Skocz do zawartości
Dildo Wagins

UEFA Champions League Final Lisbon 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie akurat Real nie interesuje, bo jestem fanatykiem Atletico, więc nie wiem co to ma do tego :D

 

Mam nadzieję, że trafią na Bayern to może wybiorę się na mecz - także typy w losowaniu LM mam te same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki losowań :)

49.png Real Madryt – Bayern Monachium 109.png

103.png Atlético Madryt – Chelsea FC 58.png

 

Półfinały Ligi Europejskiej:

24 kwietnia:
Sevilla FC - Valencia CF
Benfika Lizbona - Juventus Turyn
 

1 maja:
Valencia CF - Sevilla FC
Juventus Turyn - Benfika Lizbona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanki finał, eh wszedzie na Liga Hiszpańska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam kibice Barcy? .aniol

barca od zawsze na zawsze ;) taki jest football, atletico bylo lepsze, dlatego wyeliminowalo barca. Przykro mi, ale nie ma co ogladac sie za siebie i szykowac na kolejne mecze, bo barca gra jeszcze na 2 frontach

 

Będę się śmiał wtedy kiedy Barca wygra CdR i ligę a Real zostanie z niczym, dziękuje :)

O 12  losowanie Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej :)

Moje typy LM i LE:

 

  • Chelsea - Real
  • Bayern - Atheltco
  • Benfica - Sevilla
  • Juventus - Valencia

 

no i z niczym nie trafiles ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś startujemy z półfinałami LM. W dniu dzisiejszym Atletico podejmie u siebie Chelsea, natomiast jutro również w Madrycie odbędzie się spotkanie Realu z Bayernem. Zapraszam do typowania zwycięzców oraz wyników.

Mój typ w dzisiejszym spotkaniu to 3:1 dla Atletico, natomiast jutro to 1:2 dla Bayernu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

atletico 2:0 chelsea 

Real:3:2 bayern 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atletico 2:0 Chelsea

Real 4:1 Bayern

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atleti powinno przejechać się po Chelsea dziś porządnie, bo w Londynie ciężko będzie coś ustrzelić. Wyczuwam autobus w wykonaniu niebieskich. Mój typ to 3:0 dla gospodarzy. Jeśli chodzi o jutro to jedna wielka niewiadoma. Real jest nieobliczalny i będzie ok. 3 do przodu albo 3 w dupę. :P

Jako kibic Realu marzę o derbach Madrytu w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym meczu po cichu byłem za Sevillą, bo jest z Hiszpanii, tylko i wyłącznie z tego powodu, jednakże szkoda mi Benfiki,bo zagrała bardzo ładnie, widać, że się starała i chciała wygrać, ale niestety brakowało jej skuteczności :/ ale taki jest football, nie zawsze wygrywa ten, który przeważa :) także w tym sezonie oba europejskie puchary trafiają do Hiszpanii, czym znowu udowadnia, że LFP jest bardzo silną ligą. Kto zdobędzie Ligę Mistrzów, tego dowiemy się już w przyszłą sobotę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Atletico zasłużone na 101% :) Pokazali w tym sezonie jak i w poprzednim, że jest 3 drużyna z która mogą realizować inne drużyny z Europy. Brawa oczywiście dla trenera Simeone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mimo braku Xabiego Alonso najważniejsze derby Madrytu w historii wygrają Królewscy. W Pucharze Króla zdecydowanie lepszy był Real, natomiast w La Liga minimalnie lepsze było Atletico. Vamos Real!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak to wyjaśnić?

Real >Atletico- Real wygrywa LM

Atletico>Barcelona-Atletico nie pozwala wygrać Barcelonie La Liga

Barcelona > Real -Barcelona wygrywa 2 mecze w La liga

 

Tak zwane błędne koło

Kto jest najlepszy? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi się nie chciało pisać jeszcze w tym temacie odnośnie finału. Nie ukrywam złości w związku z bramką Ramosa w 93 min... Ale cóż, szczęście jest częścią footballu :) gratuluję kibicom realu i liczę, ze w Przyszłym sezonie wygra Barca :) Veb!

Odnośnie wielkiej 3. Wszystkie kluby popełniamy błędy, wszystkie walczyły. W końcu ktoś się wtrącił pomiędzy Barce, a Real. W tym sezonie moim zdaniem zwycięzcą jest Real i czekam z niecierpliwością na przyszły sezon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...