Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: nizer
Staż w cs'a: 9 lat
Wiek: 25 lat
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): około dwie-trzy godziny dziennie (nie codziennie). Gram tu od kilku lat.

https://www.gametracker.com/player/nizer/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 7/10 - wszystkie komendy są do ogarnięcia, niektóre pamiętam, lecz w razie czego mogę sobie przypomnieć / nauczyć się tego, co potrzebne
Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerze mojego dostawcy internetu (tkchopin), "u kal0h'a" - jeden z najlepszych polskich serwerów (pod względem umiejętności graczy) - niestety, serwer po wielu latach aktywności (5+) rozpadł się.
Gdzie masz admina: Aktualnie nigdzie
Dlaczego właśnie ja:  Jestem całkiem ogarnięty, jeśli chodzi o cs'a - gram dość długo i w tym czasie wiele się nauczyłem. Doświadczenie jako administrator zdobyłem na głównym serwerze mojego dostawcy internetowego oraz chwilę na serwerach moich kumpli dawno temu. Jestem człowiekiem spokojnym, ale strasznie wkurza mnie to, że zabijają mnie odpaleńcy biegający bezkarnie na tym serwerze. Najgorsze jest to, że w godzinach, w których gram (wieczorami) często nie ma admina, który by się tym zajął. Jeśli dostanę przywileje administratora, pożegnacie się z cheaterami na serwerze.

Gram na batonie bardzo długo, razem z moimi kolegami i nie chciałbym, żeby przez jakichś leszczy serwer podupadał, ponieważ jest spoko, a tak to tylko można się wkurzać, że zabija cię HAX. Zawsze staram się zachować odpowiednią kulturę i dobry teamplay, czego brakuje wielu graczom. 
Kontakt: steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561197962665098

 

Co do wymagań:

  • 30h przegranych na serwerze - myślę, że warunek został spełniony, gram na batonie od kilku lat.
  • 1 miesiąc na forum - konto mam już prawie miesiąc
  • składka 30 zł na 3 miesiące - żaden problem
  • min.15 postów na forum - ten warunek nie jest spełniony, lecz wydaje mi się, że nie jest on przeważający - w trakcie adminowania, postów na pewno dojdzie.

Na koniec powiem jeszcze, że zdaję sobie sprawę z tego, że admini nie są w stanie być online 24/7, żeby banować cziterów. Nie mam tego nikomu za złe i zaznaczam, że też na pewno nie będę grał całe dnie. Jednak w okresach, gdy jestem online, przydałby się dodatkowy admin, który ogarnie sprawę haxów.

 

Pozdrawiam

nizer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiek
staż
potrafi strzelać
często widoczny na serwie

TAK ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zbieg okoliczności że ty i twój kolega ScrewYou składacie podania o Admina ? Coś mi tu brzydko pachnie :/ Na razie jestem na NIE ostatnio każdy z mańki dostaje Admina ! Będę na TAK gdy spełnisz wymagania w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega składa podanie, ponieważ ja mu podsunąłem ten pomysł, gdyż uważam, że byłby świetnym adminem. Wielokrotnie sam mi pomagał na moim serwerze, z czego byłem zawsze zadowolony.

 

Coś mi tu brzydko pachnie :/

 

Nie rozumiem dlaczego. Im więcej ogarniętych ludzi na serwie ma admina, tym lepsza jakość serwera.

 

Polecam nizera jako admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DOBRY I OGARNIETY GRACZ  CZESTO NA SERWIE

PROSTE JESTEM ZAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to zbieg okoliczności że ty i twój kolega ScrewYou składacie podania o Admina ? Coś mi tu brzydko pachnie :/

Czemu Ci nie pasuje, że może być większa liczba adminów, a to że kolega to minus ;[?  .joker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często gram z nim i nie widziałem, żeby gracz był wulgarny czy coś w tym stylu, żadnych skarg, uwag, dobry gracz :D kultura odpowiednia wszystko jest jak w najlepszym porządku, chyba :D ale uważam, że na okres próbny do miesiąca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WIEKSZA LICZBA ADMINOW TO + DLA SERWERA

A JEDYNY MINUS TO ZE HYDER TO KAMYKA KOLEGA ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulturalny, ogarnięty, często widzę go na serwerze więc jestem na tak, tylko odwiedzaj i częściej się udzielaj na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu powtarzania zalet, które już w większości zostały wymienione... Mam nadzieję, że wynik będzie pozytywny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak duża aprobatę :) co do sprawy postów to raczej nabije ten limit, bo mam mały pomysł na dodanie dwóch mapek do serwera, ale to odpowiednim dziale wstawię nie długo:) forum śledzę czesto z telefonu w pracy i ciezko mi odpisywac na bieżąco ale wieczorami jak gram i jestem na kompie to moge przejrzeć co sie dzieje i ile skarg na mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TaK. Ogarnięty gracz, wiekiem nie grzeszy, nie widzę żadnych przeszkód.

Witaj w Załodze. ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podanie :) Jestem za :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię to samo co kazanek w podaniu screwyou, miałem to dawno zrobić, ale dziwiłem się, że nawet administratorzy wypowiadają się w temacie, który nie spełnia wymagań.

Zasady są po to, aby je przestrzegać.

Co do czasu na forum - prawie miesiąc, można się zgodzić, ale za mało postów zdecydowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Hard
      Nick: Pan Leśniczy
      Staż w cs'a: ponad 10 lat
      Wiek: 28
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Czasami na granie przeznaczał pół dnia, czasami kilka godzin, a gdy nie mam czasu to w ogóle. Staram się być w miarę regularnie  https://www.gametracker.com/player/Pan Leśniczy/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: kilku już upadłych serwerowniach
      Gdzie masz admina: w sytuacji bieżącej nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Adminów w ilości na graczy nie jest zbyt wielu. Potrafię merytorycznie ocenić gracza, nie prowokuję.
      Kontakt: steam/forum pw
    • Przez Zoomix
      Nick: Zoomix
      Staż w cs'a: 4 lata, z czego 2 lata grane tylko COD:MOD,
      Wiek: 17 lat,
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Dziennie około 5/6 godzin, czasem mniej gdy mam urwanie głowy, natomiast staram się grać jak najwięcej. Do 1. wróciłem 4 dni temu GT - https://www.gametracker.com/player/Zoomix/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Na serwerach COD:MOD które tak naprawdę już nie istnieją bo były to serwery które długo nie stały,
      Gdzie masz admina: Aktualnie na żadnym serwerze,
      Dlaczego właśnie ja: Hmm, Staż w cs jako taki mam, raczej staram się być człowiekiem bezkonfliktowym, pomagam graczom na serwerze, I jestem przeważnie aktywny, w soboty mniej gram, a tak ogólnie gram rano i wieczorem. Moim minusem jest to, że mam 19 godzin na serwerze, a wymagane są 30. Natomiast wbicie tych 11 godzin to dwa dni. Staram się także pomagać serwerowi, złożyłem rs'y na listopad, na grudzień także planuje zrobić rs'y świąteczne. Miesięcznie mogę płacić 20/30 zł składki przelewem.
      Kontakt: Można się ze mną skontaktować poprzez GG: 66144201, Steam, forum.
    • Przez Drwalzlasu
      Nick: DRWAL z LASU
      Staż w cs'a: 16 LAT 
      Wiek:26 
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/DRWAL z LASU/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: z 8 9 lat temu prowadziłem że znajomymi pewna sieć
      Gdzie masz admina: aktualnie nie mam, wróciłem do gry po przerwie.
      Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja hm.., tak jak wspomniałem wyżej prowadziłem dawniej sieć  serwerów,z powodu konfliktu zrezygnowałem. Po latach gry nabytego doświadczenia myślę że sprostalbym w eliminowaniu osób oszukujacych, na pewno zadbalbym o kulture na serwerze , ktorej czasem nie mam ;D, I oczywiście służę pomocą:) 
       
      Kontakt: steam_0:150347, id DRWALZLASU , email: drwallp@gmail.com
    • Przez smutneoczy
      Nick: SMUTNE OCZY
      Staż w cs'a:  ponad 10 lat 
      Wiek:  15 kwietnia będzie 20
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/SMUTNE OCZY/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: Nigdzie
      Gdzie masz admina: Nigdzie 
      Dlaczego właśnie ja: Gram prawie codziennie gram też wieczorami a przeważnie o tej porze nie ma adminów a na serwer wbiją wtedy odpały. 
      Kontak: forum, steam
       
      @Reikon , @Deus  i @Sevral macie w końcu te podanie
      PS: Jak dostane admina mam nadziej że  na resztę administracji będę mógł liczyć  na jakąś pomoc w razie czego jak nie będę  wiedział czegoś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...