Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/05/19 in all areas

 1. 5 points
  Tayquil

  gdzie sa admini ja sie pytam

  Cóż mój drogi Przyjacielu, pozwolę odpowiedzieć na Twoje trudne pytanie, mimo że filozofowie od wieków je sobie zadawali to ja, po latach medytacji, naukach u mnichów odnalazłem odpowiedź na nie, gdy medytowałem pod krzakiem jagód. Admini z definicji są osobami pełniącymi funkcję porządkowe na serwerze, forum. Jednak w umowie zawartej między właścicielem sieci a osobą starającą się o funkcję administratora, nie ma druczku który mówi, że admin jest zobowiązany do poświęcenia swojego życia zawodowego oraz prywatnego na rzecz serwera/sieci. Dlatego z powyższego wyjaśnienia, łatwo wywnioskować, że gdy nie ma admina na serwerze to najprawdopodobniej bierze czynny udział w swoim życiu zawodowym i prywatnym, ponieważ jest ono ważne. Jednak jeśli Ty masz na tę sprawę inny pogląd i potrafisz poświęcić swoje kontakty ze znajomymi, przyjaciółmi i rodziną by pilnować przez 24 godzinny dziennie i przez cały tydzień sytuacji na serwerze, z chęcią przyjmiemy Cię do szeregów i zachęcam do tego. Jeśli jesteś chętny to w tym temacie https://home-edition.eu/forum/5-podania-na-admina/ możesz złożyć podanie. Pozdrawiam Dawid :).
 2. 2 points
  ~DArkness

  Pytanie #58

  USA, LA. Ciepełko i w ogóle podobno fajny klimat jak się ma $ xDD
 3. 1 point
  bump tematu bo fajny 😉 A nowi gracze jak do nas trafili ? 🙂
 4. 1 point
  son goku

  Tayquil aka Te-Tris żegna

  no siema 😛
 5. 1 point
  a ja jestem po bardzo ciekawym filmie jakim jest THE JUDGE https://www.filmweb.pl/film/Sędzia-2014-630714 świetna historia i naprawdę skłania do refleksji.
 6. 1 point
  Honor

  Co wy na to?

  @Katarzynka;) po co piszesz nic nie wnoszące posty wiedząc że są zbanowani. Zamykam
 7. 1 point
  Katarzynka;)

  Co wy na to?

  odświeżam. @Kolekcioner i @InFlex może jakiś turniej zagramy? może nagrodą bedą bany?
 8. 1 point
  Nai.

  mały wielki problemik

  Trace pakiety na #4 serwerze od 0 do 50%. Do takiego stopnia, że cs mi się wyłączył :O nigdy tak nie miałem pozdro.
 9. 1 point
  son goku

  mały wielki problemik

  Witam , przez ostatnie kilka dni nie mogę wejść na forum ( nwm teraz mi się udało jakoś ) i pytam czy ktoś miał podobny problem . Problem wygląda następująco strona nieskończoność się włącza , a po 10 -30 min ukazuje się takie coś jak na screenie . POZDRO SSJ BLUE MASTERED PS . wiem że dużo daje tych postów z problemami 😮
 10. 1 point
  Katarzynka;)

  mały wielki problemik

  wczoraj w godzinach popołudniowych do 23 gdzieś też mi się to pojawiało.
 11. 1 point
  hahXD

  Pytanie #58

  USA, Hollywood i te sprawy xDDD
 12. 1 point
  Sevral

  Pytanie #58

  na Ukrainę a dlaczego ? bo @batonik zamierza przenieść tam serwerownie
 13. 1 point
  Nai.

  mały wielki problemik

  Dziś był taki problem przez 3h. A tak to działa/
 14. 1 point
  Jaciub

  mały wielki problemik

  Ja wchodzę bez problemu i to o każdej porze. Ani razu nie miałem problem z tym ,że nie mogę wejść na forum.
 15. 1 point
  OWSIANY pszenny

  Skarga Jakub

  @JAKuB dobra robota,ewidentnie odpalony. brak UB +12w BH jest zabronione,traktujemy jako wspomagacz,ale dostajesz bana za wallhack.
 16. 1 point
  JAKuB

  Skarga Jakub

  Postanowiłem pobrać hltv z tamtej godziny bo mimo iz @polos4 ma krótko admina to jest skillowym graczem wiec myślę ze się nie pomylił co do bana http://537508.hltv3.pukawka.pl/hltv-1902032121-de_dust2_snow-1549225260-1549226580.zip 1.25 dziwne to wejscie na zielone - 1.35 widzial oddrazu typa na lewo ktory kampił +/- 3.43 dziwne to bh bo na koncu tak jakby mu sie duck zdublował - 7.37.00 wychyla wcelowany na reps tt - 8.48 szybki strzał - jak dla mnie brak UB mimo czystych ss. Daje mu bana a jak ktoś sie nie zgadza to niech rozpisze hltv. @polos4 na przyszłość krec demka żeby były dowody na czity, chyba ze masz demko to daj je tutaj @Jaciub pisałeś na sb ze masz demko.Dalbys je tutaj i rozpisał? Ja jutro lub później ze zobacze co na nim jest. @Tayquil możesz się bawić 🙂
 17. 1 point
  Damiancki

  Niech Cie inni zobacza

  A taki tam staruch xD
×
×
 • Create New...