Skocz do zawartości

klema

♟Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. klema

  Klema SS

  Macie hltv. Jeżeli nic więcej nie ma róbcie ub. SSy zostały wszystkie wrzucone.
 2. Nick w grze: Klema Data zdarzenia: data posta Serwer: serwer ONLY d2 Admin robiący screeny: burza Screeny: http://www.sendspace.com/file/20vuby Prosiłbym o sprawdzenie człowieka zanim zbanujemy. Ktoś krzyknął, że mam wh i kolejny raz trzeba uploadować. Pozdrawiam //kornikooss: W tytule nick gracza, poprawiłem.
 3. klema

  Klema

  Nie ma co tu kręcić. Screeny są wrzucone w naturalnej postaci. Musiałbym być naprawdę głupi, żeby wrzucić z noflashem. Tak jak mówię, do udowadniania raczej nic tu nie ma, wygląda to jak bug. Do tego po co miałbym narażać sobie kilkuletniego steama. Nie wiem. BL czysty, tak jak i reszta. Wasz ruch :)
 4. klema

  Klema

  Flash stuknął, a akurat robił mi screeny = bug. Jedynie takie wytłumaczenie przychodzi mi na myśl. Proszę o spojrzenie na hltv. Tam widać, że mleko działa jak należy. http://www.sendspace.com/file/p5ullc TGA. Jeżeli nie będzie nikogo ogarniętego to żegnam w tym wypadku : )
 5. Nick w grze: klema Data zdarzenia: data posta Serwer: d2 Admin robiący screeny: ptaszek Screeny: http://www.sendspace.com/file/p5ullc
×