Skocz do zawartości
Toraq

kazanek

Rekomendowane odpowiedzi

skarga/ wyjaśnienie : kazanek

data zdarzenia: 28:08.14

Link do postu: http://home-edition.eu/skarga-na-jakiegos-adminanow-t9084/?page=2

 

Proszę o dokładne wyjaśnienie danej "notki i ostrzeżenia", bo czegoś tutaj nie czaję.  Czemu dostaję takie coś, skoro:

 

redha:
"Długo się trzymał, bo ile kroć ktoś był na spect lepiej się krył"

 

ja:
"Dlatego powinna być ta "niewidka" na spect, jak kiedyś."  - ostrzeżenie

 

redha: Napisano dziś, 17:16
"Jest tylko raz działa a raz nie"

 

temat się kręci wokół WH ww gracza. Zbiegł na specta- spoko (forum jest po to by nie pisać o niczym, nieważne), dostałem bezsensowne ostrzeżenie, bo kazanek najwidoczniej kogoś nie lubi i musi się popisać, spoko, luz,  uszanuje to.

 

ALE DLACZEGO? Redha w tym momencie nie dostał ostrzeżenia?  Czy jego post:  "Jest tylko raz działa a raz nie"   wniósł do TEMATU o wiele więcej, niż domniemany mój post, za którego dostałem ostrzeżenie i NIE NALEŻY mu się ostrzeżenie? ??  

 

Proszę o wyjaśnienie i sensowne uzasadnienie tego wyboru. Podobno administracje/adminów/moderatorów obowiązuje taki sam regulamin?  Jak nie do zdejmij to i nie kompromituj się lub daj Redha również "ostrzeżenie", bo w sumie to taka groźba, że....

 

Ogólnie, miałbym do w dup** serio. Bo naprawdę mi na tym nie zależy. Boli mnie tylko to, że robicie co Wam się podoba, znieważając na innych graczy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślałem nad tym całe 20 min i wydumałem, że:

po prostu jego post był później napisany i kazanek tego nie wyłapał :) Swoją drogą w tym przypadku od razu warn? Proponuję ostrzeżenie najpierw.

Ewentualnie (nie chcę mi się czytać tematu) napisałeś tam drugi post niewnoszący nic do tematu, a redha pierwszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kozio, wydaję mi się, nie nie pisałem nic takiego,  wręcz przeciwnie, rozpisywałem się w każdym poście jak mało kto. Moje 3/4 posty mają więcej znaków w tym temacie, aniżeli cała suma znaków reszty "zainteresowanych"  ale spoko,  przecież lepiej napisać "jestem na tak" "jestem na nie"  "ma wh" "nie ma wh-czysty" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że taki jesteś cwany na forum, siedzisz w tym i się zajmujesz, ale poza forum.. niestety.  NIC. Wielkie NIC

Musisz trochę zluzować majty. Na dobre Ci to wyjdzie.

 

Poza tym na takim demku na YT widać od razu, ze na wh.  Nie trzeba kroków, dźwięków. Nie mówię... że kroków nie słychać na drugim końcu mapki. Ale rozumiem wszystko, nie grasz za dużo w csa, więc zapomniałeś o tym oczywiście.

 

 

radek wszystko widać na demie które podałem nie trzeba rozpisywać

 

 

 

Rozmywasz temat to licz się z tym, że dostajesz ostrzeżenie. Chyba, że pisałeś na temat, to w tedy mi to rozrysuj. Bo jakoś nie łapię co ma ban za czity, do tego czy admin jest na spect widoczny czy też nie.

 

Redha post wyżej napisał:

 

Długo się trzymał, bo ile kroć ktoś był na spect lepiej się krył

więc po prostu napisałem, o tym, że spect powinien być, wtedy mniej graczy by "się kryło"    (jak nie zrozumiałeś, narysuję to w paint, może wzrokowcem jesteś)

 

 

Ogólnie rzecz ujmując, nie wygram z Tobą, bo jesteś w administracji, wiem o tym dobrze, chcesz pokazać jaki to ważny jesteś. Pierdół się czepiasz, zamiast zająć się ważniejszymi sprawami, jak np. pilnowanie czy nie ma tych CZITERÓW na serwie. Pisząc post wyżej. mogłeś wejść na serwa i popatrzeć sobie....ale nie.. lepiej udowadniać swoją wyimaginowaną wartość. 

 

Zapewne zaraz jakieś hejty napiszesz.  O kolejnych trollach, cwaniakach itp. Serio... oszczędź sobie to. Nic to dla mnie nie znaczy.

 

 

Generalnie jak to napisałem, w dupie mam te ostrzeżenie. Możesz mi nawet wlepić tych ostrzeżeń 20. Nie robi to dla mnie wrażenia żadnego, wrażenia ani pouczenia.. lol.  To tak jakbym dostał mandat o kwocie 5gr. Nie.. przesadziłem.  1gr.

 

 

Pozdrawiam

gwiazda esportu i książe

 

 

ps  możesz sobie cokolwiek pisać w tym poście, cokolwiek zrobić-wywalić go itp. Wszystko jedno. Szkoda mi czasu na pisanie z Tobą. Król forum..hehe,

Śmieszy mnie właśnie taka nadgorliwość jaką Ty emanujesz. Jak napisałem wcześniej, zluzuj, a każdy będzie twym prawdziwym przyjacielem. Idź na dziwki, jak laski nie masz,  idź do laski jak masz, rozluzuj i  zamij się trochę życiem,  tym realnym.

 

 

widzisz.. zmusiłeś mnie do stracenia paru min na pisanie tego
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej a jak mi radek dał bana na 4dni na forum to co mam zrobic? pisac skarge czy mu porysować samochód? trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze spalisz wszystkie kebaby w opolu lubelskim i to będzie kara dla niego :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aż strach się odzywać bo nie wiadomo czy to będzie na temat czy nie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...