Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2017.09.13 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Oskar_Gs

  Limit AWP

  Moja propozycja jest taka aby wyłączyć limit broni Awp dla graczy z tego powodu że gracz który ma Vipa bez problem może grać co runde Awp a osoba bez vipa ma małą szanse na kupno tej broni przez to że jest blokada, np ktoś gra Eco dwie rundy żeby zagrać awp zbiera kase po czym nie może kupić tej broni bo inne osoby już ją mają i ogranicza go limit.
 2. 1 punkt
  oldschool

  Limit AWP

  @Kapibar mają możliwość wyboru awp gdy osiągnięty jest limit, grasz po 22 i nie zauważyłeś, że o tej godzinie każdy ma awp?W dodatku z tego co się orientuję sam masz vipa na codzień więc zastanów się czy kiedyś Ci wyskoczył komunikat gdy klikłeś "3" z menu wyboru broni dla vipa iż jest limit awp.
 3. 1 punkt
  KRA

  Limit AWP

  ooo wyprzedziles mnie z tym postem, co do niego to jestemmmm ZA :D Edit. kapibar a nie widzisz że sprawa dotyczy #4 a nie #3? ONLY DD2 a Ty tu gadasz o eldorado. Ps. Nie każdy zamierza szastac kasa na gry. 2. te tris , w nocy bez względu na limit można mieć awp , a jak płaczesz o cele to i tak nic nie zmienia czy będzie miał awp/cos innego jak jest np 1v5..
 4. 0 punktów
  Kapibar

  Limit AWP

  Tak myślę, limit awp był wprowadzony, bo to strasznie psuje grę, jak jest ich za dużo, na #3 z eldo robi się np. awp-eldorado.. Gdyby zlikwidować limit awp, to byłby powrót do starego i słabego systemu. A może by tak, nie wiem, czy to możliwe, ale ustawić, aby vipy się nie musiały stosować do limitu awp? Tzn. że gracze z vipem nie są w ogóle wliczani do limitu awp. Wiem, słabe rozwiązanie, ale nie mam pomysłu lepszego ? Bo zlikwidować vipkom opcję wyboru awp, to też ktoś będzie pokrzywdzony. A pytanie, czy vipki (mój słownik chyba ich nie lubi, bo mi uparcie poprawia na ci*^i) mają opcję wyboru awp, jak jest już osiągnięty limit? Czy też wyrzuca im awp, że tak powiem, z dłoni? @Oskar_Gs dopóki nie rozwiąże się kwestii, to faktycznie zbinduj sobie może jakoś kupno awp, najwyżej będziesz trollował vipki, co tylko awp wybierają non stop ? @oldschool ja nie zwracam uwagi na takie szczególiki :p rzadko gram dłużej jak do 22:30, a awp zwykle widziałem 4-5 na drużynę, nie wiem, jaki jest limit
×