Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Już dziś DreamHack Open Summer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

classic_classic_dreamhack1jpg_8fed53422d

 

W szwedzkim mieście Jönköping już dzisiaj po południu rozpoczynają się zmagania w ramach DreamHack Open Summer 2015. Osiem europejskich drużyn aż do najbliższego poniedziałku będzie walczyło w turnieju Counter-Strike: Global Offensive, którego pula nagród wynosi 40 000$. Dzisiaj i jutro odbędą się pojedynki w grupach, zaś na poniedziałek zaplanowano play-offy wraz z wielkim finałem.

Fnatic, FlipSid3 Tactics, LGB eSports oraz Titan to drużyny, któe trafiły do grupy A. W zbiorze B oprócz Ninjas in Pyjamas oraz Natus Viincere znajdą się reprezentanci dwóch najlepszych drużyn z kwalifikacji BYOC. W fazie grupowej obowiązywał będzie system GSL (podwójnej eliminacji). Do play-offów awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Harmonogram na sobotę:
17:15 - Fnatic vs. LGB eSports - A1
18:45 - Titan vs. FlipSid3 Tactics - A2
19:45 - przegrany A1 vs. przegrany A2 - A3
21:00 - wygrany A1 vs. wygrany A2 - A4
22:15 - wygrany A3 vs przegrany A4

Pula nagród:

1. 20 000$
2. 6 000$
3 - 4. 3 000$
5 - 8. 2 000$

 

 

 

Pierwszy dzień turnieju DreamHack Open Summer 2015 jest już za nami. W sobotę rozegrano nie tylko pojedynki decydujące o tym, kto awansuje z grupy A, ale także kwalifikacje BYOC. Te wyłoniły w sumie dwóch uczestników, którzy już dzisiaj walczyć będą z Natus Vincere oraz Ninjas in Pyjamas o awans z grupy B. W eliminacjach tych najlepiej spisali się gracze Team Dignitas i Team Kinguin.

W grupie A najlepiej poradzili sobie reprezentanci Fnatic oraz Titan. Szwedzka formacja wygrała dwa swoje mecze i zajęła pierwsze miejsce w tabeli, zaś w większości francuska drużyna przegrała jeden pojedynek i zwyciężyła dwa inne, co dało jej awans z drugiej pozycji. Z zawodami w Jönköping pożegnali się już podopieczni LGB eSports i FlipSid3 Tactics.

Na dzisiejsze popołudnie zaplanowano pojedynki w grupie B. Wczoraj do już wcześniej rozstawionych w tym zbiorze zawodników Natus Vincere i Ninjas in Pyjamas dołączyli reprezentanci Team Dignitas oraz Team Kinguin. To właśnie drużyny Pimpa i Maikelele najlepiej poradziły sobie w kwalifikacjach BYOC.

Harmonogram na niedzielę:
17:15 - Team Dignitas vs. Ninjas in Pyjamas - A1
18:30 - Natus Vincere vs. Team Kinguin - A2
19:45 - pokonany A1 vs. pokonany A2 - A3
21:00 - zwycięzca A1 vs. zwycięzca A2 - A4
22:15 - zwycięzca A3 vs. pokonany A4

 

 

W wielkim finale DreamHack Open Summer 2015 obyło się bez niespodzianki. Szwedzka formacja Fnatic nie zawiodła swoich fanów i zwyciężyła na zawodach w Jönköping. Jej przeciwnikiem w wielkim finale było Natus Vincere. Faworytem była oczywiście drużyna z Olofmeisterem w składzie. Tego gracza bez wątpienia nazwać można MVP całego finałowego meczu, o ile nie turnieju.

Finał otworzył pojedynek na de_mirage. Fnatic rozpoczęło po stronie terrorystów. Natus Vincere nie radziło sobie z kolejnymi atakami Szwedów i przegrało pierwszą połówkę 4:11. Ekipa GuardiaN-a chciała gonić wynik w drugiej części starcia, ale na nic się to zdało. Fnatic wygrało pierwsze starcie 16:9.

Na de_train po stronie atakującej świetnie radzili sobie podopieczni Natus Vincere. Z odpieraniem ofensywy mieli problemy zawodnicy Fnatic i pierwsza połówka zakończyła się bardzo niewielką przewagą szwedzkiej formacji - 8:7. W drugiej części Pronax i jego koledzy radzili sobie zdecydowanie lepiej, dzięki czemu wygrali 16:14, a cały finał 2:0.

  1. Fnatic - 20 000$
  2. Natus Vincere - 6 000$
  3. Ninjas in Pyjamas, Titan - 3 000$
Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladam :D Fanatic Mistrzem bedzie jak zawsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to fanatic rozwalilo ich w miazge :/


Co ty tu jest NAjlepsza ekipa to .fnatic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chcąc nie chcąc żałuje że nie oglądałem meczyku ale też sądze że fnatic pokaże swą wielką siłe jednak w tych akaczach czy awkach xD. Nie możemy zapominać o ninjasach end pidzamas na turnieju mogą zrobić wielki Comeback :) zapowiada się ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem Titan lepiej się przygotowała się do tego turnieju, owszem mieli swoje akcje ale to nie wystarczy. Bardzo wyrównany mecz z FlipSid3 ale jednak przełamali się i zwyciężyli. Zobaczymy jak pójdzie mojej drugiej ulubionej drużynie czyli .nip (na miejscu I jest oczywiście .virtus :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pelnoprawny ja stawiam wielki final .fnatic vs .nip  to by bylo cos Wielkiego i Poziom też bo na razie FAnatic nie mieli zadnego przeciwnika  no poprostu .titan 16:2 pogrom bylo , a teraz czekamy do 17 i jedziemy z .nip vs Dignitas :D Stawiam 16:12 dla NIP :D

 

Wiadomo Pelnoprawny  Sercem zawsze bedziemy za Polakami .virtus ale poziom im spadl Moją druga ulubiona sa Magiczni .fnatic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczycie że ninjasy pokaża klasę a fnatic no coz zobaczymy kto lepszy ale ja wole ninjasów jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makarov zobaczymy  :P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na`Vi vs NiP...

NiP kompletna porażka... pierwsze 8 rund przegranych, myślałem że to będzie wyrównany mecz ale NiP jakby chciało odpuścić. Tak to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale Navi i NIP sa dalej zobaczymy jak beda grac :D

 

Masz racje dziwne akcjie było tak jakby był mecz ustawiony tak jedna jak i druga strona sie meczyła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy NiP vs fnatic ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos film z  finalu DH FAnatic NAvi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny mecz przyznać trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...