korzeni i związali się z US. Pod banderą polskiej organizacji chłopaki zajęli drugie miejsce na TECHLABS Cup, 3-4 na turniejuRaidCall EMS One Fall i 9-16 na DreamHack Winter 2013. Ostatnio biało-czerwonym udało się zakwalifikować do finałów SLTV StarSeries VIII oraz ESEA. Jednym z powodów rozstania prawdopodobnie było słabe poparcie samego zarządu względem graczy. W oświadczeniu Polaków możemy przeczytać, że planują oni nawet założenie własnej organizacji. Jak się okazuje mimo problemów ekipa polska.gif Wiktora 'TaZ' Wojtasa pojawi się w Kijowie na LANIE. Wszystko dzięki firmieZOWiE, która w tej trudnej chwili wesprze finansowo chłopaków. Cały czas niejasna jest sprawa wylotu doDallas w USA, gdzie organizowana będzie finałowa impreza w ramach E-Sports Entertainment. Do czasu znalezienia nowego "domu" Polacy będą występować pod dobrze wszystkim znaną nazwą polska.gif AGAiN.

Oświadczenie polskich zawodników:
Dzisiaj jesteśmy zmuszeni poinformować, że nie będziemy dłużej reprezentować organizacji Universal Soldiers. Powody odejścia mamy zamiar zachować dla siebie, ale uważamy, że ta decyzja jest jedynym rozsądnym wyjściem dla obu stron. Przez ostatnie dwa lata nasz zespół związany był z wieloma organizacjami i wszystkie pozostawiły w nas niedosyt i wątpliwości na temat dokonanego wyboru. Pisząc to oświadczenie nie jesteśmy pewni naszej przyszłości. Rozpatrujemy kilka opcji i mamy nadzieję znaleźć dobrą organizację, która wreszcie będzie w stanie wesprzeć nas i pozwoli udowodnić nasza wartość, a może nadszedł moment, by ostatecznie założyć własną organizację? Zjawimy się na SLTV dzięki wsparciu ZOWIE GEAR, które ponownie przychodzi nam z pomocą , dlatego jeszcze raz musimy im podziękować za tą możliwość!"

Były skład polska.gif UniversalSoldiers:

  • polska.gif Filip 'Neo' Kubski
  • polska.gif Wiktor 'TaZ' Wojtas
  • polska.gif Jarosław 'pasha' Jarząbkowski
  • polska.gif Janusz 'Snax' Pogorzelski
  • polska.gif Paweł 'byali' Bieliński

counter-strike.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopaków, chcą grać, a sponsorzy czy organizacje ich wspierające wiecznie nie dają z siebie 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez moni$
      Dziś po bardzo emocjonującej rozgrywce, w której moje nerwy wysiadły, wyłączyłam cs i wróciłam trochę do mojej dawnej pasji - grafiki. Siedziałam nad tym tylko 10 minut, więc proszę o wyrozumiałość. To zwykłe png, ale chętnie usłyszę wasze zdanie na temat tej pracy :p 
       

    • Przez Olka91^
      Jak zaczęła się Twoja przygoda z CS'em ?
      Otóż moja przygoda z CS'em zaczęła się jakoś sierpień/wrzesień 2015 r. Siedząc w domu i nudząc się, postanowiłam, że ściągnę sobie CS'a ;) Akurat pobrałam takiego, gdzie były serwery Batonowe :) No i wbiłam na 1# :) Początkowo niedużo grywałam, ale z czasem, poznając nowe to osoby, spędzałam na serwerze co raz to więcej czasu :) Pierwszego poznałam mojego Psiapsiusia MSK @C.R.E.A.M. i @KRZYCHU83 a z czasem wiele innych, wspaniałych osób, a mogłabym ich wymieniać i wymieniać, ale są to przede wszystkim @Honey :*, @Natalia, @nook, @Pełnoprawny Obywatel, @Bienio, @Kapibar,  :) I tak grałam, grałam i gram do tej pory :) Polubiłam baaaaardzo te serwery i ludzi tworzących tą społeczność :) Myślę, że zostanę tu na dłuuuugi długi czas i szybko się mnie nie pozbędziecie :P :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...