Skocz do zawartości
Dildo Wagins

UEFA Champions League Final Lisbon 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ;D

Licze, ze nie tylko ja jestem tutaj fanem pilki noznej i kocham ja nad zycie.

W lidze mistrzow wchodzimy w decycujacy moment, kazdy bije sie o to, aby dostac sie do 1/4 finalu. Mamy kilku faworytow, kilka niespodzianek i czarne konie rozgrywek. Bedziemy tutaj pisac o naszych faworytach (dlaczego, od kiedy im kibucujemy, czemu zaczelismy im kibicowac itp (licze, ze nie ma tutaj sezonowcow ;D)) o danych spotkaniach, wynikach i... kontrowersyjnych decyzjach sedziego... 

w zwiazku z tym, ze pierwszy tydzien, oraz wczorajsze mecze mamy za soba chcialbym przypomniec wyniki (zachecam do dyskusji o tych spotkaniach):

Manchester City 0:2 FC Barcelona (moja milosc, moj faworyt, VeB)

Bayer Leverkusen 0:4 PSG

Arsenal Londyn 0:2 Bayern Monachium 

AC Milan 0:1 Atletico Madrid

Zenit Petersburg 2:4 Borussia Dortmund

Olympiakos Piraeus 2:0 Manchester United

 

Dzisiaj mamy kolejne mecze:

Schalke Gelsenkirchen vs Real Madrid ( mamy 21 minute i krolewscy prowadza juz 2:0 po golu Benzemy i pieknym golu Bale'a)

oraz

Galatasaray vs Chelsea Londyn ( mamy 22 minute i the blues prowadzi 1:0 po bramce Torresa)

 

bede staral sie pisac wyniki i nadchodzace mecze na bierząco, ale licze na wasze zaangarzowanie w tym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym alby barca trafiła na bayern i udowodniła , że tamta liga mistrzów to był przypadek ze bayern wygrał, ale wierze ze arsenal ich pokona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

true! arsenal jezeli zara tak jak pierwsza polowe u siebie to albo zrobi niespodzuianke, albo odejdzie z podniesionym czolem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z przyjemnością zobaczyłbym mecz BM vs PSG lub FCB vs PSG i rewanż z przed roku RM vs MU.

 

A co do moich upodobań, od prawie 12 lat kibicuje Realowi, już za szkraba łaziłem z szalikiem barwy białej, więc z całego serca życzę im La Decimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RM vs MU to bylby slaby dwumecz niestety ;c czerwone diiably sa niestety w tym sezonie bez formy i jezeli olypiakos wygral z nimi 2:0 to real by ich zmiazdzyl ;c to w tym sezonie mamy jeszcze niejedno el calsico ;D bedzie ciekawie ;D


wyniki dzisiejszych spotkan:

Schalke Gelsenkirchen 1:6 Real Madrid

Galatasaray 1:1 Chelsea Londyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko ty jesteś fanem piłki nożnej, HALA MADRID  :P hehe


No, ale my czekamy na kolejne spotkania Ligi Mistrzów

 

11-03-2014, 20:45. Bayern Monachium - Arsenal

To spotkanie będzie w 100% ciekawe, przypominam że w pierwszym meczu tych 2 drużyn to właśnie Bayern odniósł zwycięstwo aż 2-0, przypomnę jeszcze tylko że nasz polski bramkarz Wojciech Szczęsny otrzymał czerwoną kartkę, i na bramce zastąpił go nasz 2 polski bramkarz Łukasz Fabiański.

 

11-03-2014, 20:45. Atletico Madryt - Ac Milan

To spotkanie będzie niesamowicie ciekawe, "ciekawe" dlatego iż Milan w pierwszym meczu z Athletic'o przegrał 1-0, a gola Hiszpańskiemu klubowi dał Diego Costa w 82 min

OPIS BRAMKI: Duży błąd popełnił Rami, który pozostawił Costę bez opieki. Niepilnowany napastnik Atletico uderzył głową z najbliższej odległości. Abbiati był bez szans.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leito, juz cie kocham, widze, ze sie na tym znasz i bedzie duzo ciekawiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo Barcelona "Tak można ująć ich spotkanie z Manchestere'm city" Barcelona, pokonała City na własnym boisku 2-1, bramki strzelali: (Barcelona: Messi 67, alves 91) (City: Kompany 89)
Opis bramek:
Gdy już wydawało się, że akcja Barcelony się zakończyła, Fabregas postanowił podać w pole karne przez Lescotta. Lescott postanowił się przysłużyć, przepuścił piłkę między swoimi nogami, tylko lekko zmieniając tor jej lotu a Messi dopadł do piłki i spokojnie pokonał Harta. Na 1-0 dla Barcelony

 

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Millnera, nogi do piłki wyciągaja Lescott i Kompany, Kompany jednak dalej, a raczej bliżej bramki i to właśnie on strzela, najprawdopodobniej honorowego, gola dla City. Na 1-1 City

 

Iniesta świetnie wypuszczony w pole karne. Zorientował się jednak, że z tego kąta trafić mu będzie trudno. Postanowił wycofać lekko do pierwszego lepszego zawodnika, którym okazał się nadbiegający Daniel Alves. Uderzył mocno przed siebie, trafił w trzech stojących na linii bramkowej graczy City, ale piłka jakoś się przez nich przedarła. Na 2-1 dla barcelony.

 

Ale nie zapominajmy o drugim meczu Paris Saint Germain - Bayern Leverkusen 2-1

PSG, zagrali swoje i wygrali ten mecz w pięknym stylu.

Opis Bramek:

 

Pierwsza bramka padła już w 5 min:

 

Dośrodkowanie Donatiego, w polu karnym najwyżej wyskakuje Sam i Bayer szybko strzela pierwszą bramkę, ale do odrobienia strat wciąż bardzo daleko. (Bayern)

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Marquinhos najlepiej odnalazł się w polu karnym i mamy szybkie wyrównanie. (PSG)

 

Digne ładnie odnalazł się na lewej stronie, dośrodkował po ziemi idealnie do Lavezziego, a ten z pierwszej piłki wpakował drugą bramkę dla gospodarzy (PSG)

 

Bramki strzelali
(PSG: Marquinhos 12 lavezzi 54)

 

(Bayern: Sam 5)

 

A więc dalej przechodzą PSG, oraz Barcelona, a my czekamy na dalsze spotkania LM !!!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno małe zasadnicze pytanie . Nie lepiej było by tutaj np. podawanie typów na konkretne mecze zamiast wypisywać skróty meczów których jest w ch..... na necie. Według mnie ten temat jest bezsensu i do niczego nie prowadzi. Może się mylę ale nie wiem. Chociaż z drugiej strony jest wolność słowa. Ale i tak uważam że temat powinien być do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy mam wade wzroku, czy cos z glowa, ale wydaje mi sie, ze jest to dzial pilka nozna, a temat to liga mistrzow (ktora jest czescia pilki noznej), a w lidze mistrzow odbywaja sie mecze, w ktorych graja kluby, a wiec logiczne jest, ze w tym temacie piszemy o naszych faworytach, o samych meczach oraz o sytuacjach dziejacych sie w klubach (takie ciekawostki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no mi ogólnie chodziło o to ze narazie nic do tematu nie wnosicie tzn. nie ma żadnych ciekawostek, o faworytach tylko same skróty odbytych meczów. O to mi dosłownie chodzi nie żebym się czepiał ale wnieślibyście coś ciekawego do tematu. Np. dzisiaj jest liga europejska a tu nic o tym niema. A chyba jesteście fanami piłki nożnej. Może się czepiam ale ja też uwielbiam piłkę nożną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma o lidze europejskiej, bo to temat o lidze mistrzow ;) jezeli ja sledzisz, to prosze, napisz tutaj cos ciekawego o niej, natomiast ja sie nia nie interesuje az tak, abym duzo o niej wiedzial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja większość z nas śledzi LM bo w lidze Europy to różnie bywa , zespoły nie są tak utalentowane i się nie ogląda. Czekamy na kolejne mecze i z ciekawością będziemy śledzić kolejne spotkania, trzeba przyznać że niespodzianek nie było , zespoły które wygrały w pierwszym meczu przeszły dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc po ostatnich 4 meczach (Real 3:1 Schalke, Chelsea 2:0 Galatasaray, Borussia 1:2 Zenit, Manchester United 3:0 Olipiacos Piraeus) znamy ćwierćfinałową ósemke!

Znaleźli się w niej

PSG

FC Barcelona

Real Madryt

Borussia Dortmund

Manchester United

Chelsea Londyn

Bayern Monachium

Atletico Madryt

Już jutro o 12 losowanie par. Zachęcam do wykorzystania dnia wagarowicza i oglądanie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, aby Barca trafiła na Manchester United lub Borussie Dortmund :)

 

Bo Man Utd nie ma formy a Borusia jest do niczego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAMY JUZ PARY CWIERCFINALOWE LIGI MISTRZOW!!!!

 

FC Barcelona vs Athletico Madryt

Real Madryt vs Borussia Dortmund

PSG vs Chelsea Londyn

Manchester United vs Bayern Monachium

 

Czekamy z niecierpliwoscia na te mecze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mr.Bear nie :P Za wcześniejsze mecze z  Man Utd :)

FC Barcelona vs Athletico Madryt - mogłem się tego spodziewać, wracamy do początku sezonu z finału :/

Real Madryt vs Borussia Dortmund - tak samo jak w tamtym ćwierćfinale :/

PSG vs Chelsea Londyn - ciekawy mecz, "TheSpecialOne" będzie miał coś do udowodnienia :D

Manchester United vs Bayern Monachium - najciekawszy mecz xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Real Madryt vs Borussia Dortmund - tak samo jak w tamtym ćwierćfinale :/

 

 

 

chciales chyba napisac polfinalu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona bez problemu 

Real bez problemu 

Chelsea da rade 

i z bolem serca Bayern ;( Ale i tak postawie na MAN UTD! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy Barca "bez problemu" wygra ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są moje typy: :D

  • FC Barcelona vs Athletico Madryt                         BARCELONA <3
  • Real Madryt vs Borussia Dortmund                       REAL
  • PSG vs Chelsea Londyn                                       PSG
  • Manchester United vs Bayern Monachium            BAYERN

    Coś mi się zdaję, że będzie taki finał Real vs Bayern :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kibice Barcy? .aniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę się śmiał wtedy kiedy Barca wygra CdR i ligę a Real zostanie z niczym, dziękuje :)

O 12  losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej :)

Moje typy LM i LE:

 

  • Chelsea - Real
  • Bayern - Atheltco
  • Benfica - Sevilla
  • Juventus - Valencia

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...