Skocz do zawartości
proste

[Archiwum] Najciekawsze zakatki na swiecie:)

Rekomendowane odpowiedzi

no wiec jak wskazal maklowin wpisujemy tu fajne miejsca w ktorych bylismy:)

no wiec jesli chodzi o lato wybieram 3jmiasto fajne zakatki tam sa ale niestety nieznam wszystkich :(

Zime chcialbym spedzac co roku w gorach super jest narty skutery quady szczegolnie polecam zakopane i góbałówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ze świata....?

Jest jedno miejsce, gdzie mógłbym spędzić resztę mojego życia... Przepiękna miejscowość w Apeninach - Fiuggi. tylko jakiś bank musiałbym obrobić :evil:

Leży nieopodal Rzymu (kilkadziesiąt kilometrów).

A w Polsce? To na pewno Chłapowo. Przepiękna rybacka wioska nad Morzem Bałtyckim :) kilkaset metrów do plaży. Latem?- żyć nie umierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak bo polska za mala troche , wysilcie sowje szare komurki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało podróżowałem, ale w Polsce zauroczył mnie po prostu:

Kraków..w góry daleko nie jest..pikne miasto..dużo ciekawych knajpek, czy klubów. Najbardziej zauroczyla mnie "knajpka" o nazwie "Alchemia". Stare, obdrapane ściany, wręcz w niektórych dziury było, bardzo stare szafy, mnóstwo bardzo starych krzeseł i stlolików, ktore można było sobie ustawiać, jak wygodnie..w tle leciała muzyka ambient-chillout, a na ścianach wisiały różne, niejednokrotnie dziwne zdjęcia, podświetlane z góry - na przykład: facet trzymający swoją głowę pod pachą, facet przystawiający sobie lufę pistoletu do łba, hipnotyzujący uśmiech kobiety, jakiś ważniak w garniaku, bardzo owłosiony na klacie facet leżący z psem, który równie moco jest owłosiony. Rzucę 3 fotki z tego miejsca, prezemtujące włśnie te zdjecia, które wszystkich zauroczyły:

f8351020f7678dc7m.jpgdea79ef50bea97cdm.jpg2cdc007f47b6f340m.jpg

Poza tym zakochalem się niemalże w Bergen i trudno mi powiedzieć, czy Kraków, czy Bergen bardziej mi się podoba.

Bergen to 2 co do wielkości miasto w Norwegii. Otoczone jest górami, jest tam mnóstwo fiordów wcinających sie w ląd. Ponadto Norwegia to bardzo bogate państwo Europy, wysoko rozwinięte technicznie.

Widok z gór na Bergen:

7b1d2594ff7a227bm.jpg

Starówka:

3fb07b3364a9d22am.jpg

Wyspa Sotra [o ile dobrze pamiętam]:

74d0606eb0217199m.jpg

Liczne wodospady:

21389aa4e2dbf657m.jpg

Poza tym chciałbym zwiedzić Jamajkę. A czemu? Proste. Morze Karaibskie, Bob Marley, Marihuana. Jednak nie wiem, czy wytrzymałbym dłuzej ten klimat. Pewni zdychalbym w tym cieple, no chyab że usadowiłbym się w górach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizas

Francja, Savines le Lac przepiekna 20 tysieczna turystyczna miescina w Alpach nad ogromnym zalewem(tama elektrowania wodna)posrod gor na ktorego dnie spoczywa stare Savines. 300 dni w roku bezchmurna pogoda. A woda w zalewie pomimo dochodzacej do 100m glebokosci tak ciepla ze wchodzac do niej poczujesz tylko ulge :)a bardzo milo sie plywa w wodzie patrzac niezadko na osniezone szczyty :)sezon letni (turystyczny) trwa tam okolo 5 miesiecy. Dodam ze przebiega tamtedy trasa ( ta najbardziej pokrecona gorska) tour de france. Zdjecia dam jesli ktos wyrazi zainteresowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja krzysiu racja. ingdy nie zapomne tego miasteczka i kelnereczki z Faraona (czy jakos tak) fajnie sie chodzilo plaza o polnocy do Władyslawowa. wracaja wspomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...