Jump to content

oldschool

Przyjaciel
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Profile Song

oldschool last won the day on November 13 2019

oldschool had the most liked content!

About oldschool

 • Rank
  Weteran
 • Birthday January 5

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Remik
 • Nick:
  coś na sumieniu

Recent Profile Visitors

9264 profile views
 1. Wszystkiego Najlepszego Somnolet!! 😄

  1. Dominika :)

   Dominika :)

   Dziękuję ❣🤣

 2. Nie chcę brać w tym udziału aczkolwiek dodam tylko że napisałem " iż mu "odpierd**a" i teraz czuję się zażenowany warnem za brak jednej gwiazdki, chociaż może i był zasłużony. [ Znalazł sposób jak bluzgać na forum] [ZOBACZ J*K]
 3. Wszystkiego Najlepszego!

  1. kaczuszka

   kaczuszka

   Dziękuję 😀

 4. Nigdy nie będę na tak dla kogos bez nagranych demek choćby to Beyonce kandydowała. Reszta na plus, kulturalny gracz. Edit: Wiem, że kiedyś jak były braki w kadrach, czerwoni rozsyłali przykładowe demka do oceny
 5. [P] Lunatykowałaś? [P] Co chcesz robić w przyszłości? [P] Bolało jak spadlas z nieba? [P] Dlaczego Twojego brata nie widać na serwerach? [P] Czy rozśmieszył Cię kiedyś ktoś podczas picia tak że wyleciało Ci ono nosem? [P] Chciałabyś być kiedyś adminką? XD [P] Bralas kiedyś udział w bójce? [P] Jak dbasz o wlosy? [P] Jesteś za legalizacją? XD [P] Planujesz jakieś tatuaże? (Gdzie, jakie?) [P] Ulubiony fastfood? (Jeśli żaden to jakiś inny przysmak) [P] Masz dystans do kawałów o blondynkach? Czy czujesz się urażona czasem? [P] Planujesz wymienić quada na coś mocniejszego/szybszego? [P] Czy chciałabyś być na zlocie home edition? XD [P] Wiedziałaś o tym?
 6. Nie, administrację i styl
 7. Mogę wpłacić, zrobić screena jednak w rubryce "Słowa wsparcia" nie wpiszę Home-edition.eu pasuje? To nie portal od robienia sobie reklamy.
 8. Chłopie o czym Ty mowisz jakie kółeczko wzajemnego adorowania. Postąpiłem dokładnie tak samo jak Twój kolega z drużyny, który pierwszy zaczął uciekać i nie został upomniany a Ty dajesz mi slaya jak już Cię tak szczypało mogłeś napisać na y@ a nie zgarnąć pieniążki żeby w drugiej rundzie sobie coś zabić i jeszcze z tą "ciotą" przez mikrofon mogłeś sobie darowac, bez pozdrowień. Edit: @Katarzynka;) proszę Bardzo nawet jak bym miał to sprawa jest z kilku lat wstecz więc masz rację to nie jest miłe.
 9. Ja nie dostałem slapa tylko slaya i runda przeje#+$+@ przez to Edit: Dodam jeszcze, że Góral był po stronie ct więc z pewnością pieniążki na drugą rundę by sie przydały żeby załapać jakieś eko fragi. @Stracony edytowalem natychmiast 😄
 10. Biegałem wokół bomby aby też nie miał czasu.
 11. Tytuł Tematu: Skarga na Admina - Góral Nick w grze: oldschool Skarga na admina: Góral Serwer: #2 Data zdarzenia: 04.05.2020 13:40 westwood (jakby hltv nagle zaczelo działać) Opis sytuacji: Rozpykałem sobie 6 chlopów w pierwszej rundzie jako terrorysta po czym biegne po ostatniego stojącego koło bomby, który wyzwał mnie na pojedynek nożowy. Starałem się unicestwić kolegę, niestety zaczął uciekać po pierwszym przyjętym ciosie z noża, wiec w ostatniej chwili pobiegłem zaplantować i udało się to w ostatniej sekundzie. Grając wokół bomby dostałem slaya z niewiadomych przyczyn, po czym były GA mówi przez mikrofon "Chciał na kosy a nie jak jakaś ciota".
 12. Hepi Berstdej Dawid!
 13. [P] Rozmiar stópki? [P] Jak Często patrzysz w niebo? [P] Co miał wybaczyć Tayquil? [P] Gdybyś miała gadającą papugę, jakiego zdania byś ją nauczyła? [P] Czy ktoś kiedyś widział gdzieś Twojego sobowtóra? Może znasz kogoś wyglądającego 1:1 jak Ty (Jaka była Twoja reakcja) [P] W jakim najdziwniejszym miejscu kiedykolwiek zrobiłaś dwójkę? [P] Czy lubisz swój głos i chciałabyś na nim zarabiać? [P] Gdzie planujesz kolejną dziarke? [P] Jesteś rozciągnięta? [P] Jakie jest danie, którym wszyscy się zachwycają a Tobie nie podchodzi? [P] Często używasz wulgaryzmów? [P] Boisz się pająków? [P] Kolekcjonujesz coś (jeśli tak) to co? [P] Czy masz jeszcze jakieś pomysły, które byś chciała zrealizować jako redaktorka? [P] Wymarzony samochód?
 14. Wracaj bo nie mam z kim liczyć do 2000

×
×
 • Create New...