Skocz do zawartości
Gość BoLo

[Archiwum] Video Reklama

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dżizas

popierwszy by demko nagrac trza wpisac:

record ciag_znakow

by odtworzyc demo trza go wrzucic (jesli sam go nie nagrywales) do foldera cstice a jesli masz erroc couldn't open to do folderu cstrike polish by demo odtworzyc nalezy wpisac

playdemo ciag_znakow

bez zadnych ciag_znakow.dem czy podobnych

bardzo wazne by nazwa byla ciagiem znakow ale nazwe demka zawsze w kazdej chwili mozesz zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

No ja wpisuje record

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja wpisuje record

jakies cd??

wpisz poprostu

record bolus

np ofkors

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno się wpisywać tak:

record nazwa.dem

//edit

Zajmijmy się może tą Video Reklamą a nie problemami :P

Od czego by tu zacząć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

No ja zrobiłem już napisy na początek :) Justa może Wam coś o nich powiedzieć. Mam demko swoje i Bosido no i mam dla niego wejściówke że tak powiem ;p dla siebie też prawie. No i narazie to zrobie a potem dalsze demka. tylko pytanie. Bo jak pisał Święty że na przykład mozna nagrac jak w pilke sie gra. Więc czy takie coś ma byś w tym filmiku?? Bo jeśli tak to musi być to ustawione. No i musze wiedziec czy takie śmieszne scenki też mają być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poslalem 3 dema bolkowi moje jk chcesz baton napisz do niego on ci poda 3 linki z demami to je skurcisz dodasz swoej i innych graczy i bedzie dobrze;]

P.s Bolo moga byc smieszne scenki:) a co do tej pilki to lepiej wieczorem 3 vs 3 albo z haslem server zeby tylkjo ten mecz nagrac"_ jak co to moge pomóc

//edit by BaToN

Pisz czytelniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bolo jak chcesz trochę śmiesznych scen to mnie nagrywaj, bo ostatnio lamię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś kolejne 30 godzin nie spać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

P.s Bolo moga byc smieszne scenki:) a co do tej pilki to lepiej wieczorem 3 vs 3 albo z haslem server zeby tylkjo ten mecz nagrac"_ jak co to moge pomóc

Nie chodzi mi o taki mecz bo byłby nudny do reklamy. Ja mam pomysł jak by takie coś zrobić ale pytanie do BaToNa czy takie scenki też??

No Bosido sam na 6/7 ct xD no to będziesz miał sławe. Narazie się Twoim demkiem zajmuje więc poślij mi swoją fote do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpiszę się w piątek lub wtedy gdy będę mógł dłużej posiedzieć na kompie, ale mam wizje :P A jeżeli mam wizję to wszystko jest spoko tylko zależy jak wyjdzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bosido zgadzam sie z tobą.... musi być coś śmiesznego z zarazem trzeba pokazać "potęgę naszego serwera".. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dodesle ci zdjecie:P:) ale musz eje zrobic lecz wszyscy zovacza je dopiero na youtube:P:)

ok bolo:P taki maly zaklat;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Jako że narazie stoje w miejscu mam pytanie. Czy jakaś dziewczyna poza Justą odda swoje demko w dobre ręce, moje ręce ?? xD I zechce być w reklamie serwera?? Narazie mam 2 demka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile ci potrzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

No zaoferowali się jeszcze Boski i DOBRY, Justyna no i Baton by się przydał więc jedno lub dwa. . Mogą być anonimowe z naszego serwa, które były by później pomieszane najlepsze akcje. A co do śmiesznych akcji to nie dostałem jezcze odp od Batona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze ty swoje jakies nakrec i zaaplikuj na reklamie:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co do śmiesznych akcji to nie dostałem jezcze odp od Batona.

Na początek trzeba mieć pomysł gdzie dać taką smieszna sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Bosido mówił mi że można zrobić z rozbrajaniem bomby na nuke. No i może rio??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozecie zrobic smieszna sutuacje na poczatku a pozniej napisac a tak gramy naprawde i pokazywac te akcje "bota" bosido :D no ale zrobcie jak uwazacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można ustawić fajną akcje ze wbija ct np. na office i rozwalają wszystkich itp.. ja mogę zająć się czymś śmiesznym.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super ale nikt nic niechce robic maly byc dema i bolo ma tylko 2 demka moje i swoje.

moze ktos by laskawie dal swoje domko Bolowi bo z video reklamy nic nie bedzie.

A tyle szumu bylo!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę ale po maju.. chociaż to dobrze.. teraz nie mam czasu nawet na csa wejść bo nie mam neta i się uczę do matury.. ale później mogę zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja muszę ponagrywać jakieś fajne akcje :) bo same stare mam chociaż mam jedną na AWP bez zooma :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BoLo

Jako że narazie w tym tygodniu nikt się do mnie nie zgłosił zrobiłem kawałek filmu pokazującego forum, który zostanie umieszczony w reklamie. Stan demek = 2 :( Prośba do Boskiego i DOBREGO i sister aby nagrali swoje demko i mi podesłali w dowolny sposób. Nie róbcie przykrości Bosidowi bo On chce jak najszybciej siebie zobaczyć:) a do demek swoją fote jeszcze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...