Skocz do zawartości
  1. MIRAS

    MIRAS

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Swiety! Synu
      no hejoooo :D tu Synuś :D
      No więc jestem z Giżycka mam na imie Seweryn albo Kasper mam 2 imiona :D lubie grac w csa ale w csa go nie gram xD lubie tez taniec tanczylem breakdance and popping "wymiatalem w poppingu" pracuje jako laminator bylem grabarzem ;) nie stawiam kropek jak widac :D kupilem sobie vipa co tu jeszcze moge dodac hmmm 
      lubie % ale nie za malo wlg to mam 19 lat 20 bede mial 28 grudnia jesli chcecie wpasc to zapraszam :) no :) aaa no wlasnie trafilem tutaj nie pamietam jak ale trafilem :) kiedys gralem na pb 2# pozniej cos mi sie stalo z csem i nie moglem grac i jakos pol roku pozniej cos tam mi sie z csem stalo ze moge grac xD bardzo duzo milych ludzi tu jest a no i gram tylko na tym 1 servie 2# no czasami sobie na inny wejde ale to malo spotykane 
    • Przez Rybson
      Witam, nick z gry- Rybson. Zapewne już to zauważyliście^^ Imię:Bartosz, wiek 24 skończone w marcu. 
      Z generalnych spraw, mieszkam w Anglii, dokładniej w Machester. W cs'a gram już kilka lat(nie pytajcie, bo nie wiem:d). Zazwyczaj można mnie spotkać na FFA w cs go.]
       
      Co robię w wolnym czasie, prócz ładowania hs'ów(:Dnigdy nie wchodzą:D), chodzę na siłkę, pracuję, gram w piłkę i takie tam. 
       
      No nic, miło wszystkich poznać, jak ktoś to powiedział, kłaniam się nisko aż po same kule!;d 
    • Przez Sylwusia :D
      Siemka mam na imię Sylwia chyba niektórzy kojarzą mnie z PaintBall'a :D
      Dopiero teraz niektórzy mnie namówili do zrobienia konta więc jestem :D
      Mój nick w cs'a to : Sylwia^^ myślę , że spędzę kolejne miłych 6 miesięcy z wami na cs'ie także i na forum :D  , Lubię grać w piłkę nożną , siatkówkę .
      Interesuje się : Malarstwem sama również maluje i szkicuje :)
      Mieszkam niedaleko Krosna czyli jestem z Podkarpacia jak chcesz dowiedzieć się więcej pytaj na pw :)

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...