Skocz do zawartości
batonik

Przywrócenie Psychostats na serwerach CS 1.6?

  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co robimy z gameME?

    • Usuwamy, wolę psychostats
      15
    • Zostawiamy, dobrze jest
      4
    • Dołączamy psychostats i niech obie statystyki działają jednocześnie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawiło się wiele głosów za tym aby przywrócić Psychostaty i jednocześnie zrezygnować z gameME, na serwerach CS 1.6.

Swoje głosy oddawajcie w ankiecie, będzie ona trwała 7 dni (do 02/24/2014)
Dzięki psychostatom będziemy mogli powrócić do konkursów top3.

W komentarzach uzasadnijcie swój wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem  za zostawieniem game bo lepsze są te punkty i odznaki ,ale z jednej strony to troche jest głupie że ja zabieram po 2 pkt a oni mi po 25pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie tak jak jest, gameMe jak dla mnie jest bardziej przejrzyste niż psychostaty i bardziej czytelne. Owszem wkurza to jak się za każdego dostaje po 2-3 pkt a ktoś zabiera nam po 25 bo 4 rundy i już jesteśmy 100 pkt w plecy a żeby je odrobić potrzeba trochę czasu ;p Poza tym widać teraz, że każdy gra tu dla punktów a nie dla rozrywki i dla zajęcia swojego wolnego czasu :) Kolejnym plusem gameMe jest to, że można sprawdzić co dana osoba pisała na czacie (dobre w przypadku skarg bo admin nie musi robić screenów jak ktoś bluzga idt.) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GameMe jest lepszą inicjatywą w porównaniu do psychostat,dobrze wiemy że psycho czasami prawidłowo nie działały i pokazywały (małe) błędy.
Nowy system jest bardziej przejrzysty i ciekawszy,ma więcej opcji oraz łatwiejszy do ogarnięcia,wiadomo czarna magia jak na początku z nim była o co chodzi lecz idzie szybko się do niego przyzwyczaić.
Na moje niech zostanie tak jak jest gdyż bardzo dobrze się sprawuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech pozostanie jak jest teraz, Czytelniejsze mniej zawodne :)

Pamiętajmy jak Patrycja powiedziala, Cs ma byc grą dla rozrywki :) a nie żeby się wkurzać ze sie traci 10 pkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za przywróceniem :D No  już się robi Patrycja. No więc  byłem osobiście przyzwyczajony do nich zawsze już się wchodziło na dół i od razu były bardziej czytelne. W tym game... te punkty dobijają co to wgl jest?! Frag to frag tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za przywróceniem zwykłej topki i psycho bo te ptk. są głupie ktoś nazbierał ich na 4000-5000 ptk i wpada koles i zabiera ci od 20-25 ptk to co jest. A też za zabicie dostaje 2-3 ptk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede wychwalał GameMe bo już zrobili to za mnie:) Świetna rzecz nie ma sensu sie rozpisywać, zostawmy tak jak jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batonik nie możliwości, żeby obie statystyki działały jednocześnie? Na samym początku gameMe tak było. Wiąże się to z jakimś nakładami finansowymi? 

Póki co oddałem głos na PS(z powodów, których udzieliłem w innym temacie), ale jeśli gameMe ma zniknąć to jestem zmuszony zmienić głos(za dużo skarg na mnie wpływa o bany za kulturę i będę musiał screeny robić za każdym razem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość żeby obie statystyki działały jednocześnie, jest nawet możliwość wyłączenia pokazywania ilości punktów po zabiciu kogoś, zginięciu dlatego, tez ludzie nie będą się wkurzać, ze tracą -25 pkt albo zyskują 2 pkt, bo nie będzie im pokazywało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wielu zalet gameme, psychostats wg mnie posiada lepsze algorytmy kalkulacji skilla. Nie jest idealny, ale w psycho różnica odejmowania horrendalnych wartości skilla, względem różnicy skilla obu graczy, jest lepiej zbalansowana.. (mając 9200 skilla i grając co mapę ze statsami 30:4, skill potrafi spaść zamiast wzrosnąć => 30*~3 = +90,     4*(-25) = -100 (!)).

 

Zagłosowałem na psycho

 

(Przy okazji podpowiem, że jeżeli to możliwe i psychostatsy zostaną przywrócone, to proszę o zwiększenie częstotliwości odświeżania statsów do 30 minut)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batonik nie gniewaj się, ale proponuję usunięcie tej ankiety i zrobienie nowej: PS wracają, ale gameMe też zostaje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mogę usunąć ankietę i dodać nowa z 3 opcja :) Na razie usunę ankietę i jak bede w domu to zrestartuje i dodam nowa opcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem za głosować na psychostats i gameme, żeby zostały ale jednak wybrałem psychostats. Może niech zostanie to i to czyli? Dlaczego? Każdy wie co to są psychostats, jednakże nieraz zawodzą, ale ze względu na konkursy warto, żeby zostały zwrócone. GameMe jak dla mnie zaawansowany już rank i dobrze, że został wprowadzony, ale ma swoje plusy i minusy też. Najgorszym jest odejmowaniem pkt czyli po -25 pkt przez większość graczy, którzy pierwszy raz zaczęli grę na tym serwerze. Pytanie? Nie można jakoś mniej odejmowało lub wcale tych pkt? Myślę, że wtedy każdy gracz zaoszczędzi nerwów ze stratą dużą ilością pkt. Według mnie powinno zostać wprowadzone psychostats i gameme (źle zagłosowałem tylko heh). Taka jedna uwaga jeszcze, zastanówcie się co ma być bo administracja nie będzie co tydzień zmieniać. Podejmijmy mądrą, słuszną decyzję, aby każdy gracz mógłby być zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za usunięciem gameme i przywróceniem psycho, gdyż oba przeliczniki skilla działają na innych algorytmach i powstałyby rozbiezności, jeśli ktoś sugerowałby się obiema wartościami. W mojej ocenie za gameme przemawia jedynie szybka aktualizacja, zaś za psycho (jak już wcześniej wspomniał ScrewYou) bardziej miarodajne i wiarygodne algorytmy kalkulujące skilla oraz rożnorodność statystyk gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za przywróceniem psychostat a usunięciem gameme bo po prostu przez te punkty nie chce mi się w cs grać. Jest to bardzo denerwujące i nie tylko mnie to denerwuje ale i kupę graczy którzy grają na ffa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na psycho jest wszystko ładnie podane jak na tacy:)jestem  za przywróceniem psycho 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dodać, że w gameMe każdy ma możliwość wyłączenia pokazywania pkt., nikt nie musi wiedzieć ile macie pkt., więc bez sensu jest je usuwać.

 

Pełnoprawny obywatel

Kliknij pod ankietą usuń mój głos i zagłosuj jeszcze raz.

 

 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no batonik to i tak bedzie kijowe jeżeli 2 statystyki będą działać najlepszy pomysł to jest przywrócenie top15 i psycho :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem za przywróceniem psychostats, z tymi punktami gra traci sens. Zdecydowanie lepiej było wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie powinno zostać tak jak jest, przynajmniej jest jakaś rywalizacja pomiędzy graczami a jeśli ktoś Cie zabija i tracisz  te -25 punktów to trzeba spiąć dupę i zacząć zabijać.    ;D

 

Z poważaniem Wasz Mistrz  .ninja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie top15 top3 oraz psycho powinny wrócić prawie wszyscy byli zadowoleni i było dobrze stary cs 1.6 to stary niech będzie jak było od lat nie ma co go zmieniać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opcja 3 jest najlepsza - daje wiele możliwości( przy skargach z obu statystyk można wyciągnąć niezłe informacje.

 

Poważnie Wy wszyscy gracie dla punktów? ;D

 

mi to zwisa czy ktoś mi odbierze 25 pkt czy 5pkt, ważne by sobie fajnie postrzelać i mieć dobre statystyki na każdej mapce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórym też to zwisa co będzie. Temat założony, parę osób tylko się wypowiedziało, super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórym też to zwisa co będzie. Temat założony, parę osób tylko się wypowiedziało, super :)

 

Niektórzy po prostu grają dla satysfakcji, nie liczb :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...