Skocz do zawartości
batonik

Zbiórka na odnowienie licencji skryptu FORUM i zmianę wyglądu

Rekomendowane odpowiedzi

2015-03-13_09-14-15-911432.jpg

 

Witajcie, mamy taki skrypt forum, który działa na licencji. Licencja ta, pozwala na pobieranie aktualizacji do nowszej wersji skryptu, eliminuje wiele dziur bezpieczeństwa, poprawia wydajność skryptu itd. itp. Jak pamiętacie była zrzuta na skrypt forum, która wynosiła 175$ i skrypt został zakupiony 12 grudnia 2013 roku, przy zakupie otrzymaliśmy licencję na 6 miesięcy, czyli do 12 czerwca 2014 roku. Od tego czasu nie mamy aktualizowanego forum.
 
Dlatego też, zwracam się do wszystkich bratnich dusz o wsparcie finansowe(nie tak jak na obrazku powyżej D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png). Kwota, którą musimy zebrać to 25$ ~ 95zł
 
Wraz z odnowieniem licencji, prócz zaktualizowania skryptu, będę chciał zmienić wygląd forum.
 
 
Lista wpłat(dodawajcie, jeżeli ktoś zdecyduję się wpłacić):

batonik - 15 zł
Miras - 20 zł
Me_Gusta - 15 zł
Wojciech J. - 50 zł
hyzio - 15 zł 
SUMA = 115 zł
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20zł ode mnie i paczka ryżu żebyś nie był głodny.

tyle ze ryżu nie dało się wysłać drogą elektroniczną wiec będziesz musiał poczekać za Pocztą Polską.. tak z 3-4dni xD

 

Edit: Ryż niestety nie dojedzie, listonosz mi odesłał z dopiskiem " jest już za gruby" nie wiem o co kaman.  trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 15 zł odemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dane rachunku, na który mam przelać pieniądze, to i ja się dorzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się zebrać całą kwotę, dzięki ostatniej wpłacie Wojtka :)

 

Także spodziewajcie się na dniach aktualizacji forum do najnowszej wersji silnika oraz nowego wyglądu forum (to już myślę następny tydzień).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update.jpg

 

Forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji 3.4.8, na początku przyszłego tygodnia nowy styl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...