Jump to content

Tayquil

Przyjaciel
 • Content Count

  936
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  50

Profile Song

Tayquil last won the day on March 21

Tayquil had the most liked content!

About Tayquil

 • Rank
  Wyjadacz nad wyjadaczami
 • Birthday 05/02/1998

Informacje dodatkowe

 • Imię:
  Dawid
 • Gadu-Gadu
  5709434

Recent Profile Visitors

9730 profile views
 1. A ja tutaj napisze neutralnie, po prostu jak ja to widzę. Vip ma podwójny skok, darmowe bronie, hp za kille, co daje mega przewagę, szczególnie jeśii gracz ogarnia karabiny. Po Waszych postach to wygląda, jakby usunięcie awp z menu vipka odbierało całkowicie przewagę. A wystarczy 2-4 rundy i już stać na awp (w zależności od skilla gracza) a przewaga dalej jest utrzymana, przez dalsze bonusy jakie daje vipek. No i też trochę piszecie, że jak ktoś płacił to będzie pokrzywdzony przez zmianę. To trochę sie wyklucza, bo jeśli ktoś wydał hajs na DD2 GO MOD, ale że już nie ma tam go moda, to kasa stracona, a z tego co wiem za dd2 na #2 nie da się odebrać jakiejś rekompensaty chociażby 70% wydanego hajsu.
 2. Wejdź w folder csa i usuń folder z modelami z HE. Jak usuniesz to powinno Ci pobrać jeszcze raz.
 3. W sumie dziwię się, że tyle zwlekałeś z tym podaniem. Nie będę wypisywał wszystkich powodów dla których powinieneś dostać admina, bo przez te kilka lat wspólnej gry pokazałeś, że jesteś godną zaufania osobą i mega pozytywną osobą z wieloma zaletami . Więc w skrócie : -kultura - staż - odkąd pamiętam to zgłasza osoby łamiące regulamin
 4. https://www.skidrowreloaded.com/bf-1-digital-deluxe-edition-incl-dlcs/ Któryś link działa. Znajdziesz ja tej stronce też sniper eltie
 5. Wszystkiego najlepszego Góralku mój Ty ❤️
 6. Bez sensu, czemu mapy chcecie usunąć skoro to nie one są problemem? Na większości map zbyt duża ilość awp sprawia, że gra jest mega meh.
 7. Idąc takim tokiem rozumowania to w przypadku vipa nic nie można zmienić, bo przecież kasę trzeba oddać. Idąc tym tokiem rozumowania, graczom powinno się oddawać 100% hajsu a nie tylko 70% po resetach, bo są stratni. No i skinów też zmieniać nie wolno, bo ktoś kupuje np awp dragon lore a w następnym już jej nie ma, no to oddać hajs trzeba, bo ktoś wydał kasę na awp lore a nie inną :v I @Mirass jest opiekunem, więc może zmienić sposób działania vipa na serwerze.
 8. To od razu vipom dajmy 200hp. No bo płacą, to niech mają lepiej i przewagę. Jak wspomniałem, robi się kilka awp w przeciwnej drużynie. Nawet wychylić się nie da, bo jak ubijesz jedna to Ci wypada jeszcze kilka. VIP dostanie w zamian za awp możliwość posiadania famasa i krowy. Na serwerze grają osoby które może nie chcą kupować vipa? Olać ich bo nie płacą, niech vipy mają przewagę, bo podwójny skok i dodatkowe hp za kille to za mało.
 9. @Mirass pierwszy raz w życiu coś mądrego napisał. Brawo. Poza tym vipy mają dużą przewagę i jeśli jest ich dużo w teamie, to drużyna przeciwna ma gorzej. Vipy mają dodatkowy skok, hp za kille i jeszcze mogą mieć awp ponad limit. Jeśli usunie się awp to w zamian mają i famasa i krowe. A kasę na awp będą mieli, bo na broń nie muszą wydawać więc to kwestia 2-3 rund. Kto pierwszy kupi ten lepszy. Przynajmniej bardziej uczciwie będzie, bo ilość awp będzie taka sama.
 10. To nie możecie w menu vipowskim wywalić opcje,, awp +deagle ", a dodać" famas + deagle " i" krowa + deagle"? Problem się rozwiązuje, bo wtedy trzeba normalnie kupić awp i ograniczenie zadziała. Na wielu serwerach widziałem to rozwiązanie i uważam je za spoko opcje.
 11. Skoro Ci wszystko przeszkadza, to może zmień sieć? Chcesz rynsztok na serwerze? Jakoś nie widzę żeby ktoś oprócz Ciebie miał z tym problem, bo masz o to ból dupy od dłuższego czasu. Inni potrafią nie przeklinać lub mało przeklinać (dostają ostrzeżenie i tyle). Wchodząc na serwer akceptujesz regulamin, więc skoro nie podoba Ci się regulamin tutaj, to zmień serwer. I admini nie dają bana za jedno przekleństwo, tylko jak ktoś przegina z bluzgami lub wyzywa.
 12. Gdzie @son gokubył przyczepiony do kaloryfera i przez ostatnie pół roku był gwalcony przez stado olbrzymich murzynów, których Tayquil wynajął, żeby songoku zmadrzal
 13. Halo @Atypowy @batonikproblem podany wyżej dalej występuje.
×
×
 • Create New...