Skocz do zawartości
Gość CLIPPO

Podanie CLIPPO :d.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CLIPPO

Nick: CLIPPO

Staż w cs'a: We wrześniu będzie 8 lat, zacząłem pierwszy raz grać 10 września 2007 :D.

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Tutaj można powiedzieć, że ile chcę, codziennie zazwyczaj jestem na Steamie i jestem przy komputerze dostępny :D . http://www.gametracker.com/player/CLIPPO/80.72.41.84:27031/ tylko mam 850 godzin :).
Znajomości AMXX: Zapomniałem na ten temat, ale sobie przypomnę za pomocą googli, 3/10
Gdzie miałeś/aś admina: Na ProCodzie w 1.6 przez 1,5 roku, odszedłem ponieważ zrezygnowałem z powodu cs'a go
Gdzie masz admina: Nigdzie ;D.

Dlaczego właśnie ja: Na serwerze często bywam, ludzie mnie znają, jestem pomocny, jak i kulturalny :). Myślę, że dam radę na tym stanowisku w razie, gdybym nie ogarnął bym zrezygnował z admina, każdy ma prawo na dostanie swojej szansy i spróbowanie :D. Na FFA zacząłem grać od 1 kwietnia 2014, serwer mnie przyciągnął i tak zostałem do dnia dzisiejszego i myślę, że na długo tutaj zostanę ;D . Miałem nie składać podania, ale niektórzy chcieli, abym składał, więc składam podanie i czekam na Wasze opinie na mój temat   trollface
Kontakt: PW, Steam

Edytowane przez CLIPPO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W końcu! Nie lubię się rozpisywać ale dodam krótko a więc mogę zaręczyć że to gracz ogarnięty, kulturalny i bardzo aktywny. Praktycznie co dziennie przesiaduje na serwerze ffa cs go co zwiększa efektywność. Udziela się w tematach, długi staż. Nie było żadnych skarg, zgłaszał botów jak i na forum tak i też na pw. Szczerze to bardzo się ucieszyłem że chce zostać adminem u Nas ale to tak na marginesie. Nie widzę żadnych przeciwwskazań ani minusów żeby nie dostał (szansy) na admina także już  góry mówię witamy i powodzenia :D

PS: Teraz ogłoś publicznie kto namawiał ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mateusz jest ogarnięty, kulturalny, umie grać w te karabiny, często jest na serwerze, zawsze pomocny, lubi banować :D Mnie pozytywnie zaskoczyło że chce być adminem. Wiem że będzie się starał jak bd mógł :P Jestem na wielkie, ogromne tak xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.