Skocz do zawartości
Wyindywidualizowany

Podanie o admina Wyindywidualizowany

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Wyindywidualizowany

Staż w cs'a: 4/5 lat

Wiek: 16

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/Wyindywidualizowany/31.186.83.63:27015/  Gram bardzo dużo, czasem i z pół dnia. (na początku grałem pod nickiem Psych0o  https://www.gametracker.com/player/Psych0o/31.186.83.63:27015/

Znajomości AMXX: Nie za wiele pamiętam, ale trochę praktyki + google i wszystkiego się nauczę

Gdzie miałeś/aś admina: Trafiony.eu - z tego co zauważyłem, serwerownia została usunięta. Może ktoś znał.. 

Gdzie masz admina: Nie mam

Dlaczego właśnie ja: Spędzam na serwerze bardzo dużo czasu, często pod wieczór kiedy zwykle nie ma żadnego admina. Wiele razy zgłaszałem cziterów, głównie na sb, albo bezpośrednio do adminów przez steam. Myślę, że nowy admin nie zawadzi, zwłaszcza teraz kiedy więcej wolnego czasu na granie, a i jakiś aktywny admin może zrobić sobie wolne 

Kontakt:     GG: 37385086     steam: Wyindywidualizowany      skype: psych0o1998

 

Nie spełniam warunków, bo nie mam 15 postów, ale liczę, że nie jest to tak bardzo ważne  .aniol    

Wróciłem niedawno i grałem pod nickiem kupa moskita
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip okazuje zaangażowanie , co do AMX to sobie poradzisz jesteś bystry :D , masz mniej postów niż lat :D o to mogą się czepiać, jak dla mnie bomba jestem na TAK :D  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, nie bylo z nim problemow fajnie strzela amx to nie problem tylko konsola amxmodmenu i dalej wszystko po polsku :DD ogólnie Na tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noo wreszcie :D duże TAK
gra dużo
strzela dobrze
dobry kandydat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, jednak nie. cofam. zero kultury, wjezdza innym na matke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na taaaak ponieważ bardzo często widać go na serwerze co jest oczywiście dużym plusem, poza tym kulturalny i kolejny admin się przyda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Sprawia mu problem wbicie śmiesznej ilości 15 postów co jest kpiną.

Co do tego ile gra ,to prawda nolife kiedy nie wejdę to go spotkam.

A co do tego co piszecie wyżej, zaangażowany? tak ,aż za bardzo. Kulturalny? oczywiście ,gdy jest admin.

Mianowicie sęk w tym że kolega o który mowa nie jest kulturalny ,niejednokrotnie byłem świadkiem ,gdy odnosił się do graczy wulgarnie ponieważ zawadzali mu w grze ,sam nawet byłem tego ofiarą.

Żałuje że zacząłem robić ss z bluzgami tak późno ,uwierzcie byłoby tego więcej :)

Tu w jaki sposób odnosi się w stronę innego gracza.

http://i.imgur.com/Ae5gAa7.png?1?9282

Mam jeszcze wątpliwości do tego czy potrafi on rozpoznać gdy gracz czituje ,w sytuacji wspomnianej gdy mnie obrażał dodają że używam wh ,co jest absurdem biorąc pod uwagę że jestem już z wami sporo czasu.

Zaraz napiszecie: zostanie adminem to się poprawi ,oczywiście nie będzie miał wyboru ,ale po co wgl tak zepsute osoby dopuszczać do administracji ,czy tylko dla tych 30zł które zapłaci?

 

Jeszcze takie pytanie ,mojzesz ty grasz wgl na ffa? nigdy cie nie spotkałem , a Patrycja przerzuciłaś się na GO z tego co wiem,widzę i z tego co podaje gametracer ,wiec po co się wypowiadacie pisząc brednie?

 

Dziękuje i pozdrawiam ,Patryk .aniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Patryk ^^ po części ma rację. Co do gracza nie widziałem zbyt często uwag, często się zgłasza botów na czacie, forum lekko nie teges, co do kultury to tak sobie raz taki razi taki xD Dajcie szanse chłopaczynie :P Na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polać Patrykowi !! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja kolej na wypowiedź :D Kulturalny, ogarnia jest ciągle na serwie. Mam tylko jedno zastrzeżenie, nie trolluj ludzi ani nie zachowuj się jak retro czy Trybsoniak (owszem są spoko ale czasami przeginają ). No więc tak :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Nie, sam parę razy zauważyłem jego zachowanie na serwie (i do kulturalnych ono co najmniej nie należało) może to przez wiek ma takie odchyły, a może nie.. Sorry, ale jak on ma reprezentować administracje serwera to albo niech się grubo zastanowi nad swoim zachowaniem i wtedy złoży podanie bo puki co to nie wyobrażam go sobie w roli Admina.  Może i gra dobrze ale to nie wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr.DR3

 

Nie bądź hipokrytą, bo sam nie raz zachowujesz się tak, że przynosisz wstyd sieci.

 

 

Co do podania, skoro gość się nie umie zachować to dziękujemy bardzo, ale nie tędy droga, jak poprawi zachowanie to wtedy podanie napisze.

 

NIE

 

 

edit.

 

Dr.DR3

 

Często przeglądam amx i widzę jakie powody banów dajesz, począwszy od klnięcia do lekkich wyzwisk, jak chcesz kontynuować rozmowę to napisz priv.

 

np.: http://batonpolandbans.gameclan.pl/ban_list.php?bid=57998

 

edit 2

 

Pulsarowy^^

 

Zmierz temperaturę, weź aspirynę i do spania :) A jak wyzdrowiejesz to zapoznaj się z terminem "kłótnia", potem przemyśl całą sytuację i możesz mnie przeprosić na steamie :P

 

Po prostu nie lubię chamstwa i hipokryzji w czystej postaci, gdzieś to musiałem napisać a to miejsce było najodpowiedniejsze, nie będę Ci tłumaczył zasad logiki, bo wystarcz pomyśleć, a syfu nie zrobiłem bo post edytowałem...

 

edit 3

 

Pulsarowy^^

 

Nie nadużywaj władzy kochany i nie naginaj rzeczywistości, żeby siebie usprawiedliwić. Owszem edytowałem, ale ani jednego słowa nie usunąłem, jedynie dopisałem, co więcej celowo napisałem edit, edit 2 i edit 3, żeby było wiadomo co dołączyło do postu po edycji.
Nigdzie go nie obraziłem ani się z nim nie kłóciłem, w dalszym ciągu czekam na przeprosiny...

 

edit 4 

 

Pulsarowy^^

 

Wiedziałem, że będziesz kombinował, więc się ubezpieczyłem: http://oi58.tinypic.com/72f1i0.jpg   i kto tu edytuje posty? Jeszcze jedna tak krzywa akcja i naskrobię skargę na Twoje wątpliwe kompetencje...

Przyznaję teraz jest trochę syfu przez mój długi post, ale to tylko i wyłącznie Twoja wina, bo się bronię przed niesprawiedliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bądź hipokrytą, bo sam nie raz zachowujesz się tak, że przynosisz wstyd sieci

Niby kiedy? I niby jakim zachowaniem? To że banuje za bluzgi? to ma być wstyd? Chłopie zastanów się najpierw 2 razy, zanim coś ponownie napiszesz na mój temat , a jeśli masz mi coś mi do zarzucenia to jest od tego: priv, admin forum a nawet batonowwy TS gdzie siedzę dość często na kanale 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłbym za okresem próbnym jeżeli jest skory poprawić swoje zachowanie. strzela dobrze, ogarnia, na serwerze praktycznie nonstop.

Mam tylko jedno zastrzeżenie, nie trolluj ludzi ani nie zachowuj się jak retro czy Trybsoniak

to jest chłopcze trollowanie. ale jak ci już kiedyś napisałem, nie jesteś w stanie wyłapać ani ironii ani sarkazmu bo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
nie czepiaj sie cyników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Trybson zmieniłem zdanie. Wyindywidualizowany jest niekulturalny, amx nie zna, nawet tych 15 postów nie ma. On tylko grał dużo. Teraz nawet nie będzie ma czasu, bo nauki dużo. Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wróciłeś, ale niczym nie zwróciłeś mojej uwagi żadnej inicjatywy neutral jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę potrzebny Ci teraz ten admin masz 16 lat :D testy gimnazjalne przed tobą albo jesteś w 1 liceum :D pora się wykazać wiedzą w szkole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak jak wcześniej na tak :) ale masz być dobrym i bezbłędnym adminem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, przyda sie admin stary wyga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na tak pamiętam go za starych czasów i mile wspominam. Zdecydowanie Tak ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...