Skocz do zawartości
Kozio

Pulsarowy^^

Rekomendowane odpowiedzi

skarga/ wyjaśnienie : skarga na Pulsarowy^^

data zdarzenia: 11.10.2014r.

Link do postu: http://home-edition.eu/zmiana-stacjonarki-na-laptopa-do-gier-t9232/ (musiałem dać do tematu, bo z niewyjaśnionych powodów po skopiowaniu linku do postu wyskakuje inny.

 

Sorry za multikonto, z góry proszę o usunięcie tego konta po rozpatrzeniu skargi i odblokowaniu mojego pierwszego. Konto musiałem założyć, bo nie będę czekał 4dni na napisanie skargi ze zbanowanego konta. 

 

Już kiedyś obiecałem temu moderatorowi, że jeszcze jeden numer wywinie to napiszę na niego(celowo z małej litery, bo nie zasługuje na szacunek) skargę, jak obiecałem tak robię.

 

Nie wiem czy potrzebne jest jakieś wyjaśnienie, wszystko widać w powodzie blokady konta i w temacie, z którego pochodzi post.

Czyste nadużycie władzy zdesperowanego nastolatka(proponuję zdać sobie pytanie czy ktoś tak niedojrzały i najwyraźniej niewystarczająco inteligenty nadaje się na tak odpowiedzialne stanowisko).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie też trochu drażni ten typek

wpieprzył mi się w temat gdzie napisałem i tak się nie uda to ten zaraz pisze ze jak nie zmienie tytułu tematu to zamyka
zmknąć to mu można co innego

+ mało tego ktoś nwm kto ale zmienił tytuł mojego tematu na podanie
pisało podanko na śniadanko a tu nagle patrze podanie by patryko ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha. Rozbawiasz mnie człowieczku :) Nic nie robisz na tej serwerowni, a wszystkim wypominasz co mają robić i jak :) Może najlepiej ty zgłosisz swoją kandydaturę i zobaczymy jakim bd wspaniałym i dobrym moderatorem. I teraz za złamania regulaminu dostaniesz perma na oba konta. Poczekam sobie do wieczorka i banik. Dziękuję, bez poważania. Żegnam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmieszny moderatorek +15 daje więcej nic

banujesz kogoś kto złożył na cb skargę GOOD JOB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryko ツ Banuje kogoś kto ma multikonto na forum, co jest zabronione :)

Sorry Kozio, ale moim zdaniem Pulsar ma racje :)

Pouczasz wszystkich na każdym kroku i wszystko negujesz :)

Zupełnie niepotrzebnie - każdy zna swoje obowiązki i wie co robic :) 

Pozdrawiam i zycze milego dnia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem to od nie dawna na forum, ale z tego co slysze i widze to Pulsar ma rację  ;D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam nie pasuje moderator to składać śmiało podania , może dostaniecie i wy szanse sie wykazac bo narzekac każdy potrafi. Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

skarga/ wyjaśnienie : skarga na Pulsarowy^^

data zdarzenia: 11.10.2014r.

Link do postu: http://home-edition.eu/zmiana-stacjonarki-na-laptopa-do-gier-t9232/ (musiałem dać do tematu, bo z niewyjaśnionych powodów po skopiowaniu linku do postu wyskakuje inny.

 

Sorry za multikonto, z góry proszę o usunięcie tego konta po rozpatrzeniu skargi i odblokowaniu mojego pierwszego. Konto musiałem założyć, bo nie będę czekał 4dni na napisanie skargi ze zbanowanego konta. 

 

Już kiedyś obiecałem temu moderatorowi, że jeszcze jeden numer wywinie to napiszę na niego(celowo z małej litery, bo nie zasługuje na szacunek) skargę, jak obiecałem tak robię.

 

Nie wiem czy potrzebne jest jakieś wyjaśnienie, wszystko widać w powodzie blokady konta i w temacie, z którego pochodzi post.

Czyste nadużycie władzy zdesperowanego nastolatka(proponuję zdać sobie pytanie czy ktoś tak niedojrzały i najwyraźniej niewystarczająco inteligenty nadaje się na tak odpowiedzialne stanowisko).

 

Pozdrawiam

 

ahahha wez idz stad 4fun juz nie dziala to po co sie udzielasz ahahah pulsar dobrze mowi jestes mega irytujacym typem wiec sie nie odzywaj ahahha prze swir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boże wy serio serio to piszecie ;( naprawde ludzie ogarnijcie sie co niektorzy bo paranoja jakas sie dzieje z tego co widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja nie widze nic zlego w tym temacie, gdzie wypowiadal sie Kozio ;] wiec nie rozumiem tej spiny ;) Na tym forum znajdzie sie kilka osob, ktore sa irytujace, a jednak nikt z tym nic nie robi, wiec? ; ) Ludzi na sile sie nie zmieni, zwlaszcza tych, ktorzy sa szczerzy i maja wlasne zdanie ;) Nie robcie z ludzi jakichs ofiar ;] Pulsar, moj byly kochany synku, Ty tez nie mozesz na kazde zdanie do Ciebie bronic sie tym, ze masz wladze ;) Wyjasnijcie sobie wasze problemy na steam/pw, a nie przenoscie ich na forum ;)

 

 

 

Edit do notatki :

Pulsar, ale ja nie mowie, ze ciagle uzywasz jej do niego.. tylko ogolnie, zeby nie odbilo Ci i zebys potem nie robil tak co chwila :) wiem jakie masz podejscie do swojej wladzy, ale lepiej dmuchac na zimne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makarov jedni na drugich pisza skarge jak tak dalej pojdzie to kazdy z nas bedzie skakac do gardla sobie i  nie bedzie zadnej Ekipy Home-Edition . Wezcie przestancie jak macie jakies problemy osobiste to na forum sie nie wyzywajcie  . Pulsar i Kazio wezcie dajcie sobie buzi i bedzie spokoj a nie jeden i drugi sie zachowujecie jak dzieci nie macie co robic tylko na wzajem pisac jak jeden i drugi jest nie dobry zly itp :P

 

Ogar Ludzie  tu ma byc atmosfera rodziny i jakies Ekipy a nie rozwalania wszystkiego co dobre  jeden i drugi jest potrzebny w rodzinie Batonika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera to by była, jakby po mojemu zbanował jedno i drugie konto trollface 

 

I by nie było że ALE ;D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryko ツ Banuje kogoś kto ma multikonto na forum, co jest zabronione Sorry Kozio, ale moim zdaniem Pulsar ma racje Pouczasz wszystkich na każdym kroku i wszystko negujesz

 

Założyłem konto, bo administratorzy nie przewidzieli, że ktoś może niesłusznie dostać bana na forum. Zresztą aktywne mam tylko jedno konto i w tym temacie się nic nie zmieni, jak blokada zostanie ściągnięta z tamtego to poproszę kazanka o usunięcie tego, tyle... Właśnie dlatego polskie prawo jest do D., bo nie ma elastycznych barier między artykułami, nie ma miejsca na interpretację, czarne jest czarne białe jest białe. Ktoś ma dwa konta to multiban, nieważne dlaczego ma 2., ważne że jest to zabronione. Inteligentny człowiek widzi różnicę, więc wierzę, że rozumiesz o czym mówię.

 

 

W czym ma rację? W tym, że dostałem bana za nic? Nie kieruj się sympatiami, bądź obiektywna, ciężko być obiektywnym, ale warto, uwierz warto.

 

 

Nie wszystko tylko to z czym się nie zgadzam. I właśnie dzięki takim ludziom(owszem przyznaję jestem często denerwujący, taki po prostu jestem, jak coś można naprawić to staram się coś w tym kierunku zrobić) coś się zmienia na lepsze, jak widzę, że coś jest do D. to piszę, możecie się nie zgadzać, ale uważam, że warto zwracać na niektóre rzeczy uwagę, bo jeśli jest cień nadziei, że coś/ ktoś się zmieni na lepsze to próbuje, ot taka przypadłość.

Często ludzie w życiu prywatnym pytają mnie o zdanie, bo wiedzą, że jak trzeba to kogoś opieprze, jak trzeba to pomogę i jestem szczery.

 

 

ahahha wez idz stad 4fun juz nie dziala to po co sie udzielasz
 

 

Przyzwyczaiłem się, że się udzielam tutaj. Do póki więcej grałem to często zaglądałem na PB i rzadziej na #1, zresztą mijaliśmy się czasem.

 

 

Pulsarowy^^ (dziś, 17:49): 
Mamusiu, ja pierwszy raz użyłem władzy na te jego durne uwagi. Raz dostał warna bo szczekał do Dr.dr3 a teraz już mnie po prostu zdenerwował  

 

Dr. dr3 zachował się niesprawiedliwie, więc zareagowałem (nie wracajmy do tego). Napisałeś durnotę, ludzie na ogól nie powinni się wypowiadać w tematach, o których nie mają pojęcia, innemu to być ostrzeżenie albo warna dał... Odpisałem Ci, ale ty z paszczą do mnie, więc napisałem co myślę, nie było za co blokady dawać. Gadaliśmy na steam kiedyś, i kto "szczekał"? Obrzucać mięsem, obrażać, mówić jak to mnie nienawidzisz to było komu(zresztą to też sprawy prywatne, więc nie roztrząsajmy tematu). Nic do Cb nie mam, bo mam gdzieś co kto o mnie myśli, ale władzy nadużywać nie pozwolę, tym bardziej, że nie napisałem nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Po pierwsze napisałem mu 3 oferty żeby go nakierować na to czego chce. Po drugie nie mówiłem że cię nienawidzę, mówiłem że cię nie lubię gdyż irytujesz i denerwujesz mnie. Dałem ci bana bo już mam dość twoich uwag, napisz podanie na moderatora i tyle skoro jesteś takim dokładnym człowiekiem i masz nawyk czepiania się nawet głupot. Po trzecie nie irytujesz tylko mnie ale połowe forum, gdybyś mnie osobiście irytował a irytowałeś to nie dałbym ci bana. Ale po prostu widzę że zachodzisz za skórę każdemu, i za to ci dałem bana - napisałem odpocznij sobie. Po czwarte skoro chcesz tak dużo zrobić dla sieci to czemu po sprzedaniu 4funa nie przeniosłeś się na FFA #1 i nie napisałeś podania na administratora? A tak to co robisz ? Siedzisz i sapiesz all time. To mnie wnerwia, nic nie robisz a na forum za dużo "szczekasz". Następnie chcesz zmieniać na lepsze a tylko psujesz :)


Edit: A zobacz ile ja wkładam czasu w to, nie mam nic za to a staram się żeby forum jakoś wyglądało, bo robię to dla ludzi. Nawet jak nie mam czasu to fastem wbijam zobaczyć co u was. A skoro ty masz się tak czepiać i negować to co robię i to co lubię to ja już wole odejść i więcej nie słuchać twojego gadania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem ale wszystkie 3 były do niczego niepodobne, albo ponad jego budżet(taki laptop można za grubo poniżej 2h dostać w nienagannym stanie, a ten Twój kosztował chyba ponad 2,5k) albo laptop do gier ze zintegrowaną kartą.

 

 

 

Po drugie nie mówiłem że cię nienawidzę, mówiłem że cię nie lubię gdyż irytujesz i denerwujesz mnie.

 

 

Mimo mojego charakteru jesteś jedyną osobą, która przez ponad 19 lat mojego życia, która powiedziała, że mnie nienawidzi, więc zapamiętałem to doskonale, może powiedziałeś to w nerwach, nie wiem, ale fakty są takie, że powiedziałeś tak na pewno

 

 

 

napisz podanie na moderatora

.

 

Podczas naszej ostatniej rozmowy napisałem Ci dlaczego nie złożę podania, więc w tym temacie jest wszystko jasne.

 

Ale po prostu widzę że zachodzisz za skórę każdemu, i za to ci dałem bana - napisałem odpocznij sobie

 

 

Powód dałeś inny, chyba że edytowałeś, po za tym za takie rzeczy bana się nie daje, zwłaszcza bez klarownego ostrzeżenia. Po za tym to jest forum, o ile piszę coś w sposób kulturalny to mogę pisać co mi ślina na język przyniesie, nawet denerwując wszystkich wkoło.

 

 

 

Po czwarte skoro chcesz tak dużo zrobić dla sieci to czemu po sprzedaniu 4funa nie przeniosłeś się na FFA #1 i nie napisałeś podania na administratora

 

 

To również wyjaśniłem w temacie dotyczącym 4funa(chyba ostatni temat).

 

 

 

edit.

 

Po za tym pulsar zobacz w jaki sposób się wypowiadasz na "chłodno", a w jaki na "gorąco", jakbym z dwoma różnymi osobami gadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O a na tamto nie masz czasu, a na negowanie moich działań masz? Przesiadujesz tu codziennie i wypowiadasz się w tematach a mógłbyś to samo robić tylko jako administrator/moderator  :) Ja robię to dla ludzi i chce jak najlepiej im służyć, nie zawsze mam czas ale tak jak napisałem staram się być i być na bieżąco :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsarowy jako moderator powinien być obiektywny, a tutaj zaszalał i niepotrzebnie w notce dodał co mysli o sposobie wypowiadania się Kozia, a następnie (pod wpływem emocji) zbanował go. Skargę oceniam jako słuszną, ponieważ wiadomo nie ze wszystkim można się zgadzać, ale mając władzę nie można jej używać do przekonania innych do swoich racji - tutaj coś takiego nastąpiło.

 

Dlatego usuwam ostrzezenie i bana.

 

Na przyszłość proszę sprawy prywatne załatwiać na PW, a nie na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za obiektywizm i rozpatrzenie skargi.

 

Na przyszłość proszę sprawy prywatne załatwiać na PW, a nie na forum
 

 

I tak też mam nadzieję będziemy w przyszłości robić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...