Jump to content

oldschool

Przyjaciel
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Profile Song

oldschool last won the day on November 13 2019

oldschool had the most liked content!

About oldschool

 • Rank
  Weteran
 • Birthday January 5

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Remik
 • Nick:
  coś na sumieniu

Recent Profile Visitors

9929 profile views
 1. Ja oglądam czasem, po to jest ta gala żeby organizować freak fighty. Od oglądania zawodników są inne federację i jest to o wiele lepsze podejście niż takie ,które można spotkać np w KSW gdzie walki freaków są mieszane z zawodnikami tylko po to aby podbić oglądalność. Jedyne nad czym można trochę ubolewać to wynagrodzenia jednych i drugich.
 2. Bez wymiany płyty głównej i zasilacza prawdopodonie na wzmocnienia nie licz. Druga kwestia jest taka czy musisz to mieć na nowych podzespołach czy mogą być także używane?
 3. Najlepszego Żółty 

 4. Tempy *** wącha mydło +3 xDD Przygody Piotrusia pana na haku kapitana he Kto ma trzy litery w nicku na siedząco robi siku
 5. oldschool

  Creatine

  zależy jaki cykl obrałeś tzn robiłeś fazę ładowania? Zakładam, że nie i jesteś już w trakcie to przy Twojej wadze spokojnie możesz te 6-8g dziennie przez 5-8 tygodni (potem taki sam okres na offie) najlepiej w dwóch podejściach, bo i tak organizm nie przyjmuje wiecej niż 5g jednorazowo i najprawdopodbniej sie rozesrasz. Ewentualnie 5g na dobe czyli tez 2x 2.5g jednak ciągiem bez offa. Ból jaki odczuwałeś najprawdopodbniej jest jednak związany z czymś innym zła rozgrzewka/przewlekła choroba/ niedobór wapnia, kolagenu/duże przeciążenie/zła technika jeśli akurat robiłeś leg day / zryty beret XD. Przyczyn może być wiele, po prostu sobie zaobserwuj czy ból będzie się powtarzał... może to była jakaś jednorazowa sytuacja. Przedawkować można wszystko w najgorszym wypadku zepsujesz sobie wątrobę i będziesz jak @Nai.😄
 6. oldschool

  Creatine

  Skoro dopiero zaczynasz to na jabłczanie nie spuchniesz jak gąbka więc o to możesz być spokojny chyba że masz w planach monohydrat. Dlaczego nie? Od odstawienia nie umrzesz 😄 poza tym mało kto suplementuje stale na poczatku. Zazwyczaj właśnie jest to rozbite na cykle np 8 tygodni bierzesz 2 na offie więcej możesz sobie poczytać Kliknij tutaj. Możesz mieć spadki lecz niekoniecznie muszą być one jakoś widoczne, więc o to też nie powinieneś się martwić. No chyba że wraz z odstawieniem suplementu odstawisz treningi. Ogólnie rzecz biorąc to skoro "zaczynacie się brać za formę" To próbowałbym sięgnąć po ta kreatynę jak progress już nie będzie tak duży gdyż z początku wszystko łatwo i szybko przychodzi. Po drugie istnieje spora szansa ze tak szybko jak zaczniecie trenować tak szybko skończycie, nie żebym demotywowal czy coś.
 7. Wszystkiego Najlepszego Somnolet!! 😄

  1. Dominika :)

   Dominika :)

   Dziękuję ❣🤣

 8. Nie chcę brać w tym udziału aczkolwiek dodam tylko że napisałem " iż mu "odpierd**a" i teraz czuję się zażenowany warnem za brak jednej gwiazdki, chociaż może i był zasłużony. [ Znalazł sposób jak bluzgać na forum] [ZOBACZ J*K]
 9. Wszystkiego Najlepszego!

  1. kaczuszka

   kaczuszka

   Dziękuję 😀

 10. [P] Lunatykowałaś? [P] Co chcesz robić w przyszłości? [P] Bolało jak spadlas z nieba? [P] Dlaczego Twojego brata nie widać na serwerach? [P] Czy rozśmieszył Cię kiedyś ktoś podczas picia tak że wyleciało Ci ono nosem? [P] Chciałabyś być kiedyś adminką? XD [P] Bralas kiedyś udział w bójce? [P] Jak dbasz o wlosy? [P] Jesteś za legalizacją? XD [P] Planujesz jakieś tatuaże? (Gdzie, jakie?) [P] Ulubiony fastfood? (Jeśli żaden to jakiś inny przysmak) [P] Masz dystans do kawałów o blondynkach? Czy czujesz się urażona czasem? [P] Planujesz wymienić quada na coś mocniejszego/szybszego? [P] Czy chciałabyś być na zlocie home edition? XD [P] Wiedziałaś o tym?
 11. Nie, administrację i styl
 12. Mogę wpłacić, zrobić screena jednak w rubryce "Słowa wsparcia" nie wpiszę Home-edition.eu pasuje? To nie portal od robienia sobie reklamy.
×
×
 • Create New...