Skocz do zawartości
ErrOr by Pro

Podanie Grasza Sebastian " ErrOr " B.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ErrOr
Staż w cs'a: 10

Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):http://www.gametracker.com/server_info/80.72.41.84:27031/top_players/?query=ErrOr#search  Jestem widoczny na 6 Pierwszych Stronach!!!!!!
Znajomości AMXX: 4-10
Gdzie miałeś/aś admina: na Serverach 5 Serverach Source. A na Globalu na 2 jak 

Gdzie masz admina: Nie mam nigdzie

Dlaczego właśnie ja: Witam, Gram na wysokim Poziomie w csgo global. Jednak almnie sie liczy pomoc tym co zaczynaja Start w Grze. widzimy sie dzis wiczor jak zwykle na servie ;))

Kontakt:Steam PGexe,Error

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość CLIPPO

Jestem na Tak :D.

- Aktywny na serwerze, dopilnuje, aby też był aktywny na forum ;d,

- Ogarniety,

- Wiek,

- Poradzi sobie na stanowisku admina z pewnością, warto dać mu szansę :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak Clippo, jestem na tak. Często widuję go na serwie, więc spełnia podstawowy warunek(wg mnie). Amxx'a ogarnie, bo jest łatwy w użyciu(jak ja ogarnąłem, to on też ogarnie:d) Co do aktywności na forum, nie powinna być ona wyznacznikiem czy dać komuś admina czy nie. Ważniejsze żeby był na serwerze niż na forum( wg mnie oczywiście:P)

No nic kończę wywód, ale napiszę jeszcze raz JESTEM NA TAK:D

W teorii, może przeglądać forum, bez nabijania postów.  Sam tak mam, wbijam na forum, nie ma nic ciekawego i lecę dalej;d 

Edytowane przez Rybson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie, dopiero teraz widzę cię na forum, a jestem tu częściej niż na serwerze, mam nadzieje że trochę tu pospamujesz, dasz się poznać i będę mógł wtedy poprzeć twoją kandydaturę. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.