Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2017.09.04 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Olka91^

  Podanie o admina na #4

  Na NIE ! Brak zgłoszeń - Brak aktywności na forum - Steam - Link do GT - Poudzielaj się na forum, pozgłaszaj odpałów.... Spełnij wymagania, a OTWORZĘ temat. Tymczasem ZAMEK !
 2. 1 punkt
  Venum

  Podanie o admina na #4

  mala_ja twoje bany sa wszystkie po 23 a nawet po poolnocy czasem za jedno przkelnstwo. obsesje masz to twój problem
 3. 1 punkt
  KRA

  Podanie o admina na #4

  W złym dziale napisałeś , a ogólnie Na pół na pół z bardziej na tak aktywność na serwie + wiek+ kultura -/+ aktywność forum -
 4. 1 punkt
  Ultra$$$

  Podanie o admina na #4

  Jestem na tak :) +czesto widac go na serwerze :) +wiek +kulturka + dużo tłumaczy nowym graczom :)
 5. 1 punkt
  >SiWy<

  SeMoN nie wychowany gimbuz

  Będę na serwerze a jak będzie grał to dostanie bana odpowiedniego :) nie będę banowal przez stronę bo jak nie będzie grał to nic go to nie nauczy :D Dorwe go na serwerze i wyleci na dzien z banem .
 6. 0 punktów
  Maleństwo

  Podanie o admina na #4

  JESTEM NA NIE! Dlaczego? - brak aktywności na forum - brak zgłoszonych graczy - zamiast zgłaszać na u@ krzyczał (lepiej Venum?) na pół serwera i często się myli - brak kultury (co widać po banach, które pozwoliłam sobie dodać) i ciągle gracz jest upominany za słowa czy też kulturę - łamanie regulaminu (gracze swego czasu skarżyli się, że grasz potrafi wykorzystywać txt) - brak linku z GT ps. W tytule jest napisane #4 a wstawione na #2 Pb @Venum z tego co wiem, to nie wolno wypowiadać się w swoim podaniu. TRZEBA EDYTOWAĆ. Nie za jedno przekleństwo i dobrze o tym wiesz. Nie będę tutaj z Tobą dyskutować o tym. Wielokrotnie pisałam Ci żebyś złożył na mnie ksargę jeśli Ci coś nie pasuje. Skargi nie ma i nie było więc uznaję, że wszystko jest ok :) Nie tylko ode mnie są to bany.
×