Jump to content

Tayquil

Przyjaciel
 • Content Count

  923
 • Joined

 • Days Won

  47

Profile Song

Tayquil last won the day on August 15

Tayquil had the most liked content!

About Tayquil

 • Rank
  Wyjadacz nad wyjadaczami
 • Birthday 05/02/1998

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Dawid
 • Gadu-Gadu
  5709434

Recent Profile Visitors

8530 profile views
 1. O widzisz, aż specjalnie wszedłem Ci pogratulować. W końcu żeś się zgłosił na GA. Jestem pewny, że dobrze tę funkcję będziesz pełnił, no i w końcu mnie posluchałeś. Gratuluje, będziesz jednym z najlepszych GA. 

  1. Deus

   Deus

   Dzięki 😄

  2. popus czy to ty

   ♟popus czy to ty

   @Tayquil  +1 Te-tris 

   Również Gratuluję @Deus!

  3. Deus

   Deus

   Dzięki popusiowy 😁

    

 2. Wróć do nas brakuje mi Ciebie. @#$% administracje :)

  1. popus czy to ty
  2. smutneoczy

   smutneoczy

   On zdradził nas teraz pracuje dla konkurencji :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

 3. @Zołzaw moim poście mowa o adminach, którzy mają flagi na obydwu serwerach, a ogrywaja jeden i jeszcze piszą,, XD jak na #1 sami cziterzy ". Tylko szwadron i Deus z tego co wiem starają się pilnować #1. Reszta adminów wywalone. To jka gracze na takim serwerze mogą chcieć grać? Ponownie przypominam stan #4 przed wyłączeniem. Ponowną reanimacje trupa robicie. Najpierw pb, teraz #4. Możesz mieć uber serwer i reklamę, ale jak grają cziterzy i nie ma adminów, to nie będzie graczy. To proste. I odpowiadając na pytanie :bo na #3 są admini, jest przez to mniej cziterów i jest reklama. Przypomnę 4maps gdzie miałem opiekuna, tylko glebbie pomagał jako admin. Serwer miał po 25 graczy, ale tylko nasza 2 była, więc nawet reklama nie pomogła, bo cziterzy się panoszyli.
 4. Z tego co rozumiem, chcecie powrócić do starej #4, czyli kolejny Go Mod. Śmieszne jest to, że większość z Was jest za usunięciem #1 a wstawieniem dd2, podczas gdy nic nie robicie żeby #1 była grywalna, tylko w większości gracie na tej #3, mimo świadomości, że na #1 gra masa czitów właśnie przez to, że macie gdzieś ten serwer, a jednocześnie dziwicie się, że graczy brak. I tutaj moje słowa uznania wędrują do @Szwadron97 który stara się ogarnąć #1 jako jedyny. Gdyby miał kilku pomocników, żeby na #1 byli stali, aktywni admini i gdyby ogarnąć #1 porządnie, dać reklamę to serwer by miał graczy. Tylko on sam nic nie zdziała bo przecież 24/7 nie będzie na serwie, a widać że się stara. #1 nie chcecie i nic nie robicie żeby ten serwer był ogarnięty, bo po prostu Wy nie lubicie ffa i jest wam obojętny, ale na dd2 macie zwyczajny kaprys mimo tego, że z dd2 przed zamknięciem pod względem graczy było o wiele gorzej, niż aktualnie jest z #1 (obstawiam, że ktoś się napił i stwierdził,, kiedyś to bylo dd2, chce żeby wróciło). Przypominam, że przed zamknięciem #4, przez 1-2 miechy grało ledwo 10 osób, a jak patrzę na Gt #1 to gra tam sporo graczy też. Będziecie zamykać i otwierać te same serwery w kółko, a potem dziwota, bo gracze na serwerze z czitami nie grają.
 5. BTW, @Maleństwoczemu się czepiasz @Szwadron97, że tylko on chce ffa. Jak ffa zawsze był zaniedbany, to jak gracze mają na nim grać. Admini też olewają, więc straszne zdziwko, że czitki grają. Znowu, wystarczy spojrzeć na inne sieci, gdzie klasyczne ffa maja po 32 graczy, bo są admini którzy pilnują porządku i opiekunowie którzy się tymi serwerami interesują. Dawałem propozycje, żeby ogarnąć ffa, bo ffa zawsze ma potencjał, tylko nie w takim wydaniu w jakim jest aktualnie. Szczególnie, że admini maja flagi na każdy serwer, to zamiast pilnować serwerów, to ogrywacie jeden. Kto ma być za ffa, jak nie ma stałych graczy bo jest zaniedbany.
 6. Jak chcecie zrobić Dd2, to klasyczny. Tylko klasyczny de_dust2, bez podwójnego skoku, bez misji i skinów, ale ze spadochronem. Bez leczenia. Macie GO Moda, po kij milion serwerów ze skinami, jak na only Dd2 grają zazwyczaj starzy wyjadacze? Wystarczy popatrzeć inne sieci i tam na klasycznych dd2 bez skinow i misji gra masa osób. Chcecie zrobić drugi taki sam serwer. Klasyczne only Dd2, bez zbędnych dodatków broni się samo.
 7. To popatrz serwery Dd2 które są pełne. Jest tam tylko klasyczny Dd2, bez żadnych odmian i to się sprawdza. Tak, na #3 jest więcej osób, bo większy wybór map jednocześnie jest rzesza fanów klasycznego Dd2 dlatego skiny za rangi są fajna opcja, bo niby klasyczny Dd2 ale są skiny, jednocześnie to nie jest kolejny go mod.
 8. O ffa pisałem żeby go naprawić i postawić od nowa to na moją stronę propozycji usłyszałem,, ludzie grają w fortnite ". Zabawne, że teraz jednak chcecie to zrobić. Dd2 można zrobić w formie, że skiny odblokowywuje się za rangi. Zaczyna się od domyślnego a potem co 2 rangi nowy skin do broni głównych czyli kosa/pistolet/ak/m4/awp. I samo Dd2 bez odmian map.
 9. Tetris... czemu ty masz inny kololek :(( ? 

 10. Tayquil

  Tavix

  Szczegóły bana Nick Tavix SteamID VALVE_0:0:2053262413 SteamCommunity ID 76561202066790554 Adres IP Niedostępny Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 07.05.2019 - 18:42:47 Wygasa Nie określono Zbanowny przez tayquil Zbanowany na Strona Wszystkie wygasłe bany 1
 11. Tayquil

  RudyNaHaju(NzN)

  AIM Szczegóły bana Nick RudyNaHaju(NzN) SteamID VALVE_0:0:1572627855 SteamCommunity ID 76561201105521438 Adres IP Niedostępny Typ Bana SteamID Powód Bana Czitowanie Wykonano 07.05.2019 - 18:05:13 Wygasa Nie określono Zbanowny przez tayquil Zbanowany na Strona Wszystkie wygasłe bany 1
 12. Twój pierwszy post to odwołanie. Twój sid zgadza się z sidem zbanowanego gracza. Koniec tematu.
 13. Dostałeś ssy i ich nie wstawiłes.
 14. Twój sid zgadza się z sidem Andzi. Brak ub. NameUsed Jakebasus1 Player Steamid's SteamidUsed VALVE_0:0:1419609209
×
×
 • Create New...