Skocz do zawartości
batonik

Mecz pokazowy Home-Edition.eu vs. SerweryCS.eu

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka mapa, wynik i jakieś ssy :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa De_mirage ;)

Możesz coś jeszcze z nimi ustawić jakiś meczyk tylko na taką godzine jaka będzie każdemu pasować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się mecz pokazowy pomiędzy Home-Edition a SerweryCS.eu bo1 mapa mirage.

 

Po stronie HE zagrali:  @PaYeL_PL, @InZ4GI0, @Pełnoprawny Obywatel, @Alkohonez,  i @Mania @JaSieWozeNaTraktorze ORP (rezerwa)

 

Po stronie SerweryCS zagrali: bonus, bawolek, tencosienazywa, calin, student (nie jestem pewny co do składu, jc poprawcie mnie :D)

 

Jakie masz zdanie odnośnie meczu?

Według mnie podziękowania należą się całej drużynie (wiadomo o kim mowa najbardziej) oraz ekipie SerweryCs. Zagraliśmy wyrównujący mecz. Były dość ciekawe akcje jak i te gorsze. Były problemy po stronie TT, ale później role się odwróciły i pokazaliśmy się jak z najlepszej strony.

Co przyczyniło się do wygranej?

Przede wszystkim był spokój w drużynie oraz współpraca między zawodnikami a to najważniejsze. Największe podziękowania dla @Mania  @PaYeL_PL i @InZ4GI0 oraz @Alkohonez. To oni przyczynili się do kreowania większości akcji i pokazali większości jak powinno się grać.

A Ty?

Nie jestem aż tak dobrym graczem, ale grając z takimi graczami jak wczoraj pokazałem się jak z najlepszej strony i to motywuje :)
Czy więcej takich meczy pomiędzy serwerami?

Jak najbardziej. Przede wszystkim to jest zabawa ;)

Coś od siebie?

Chciałem podziękować drużynie HE i @batonik za możliwość wybrania mnie oraz graczom SerweryCS, którzy mają świetnych zawodników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla batonika  za zorganizowanie meczyku się należą i dla sieci SerweryCS.eu za server ;)

 batonik Więcej takich meczyków ! :D

Dzięki za meczyk grało się dobrze myślę że team był dobry ;) Ale te moje problemy z netem sory za to :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakis filmik z meczu będzie do obejrzenia bo wczoraj nie moglem byc bylem w pracy BAtonik ? :) a na twitchu twoim nie ma ostatnich filmików :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie było GOTV aby móc obejrzeć ;) Ale gratki dla was panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla batonika  za zorganizowanie meczyku się należą i dla sieci SerweryCS.eu za server ;)

 batonik Więcej takich meczyków ! :D

Dzięki za meczyk grało się dobrze myślę że team był dobry ;) Ale te moje problemy z netem sory za to :P 

 

 

Na czarno tez nie pisz ,  bo na czarnym tle tez nie widac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czarno tez nie pisz ,  bo na czarnym tle tez nie widac

Dokładnie tak :D czyli nie zobaczymy jak karaliście ;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na kolejny meczyk batonik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAtonik wez zapisuj takie mecze na twichu ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...