Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Evenement

Staż w cs'a: 10-11 lat ( 3-4 NS, 7 na Steam)

Wiek: 21

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/Evenement/31.186.83.63:27015/

Znajomości AMXX: 8/10

Gdzie miałeś/aś admina: Dużo serwerów już nieistniejących m.in Snuffer, Sabbath^Team, ale kiedyś też miałem swój serwer o nazwie Fart Gaming więc wiem co i jak :)

Gdzie masz admina: Obecnie nigdzie ponieważ i tak gram tylko na waszym serwerze FFA :)

Dlaczego właśnie ja: ponieważ denerwuje mnie ta bezsilność jak gram wieczorami bo wtedy przeważnie gram i na serwerze grają sobie ewidentni cziterzy, tacy bezczelni co sie nawet z tym nie kryją, odpalają aima, celują przez ściany itp ale też po prostu chce karać osoby które łamią regulamin serwera.

Kontakt: gg 8338215, poczta evenement1402@gmail.com lub też PW tutaj na forum.

 

Dodam też że mam zgodę Batona na zamieszczenie tego tematu w razie gdyby moderatorzy chcieli go zablokować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek ok. Często na serwerze. Ogarnia grę. Kultura osobista jakaś jest niech spróbuje. Jestem Za :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, często bywa, no i często mi zgłasza cziterów do banowania :)  Duże TAK :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj czerwonego koloru :) Edytowałem ci to, jestem na tak gdyż potrzebujemy adminów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moderatorzy mieliby ten temat zablokować, bo nie spałnia wymagań, ale baton ci pozowolił... wychodzi na to, że są równi i równiejsi, chyba, że baton ma zamiar każdego upoważniać do niespałniania wymagań. Skasujcie te wymagania, bo to jest kpina :x

 

Pokrótce chodzi o to, że ja np czułbym się pokrzywdzony gdyby modetaratorzy scigali mnie, że nie spełniam wymagań, a ktoś inny może je zignorować.

 

A żeby nie było, że nie na temat, jestem na nie, ponieważ kandydat nie spełnia wymagań.

 

 

 

 

trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak :D jeśli nie będzie się więcej prosił o bana wie o co chodzi :) . Poza tym kultur jest, ogarnia grę więc niech spróbuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leje mnie jak chce, ale to prawda - siedzi wieczorami i trochę no-lifuje, ale to chyba w przypadku admina całkiem dobra cecha : ) Przynajmniej jest szansa, że wywali cziterów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, ponieważ kandydat nie spełnia wymagań.

 

No i słabe "dlaczego ja" :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. Gracz bardzo aktywny. Wychodzi z serwera dopiero gdy oczy odmawiają mu posłuszeństwa ;) . Kultularny. Ogarnia. Wiem , że nie spełnia wszystkich wymagań, sle przyda się kolejny admin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie. Według mnie za wcześnie. Na gametrackerze widać, że duża aktywność, ale raptem od 4 dni. Niech pogra dłużej, spełni wymagania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak dodal mnie na stimie wiec jest moim ziomeczkiem. elo. farcik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograj jeszcze troche i bądź widoczny to wtedy będę na TAK 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w porządku, wydaje się na ogarniętego gościa, często przebywa na serwie więc jak najbardziej można dać mu szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracz bardzo aktywny, ogarnięty. Evenement jest bardzo miły dla każdego. Jestem ZA tym aby dostał admina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem za - często gra - nawet częściej ode mnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem na tak, ale na zasadzie okresu próbnego, w końcu teraz są wakacje i wszystko się może zdarzyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a nawet przeciw. Eve to dobry chłop, ale chce mnie banować, więc go za to nie lubię . :D


Na nie jestem, mlody jest, musi się wykazać ,niech pokaże ,że jest wart tego ,żeby być adminem, bo sam dobrego przykładu w pełni nie daje. ;). Bywa nieobiektywny na przykład i jest impulsywny ,a admin powinien nie trzymać niczyjej strony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rambo każdy ma prawo do swojego zdania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że już trochę z tobą gram i widzę że cokolwiek ogarniasz to jestem na TAK :> pozdrawiam KHS



Proponuje zamknąć temat i dać mu tego adma :> już się chyba każdy wypowiedział co miał się wypowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zgłoś się do mnie na GG/STEAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...