Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem wielu sposobów na zarabianie w sieci i jeden z najlepszych jaki udało mi się znaleźć to strona https://pensjaonline.pl dzięki nim w krótkim czasie zarobiłem pierwsze pieniądze przez internet, w pierwszym miesiącu współpracy ponad 2500zł! bardzo Wam polecam korzystać bo można sporo zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez CZK
      Często i gęsto niektórzy pytają mnie jak ja mogę zarabiać kasę siedząc praktycznie w domu. Stale te pytania dostaję.
      Więc powiem tak, mam parę sposobów. Aktualnie wszystkie są legalne. Można zarabiać dzięki vivus'owi. Ci, którzy wiedzą jest to pożyczkodawca (można u nich wziąć pożyczkę - dla zielonych). Inwestuje wraz z kuzynem w papiery wartościowe, samochody oraz bukmacherka. Jest wiele sposobów legalnych. Trzeba tylko myśleć.
      Więc zdradzę wam jak zarabiam na vivus.pl.
       
      I. Podstawy, które musicie spełnić by móc ubiegać się o pożyczkę:
      jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, posiadasz pełną zdolność do czynności prawnych jesteś w wieku od 20 do 78 lat posiadasz aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Vivus.pl uzyskasz pozytywną ocenę zdolności kredytowej zawrzesz z nami umowę pożyczki jesteś konsumentem w rozumieniu przepisów polskiego prawa posiadasz zdolność do spłaty zobowiązań powstałych na skutek zaciągnięcia pożyczki od Vivus w chwili ubiegania się o pożyczkę, nie posiada zaległości pieniężnych względem Vivus. Źródło: https://www.vivus.pl/faq/
      Mówiąc w skrócie - musisz mieścić się w progu wieku 20-78. Być obywatelem RP oraz posiadać tutejszy adres zameldowania. Musisz mieć jakiś dochód byś mógł ubiegać się o pożyczkę i byś był w stanie ją spłacić. Tu wszystko piszę o pierwszej pożyczce. Na chłopski rozum na co trzeba zwrócić uwagę.
       
      II. Krok po kroku:
      Więc bierzecie pożyczkę. Ja wziąłem 100 zł. I od razu spłaciłem. Pierwsza pożyczka działa na zasadzie pożyczasz np. 100 zł i oddajesz tyle samo czyli 100 zł. Na tym etapie można stwierdzić, że macie aktywne konto na vivus'ie. Więc o co chodzi dalej? O to by zapraszać ludzi aby wzięli tylko pierwszą pożyczkę (darmową) i ją spłacili od razu. Masz swoje konto, zapraszasz swojego znajomego poprzez formularz na https://www.vivus.pl/bonus/. Owa osoba nie może mieć konta jeszcze na www.vivus.pl. Od każdej osoby dostajesz 30zł. Niby śmieszny pieniądz. Ja dla przykładu ostatnio zarobiłem 720 zł w 2 dni.  Osoba, którą zaprosisz weźmie pożyczkę i ją spłaci to nie jest na minus. Oddaje tyle ile pożycza. I 30 zł już masz. Możesz zacząć np. od rodziny, znajomych. Nie będę Wam wysyłał zaproszeń bo ja mam pełno znajomych, którzy mi pomogą. Sami między sobą tak możecie robić. Różnie zarabiam w ciągu miesiąca. Raz około 1500 raz powyżej 2000. Dodatkowy prosty zarobek.
      Reasumując:
      Zakładasz konto, Bierzesz i spłacasz pożyczkę od razu, Zapraszasz osoby, które wezmą pożyczkę "za pośrednictwem" Twojego formularza, Zakładają konto na www.vivus.pl, Gdy mają zdolność kredytową i uzyskują pożyczkę - w tym momencie zaczynasz zarabianie. :)  
       
       
      Nie namawiam do niczego. Każdy robi to na swoją odpowiedzialność. Ja przedstawiłem sposób, dzięki któremu zarabiam. Nie wiesz czegoś/nie rozumiesz to czytaj niezbędne informację na stronie www.vivus.pl bądź pytaj mnie.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...