Skocz do zawartości
Jacob

Czyszczenie laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Już jakiś czas temu opisywałem mój problem. W skrócie. Laptop się grzeje przy bardziej wymagających grach, chodzi mi konkretnie o cs:go. Moje pytanie, oddawaliście kiedyś do jakiegoś serwisu, żeby wam przeczyścili? Słyszałem, że warto, bo podobno pomaga, ale chciałbym więcej opinii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry laptopa? Można dać do serwisu niż samemu coś grzebać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tworząc ten temat wychodzi na to, że na laptopach się nie znasz. Najlepszym wyjściem będzie oddanie do polecanego serwisu gdzie Twoim sprzętem zajmą się ludzie znający się na rzeczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że wcześniej gry chodziły mi bez problemu, a teraz laptop się grzeje. Bo tak to nie ma problemu z płynnością, po prostu laptop się resetuje. Może średnio wytłumaczyłem w czym problem :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niezbyt dokładnie opisałeś problematyke laptopa możliwe ze wystarczy zdjąc obudowe dolne i potraktowac sprężonym powietrzem i będzie po problemie.Jeżeli twierdzisz że resetuje się rozumiem że podczas grania w CS:GO następuje resetowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej. Mi sprężone powietrze pomogło. Pomoże Ci też pewnie podkładka chłodząca jednak nadal będzie się przegrzewał tylko, ze po dłuższym czasie sue wyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był i czyszczony dokładnie sprężony powietrzem i jest podkładka chłodząca, ale niestety nic nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowa procedura zformatuj go i po formacie zobacz czy bedzie sie grzal.Skoro masz na gwarancji go to najlepiej daj do serwisu i niech oni zobacza o zaloze sie ze pewnie radiatory nei czyszczone sa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz to przydało by ci się czyszczenie pewnie wszystko w kurzy siedzi wiec jeśli się nie znasz to oddaj go do serwisu raczej dużo nie wezmą , do tego możesz im powiedzieć ze zęby przesmarowali od nowa procesor i procesor graficzny pasta termo-przewodząca.(Raczej laptop ma kilka latek z 3/4?) 

 

A może jeszcze przed ściągni jakiś programik do pomiaru temperatury i obrotów radiatorów. np ten:

http://www.almico.com/sfdownload.php ,może tak ci się grzeje bo masz wolne obroty wiatraczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...