Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że trochę minęło od mojej ostatniej aktywności na serwerach i forum chciałbym, abyście podzielili się zabawnymi historiami z forum/serwerów.

 

Żeby było łatwiej zacznę. .aniol

Kiedyś na serwerach grał taki chłopak pod nickiem Kuba http://home-edition.eu/kuba-m19006/ , pewnie ktoś go kojarzy. Normalny gracz, bez mikrofonu, zawsze miły, bez niepotrzebnej spiny na czacie.  .obama

Jednego wieczoru pisze do mnie Kazanek (ten niedobry co sam siebie zbanował), żebym Kubie zrobił ssy. A ja WTF?!?!?! przecie on jest czysty, nawet kilka rund go obserwowałem. Kaszanek dalej nalega, a ja NI WUJA !! Czystemu graczowi nie będę robił SSów xD. A kazanek do mnie, żebym zrobił bo chce Kube na forum przygonić, żeby złożył podanie o admina. Ja jeszcze bardziej nie, bo jest dość adminów xD

Kilka godzin później na forum rejestruje się Kuba i wrzuca ssy od innego admina.  .chaplin

Po jakimś czasie składa podanie http://home-edition.eu/kuba-podanie-t1087/?hl=kuba#entry8329  :D

 

To by było na tyle. Kazanek uparciuch :D A dobry chłopak był i mało pił.  .mikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak Leniwiec śpiewał i bardzo to kazanka denerwowało, a wszyscy mieli z tego polewkę. Teraz leniwiec dorósł i tylko dokucza na czacie, wstydzi się odezwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak Leniwiec śpiewał i bardzo to kazanka denerwowało, a wszyscy mieli z tego polewkę. Teraz leniwiec dorósł i tylko dokucza na czacie, wstydzi się odezwać :D

Przecież Kazanek nawet permy wlepiał leniwcowi! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...