Skocz do zawartości
MrKush319

MrKush na Admina !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: MrKush
Staż w cs'a: od 2005 już 9 lat będzie 
Wiek: 20
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Wróciłem staram się ile mogę :) Jak znajdę wolny czas po pracy i siłowni weekendy są moje :P Tutaj jest to GT https://www.gametracker.com/player/MrKush/31.186.83.63:27015/ Ale wiele osób może potwierdzić że 30 godzin to przez 2 lata przegrałem :P
Znajomości AMXX: 7/10
Gdzie miałeś/aś admina: Już nie pamiętam serwerowni 
Gdzie masz admina: Na razie nigdzie
Dlaczego właśnie ja: A to dlatego że jestem porządny, dobrze dogaduje się z graczami, szybko nawiązuje rozmowy co to dużo pisać gracze starsi stażem mnie znają :P
Kontakt: 11032141, https://www.facebook.com/Iglaaaaa Tu się chyba najszybciej złapiemy :P
Od siebie : Pozwolę sobie dodać taką rubryczkę nie spełniam 15 postów pisałem w OFFtopie ale nie liczą się a nie widzę sensu teraz na gwałt nabijać ich bezsensownie i spamować. Jak to jednak będzie problem to postaram się to zrobić :) Pozdrawiam ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pamiętam, grał w te karabiny :P Co tu dużo mówić, kulturalny, ogarnięty. Tylko z AMX'em przesadziłeś bo 7 to jest chyba już pisanie własnych pluginów :D Jestem na TAK, postów nazbierasz, zarejestrowałeś się 2 lata temu więc nie ma problemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blender jest tez na tak szkoda ze na ffa admin a nie na Pb ale witam spowrotem :) ,Pulsar  no możne umie pisać własne przekonamy sie

a jeśli chodzi o +

wiek

pisownia i rozumek

jest długo z batonem

miły musi być jeśli każdy go zna i milo wspomina

 

Nada Sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam człowieka, postów też nie ma, na serwerze go nie widziałem ostatnio, tym bardziej na forum. Najpierw to ja bym proponował trochę pograć. Wniosek sie nasuwa sam ;) Nein. 

 

Chyba że na jakimś innym nicku, to zmienię zdanie ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary wyga ja jestem za, na bank ogarnie system!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo grał jakiś czas temu, kulturalny, wiek, dobrze ogarnia tylko postów mało. Myślę że na okres próbny lub za jakiś czas. Udzielaj się na forum częściej (aktywny bądź) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak, pamiętam jak jeszcze kiedyś grał, poza tym często piszą w SB, że potrzeba admina więc kolejny jak najbardziej się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem z nim chwile, aktywny podczas gry, zagadywal do ludzi i widze ze na forum tez aktywny, ja jestem na tak : >

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blender jest tez na tak szkoda ze na ffa admin a nie na Pb ale witam spowrotem :) ,Pulsar  no możne umie pisać własne przekonamy sie

a jeśli chodzi o +

wiek

pisownia i rozumek

jest długo z batonem

miły musi być jeśli każdy go zna i milo wspomina

 

Nada Sie !

nadal jestem na Tak jak wcześniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak amx_bans nie działa :)
a ja jestem za okresem próbnym. niech sie wykaże
i mam takie pytanie do modów/admow - dlaczego wypowiadają sie osoby które nie grają na danym serwerze?

bo w regulaminie jest chyba coś takiego... "jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj"

Edytowane przez Retro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie mogę ja Ci powiedzieć krótko i na temat  jest to po prostu (według mnie) ignorowanie gracza, który chce pomóc serwerowi. Poza tym większość przeniosła się z 1.6 na globala więc co niektórzy starzy gracze wypowiadają się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktywny gracz :D nie znałem go wcześniej ale wydaję się być ogarnięty  , zagaduje , kulturalny , jestem na tak  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma moje Błogosławieństwo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za , uważam że sobie poradzi tylko mógł by postów sobie nazbierać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Wieczór Dobry  Wszystkim :>:>

Nie Wiem czy  Mój Głos  sie liczy Ale Jestem na  Tak <Za> Inno mom   Warunek   Co by więcej Godoł a nie  mówioł  gorol jesden w  sumie  to medalikorz ,  Taki chop  jak on  to nom sie  przydo bo ogarnięty  bydzie  Godnie Reprezentowoł  Server Batolandi :> Wyrywając wszystkie Chwasty  i  pilnować przed Pleśnią  Wiadomo  że  synek ogarnięty i Wygodany   jeszcze  inno  Kultura  <Coś w  chałpiego  go na uczyli Reszta  mu pomogom >

 pozdro od LukaszNo_Kurde?!:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tak plax ziom. ja go amxa naucze jak cos umiem w sumie costam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak tylko żeby się troche z przekleństwami w ciągu dnia uspokoił to będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam go sporo, nigdy nie było jakiegokolwiek problemu, wiek ok, kultura ok, dałbym mu szanse ;] z aktywnością tez ostatnio problemu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja zdania nie zmieniam, +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na tak wiek jest ok jak mówicie że kultura itp jest więc czemu nie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Również jestem na tak wiek jest ok jak mówicie że kultura itp jest więc czemu nie

"jeżeli nie grasz na danym serwerze to także się nie wypowiadaj"

jestes na tak bo inni są na tak a wlasnego zdania o czlowieku nie masz. spoko

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale może gadal z nim na sb i po tym to wywnioskował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasz nowy kuszi, tak dołaczam sie, lubie gościa;) młody da rade;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tym kurzem? Bo już się chyba wypowiedziało wystarczająco dużo ludzi na ten temat, a tu nic się nie dzieje w związku z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty co sie tak niecierpliwisz. niech czeka. kazdy czekał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...