Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewnien pomysl co może ściągnąć większą grupę graczy a ptzynajmniej nie da im odejść od nas.

Mianowicie jak w temacie chodzi o konkursy, ale nie takie że z dnia na dzień wyjeżdzamy z haslem robimy konkurs.

Chodzi mi o stworzenie swego rodzaju rozpiski planu konkursowego TOP15 na cały rok.

Jako że w steam była ostatnio dobra wyprzedaż zakupiłem pare kont steam z nastawieniem na cs GO tak aby co miesiąc obdarowac I miejsce cs GO II cs 1.6 III vipek

Co kwartał najlepszy gracz z 3 miesiecy otrzyma 50 na paypal.

Aby nie bylo sytuacji, że "katy" zbiorą całoroczną pule i między innymi aby inni gracze mieli szanse dostać steam ten kto już wygra nie dostanie wiecej nagrody steam.

Niemniej jednak bedzie brany pod uwagę kwartalnych 50 zł ktore mogłby oczywiście "dobrowolnie" przeznaczyć na sieć.

Zasponsoruje pierwszy kwartał i w miare mozliwosci dorzuce cos jak bedzie brakowało.

Licze na aprobate "czerwonych" i oczywiscie pomoc.

A wy jak na to patrzycie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł z tym planem na cały rok. Tylko trzeba zebrać pomysły i rozpisać na każdy miesiąc jakiś konkurs. Samo wymyślenie konkursów może być troszkę kłopotliwe. Czekam na inne odpowiedzi.

 

Btw. może lepiej przenieść temat do ogłoszeń czy tam do konkursów, tak aby więcej pomysłów było także od graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi wlasnie o TOP 15 aby ludzie się starali grać własnie u nas a nie gdzieś indziej i aby wiedzieli jak nie ten miesiąc to następny.

Niech strace.

Opłace 2 kwartały. Z góry jak bedzie trzeba.

Co do doładowań to też nie jest zły pomysł.

W łatwy sposób można napisać dobrą reklamę gdzie każdy będzie wiedział, że ma szanse skubnąć coś co miesiąc.

Edytowane przez Me_Gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast hajsu, lepiej doładowania do telefonów o wartości 30pln, a jak ktoś ma na abonament to równowartość w psotaci klucza do gry jakiejś. 

Ale nagrody są już kupione, tak jak napisał Me_Gusta, trzeba tylko teraz zrobić ten plan. I jestem dalej za przeniesieniem tego tematu do forum ogólnego, bo zawsze więcej głów do myślenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o napisanie nie oficjalnej rozpiski głównego konkursu na rok 2014

Nie mniej jednak nie oznacza to brak innych konkursów sieci serwerów Home-Edition

Konkurs to standardowy TOP 15 wygrywa pierwsza trójka.

Styczeń

Konkurs TOP 15 serwera FFA

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Luty

Konkurs TOP 15 serwera Paintball

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Marzec

Konkurs TOP 15 serwera 4FUN

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

W Marcu zostanie przyznana nagroda dodatkowa dla najlepszego gracza z Wszystkich serwerów HE

Do wyboru doładowanie telefonu w dowolnej sieci za 50 zł lub

Nagroda pieniężna w postaci wirtualnych środków PayPal w wysokości 50 zł(z konta PayPal jest możliwość transferu kasy na konto osobiste)

Kwiecień

Konkurs TOP 15 serwera CS GO

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Maj

Konkurs TOP 15 serwera FFA

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Czerwiec

Konkurs TOP 15 serwera Paintball

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

W Czerwcu zostanie przyznana nagroda dodatkowa dla najlepszego gracza z Wszystkich serwerów HE

Do wyboru doładowanie telefonu w dowolnej sieci za 50 zł lub

Nagroda pieniężna w postaci wirtualnych środków PayPal w wysokości 50 zł(z konta PayPal jest możliwość transferu kasy na konto osobiste)

Lipiec

Konkurs TOP 15 serwera 4FUN

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Sierpień

Konkurs TOP 15 serwera CS GO

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

We Wrześniu zostanie przyznana nagroda dodatkowa dla najlepszego gracza z Wszystkich serwerów HE

Do wyboru doładowanie telefonu w dowolnej sieci za 50 zł lub

Nagroda pieniężna w postaci wirtualnych środków PayPal w wysokości 50 zł(z konta PayPal jest możliwość transferu kasy na konto osobiste)

Wrzesień

Konkurs TOP 15 serwera FFA

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Październik

Konkurs TOP 15 serwera Paintball

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Listopad

Konkurs TOP 15 serwera 4FUN

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

Grudzień

Konkurs TOP 15 serwera CS GO

I miejsce - Nagroda klucz Steam z grą CS GO

II miejsce - Nagroda klucz Steam z grą Counter Strike 1.6

III miejsce - Nagroda VIP na dowolny serwer

W Grudniu zostanie przyznana nagroda dodatkowa dla najlepszego gracza z Wszystkich serwerów HE

Do wyboru doładowanie telefonu w dowolnej sieci za 50 zł lub

Nagroda pieniężna w postaci wirtualnych środków PayPal w wysokości 50 zł(z konta PayPal jest możliwość transferu kasy na konto osobiste)

Plus klucz Steam z grą Counter Strike GO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Konkursy by się przydały ;) Jestem za ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm...

to ma być alternatywa dla TOP3? w sensie zamiast TOP3 czy równolegle z TOP3 ??

i na podstawie których statystyk będą rozdawane nagrody? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak Hyzio.

całoroczna rozpiska coby nie zniechęcać graczy :D może źle to ujełem "Top 15" ale tak chodzi mi o pierwszą trójke czyli top 3

W miedzy cAsie w przypływie gotowki i chęci można tez rozkminiać inne konkursy jak było to robione wcześniej.

nic tylko zaakceptowac staty zresetowac z dniem dzisiejszym i pierwsze fanty polecą z dniem 1.02.2014

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Me_Gusta chyba się nie zrozumieliśmy :D mi chodzi o to, że przecież cały czas trwa konkurs --> TOP3 i moim skromnym zdaniem, nagrody jakie są przeznaczone na ten konkurs są atrakcyjniejsze niż CS GO co miesiąc dla tego no life'a, który zajął pierwsze miejsce :)

Oczywiście w ramach promowania serwera CS GO wśród naszych graczy proponowałbym poprostu dodać CS GO i 1.6 do puli, z której gracze będą mogli sobie potem wybrać ;] Oraz zastanowić się nad tym bonusem raz na kwartał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwidoczniej nie doczytałem że top 3 bedzie co miesiac przez cały rok

w opisie pisze zaczynamy konkurs na 3 najlepszych graczy bla bla bla i nie ma wzmianki o tym ze bedzie to comiesiecNe losowanie dopiero w ktoryms z postow Batonik pisze" wprowadzamy zasade jeden gracz moze byc wylosowany raz na 2 miesiace"

Gdy kupowalem te steamy robilem to całkowicie bezinteresownie z mysla o serwerze. mimo tego, że ostatnio jest mnie bardzo mało a praktycznie w ogole to nie chce rozstawać się z siecią. chwilowa mam ważniejsze obowiązki niż ubijanie fragów w cs

Jezeli macie kogos kto da wam bezinteresowanie 12 steamow to prosze bardzo nie chhcecie to nie.

bo dawac i prosić to zdecydowanie za dużo nawet i dla mnie.

sory że zakłuciłem pożądek forum.

temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Me_Gusta czy Ty foszka pierdzioszka strzelasz? xD  (chyba Dzidziuś Ci nie daje spać i marudny się robisz ;) )

 

Generalnie to mega zajebista inicjatywa z Twojej strony!! i kłaniam się nisko po same kule ;)

 

tylko co złego widzisz w rozszerzeniu puli nagród już trwającego konkursu o nowe nagrody? zamiast organizowania drugiego, obok pierwszego na tych samych zasadach? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie hyzio ja fochami nie strzelam :) moze rzeczywiście ostatnio mało wyspany jestem a do tego forum czytam praktycznie tylko z telefonu lub ipada bo komp mi sie zrębał ale dzis już mam nowy zasilacz to bedzie git :)

prostując może rzeczywiście wina po części leży po mojej stronie (nie doczytałem intencji top 3)

mam 12 steamów do rozdania . w konkursie top 3 podejżewam że szybko sie rozejdą.

ale nie mi to oceniać . moze jakies propozycje ? czy mam schować swoje zapałki i dać spokoj z głupotami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak CS GO się rozejdzie to się będziemy wtedy martwili ;) raczej pytanie do Ciebie czy chciałbyś dorzucić się ponownie do tej puli i zwiększyć atrakcyjność tego konkursu, bo przecież na nagrody z TOP3 zrzucali się forumowicze, jeśli pamiętasz :D

Więc nie jest to źródełko bez dna, a za jakiś czas będzie trzeba ponownie przeprowadzić podobną akcję, ale to już pewnie @batonik nas o tym poinformuje jak będzie taka potrzeba ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem sprawe.

Niestety wyskoczyłem z tym jak poparzony gimbus z gołym tyłkiem zza pokrzyw...

Realnie na to patrząc widze kilka wyjść.

(A)Nie zakłucając trwającego już konkursu dodajemy co kwartał po 30 zł na doładowanie albo do wyboru klucz steam cs go cs1.6

(B)Nie robimy nic z tym. Top 3 ma już wystarczająco interesujące nagrody. Klucze steam przeznaczymy na inne konkursy a kase na serwrry ( więcej slotów )

© daj sobie siana gimbusie :)

(D) Administracja zadecyduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły fajne ale po pierwsze wg mnie do takiego czegoś potrzeba by wiecej slotów na servie a po 2 górują i tak przeważnie te same osoby wieć jeżeli po miesiącu bedzie podobnie to czy nagrody bedą sie jakoś przesówać czy jak ?  I gdzie moge poczytać o konkursie top3 bo nie jestem w temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysły fajne ale po pierwsze wg mnie do takiego czegoś potrzeba by wiecej slotów na servie a po 2 górują i tak przeważnie te same osoby wieć jeżeli po miesiącu bedzie podobnie to czy nagrody bedą sie jakoś przesówać czy jak ?  I gdzie moge poczytać o konkursie top3 bo nie jestem w temacie ;)

 

Tu poczytaj, powoli i ze zrozumieniem :P konkurs trwa na #1, #2, #3 a na GO nie macie ;p trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak bede mial chwile to poczytam ;) jak nie ma na GO to lipa ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, konkurs dalej trwa? Jak tak, to kiedy się kończy?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konkursy jak najbardziej, to dobrze motywuje ludzi do gry. Tylko czy dla kogoś kto gra w CSGO  dobrym prezentem będzie klucz do tej gry? to już nawet lepiej dawać klucze do skrzynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że klucz do gry to nienajgorszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...