Skocz do zawartości
Rogu

Vac ban czy nie Vac ban, oto jest pytanie!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem.

 

Otóż :

 

Dostałem bana na 7 dni za nie dołączenie do meczu po tych siedmiu dniach ( w trakcie grałem klika faceitów ). Po skończeniu się bana zagrałem jeden mecz na miragu w trakcie którego mnie wykickowało i po restarcie gry wyświetlił się czerwony napis :

 

''Globalna kara czasowa Pernamentny status niezaufanego''. 

 

Moje pytanie do was. Czemu nie mam na profilu napisanego vac bana i w ustawieniach steama mam napisane Vac status : is good standing.

 

Czy da się coś z tym zrobić? Napisać odwołanie lub cośkolwiek?

 

Mój nick w grze : Rogu

 

Steam id : kuraaaaaaaaaak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka "musisz odpowiedzieć sobie na jedno zaj***ście, ale to zaj***ście ważne pytanie" po chuy zakładasz drugie konto na forum żeby zapytać o to samo.

 

Stary temat : http://home-edition.eu/vac-czy-nie-t10956/

 

Zanim ktokolwiek udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie pozwól, że zacytuję ci regulamin: "1. Każdy użytkownik może posiadać JEDNO konto. Złamanie punktu grozi banem na wszystkie konta."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka "musisz odpowiedzieć sobie na jedno zaj***ście, ale to zaj***ście ważne pytanie" po chuy zakładasz drugie konto na forum żeby zapytać o to samo.

 

Stary temat : http://home-edition.eu/vac-czy-nie-t10956/

 

Zanim ktokolwiek udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytanie pozwól, że zacytuję ci regulamin: "1. Każdy użytkownik może posiadać JEDNO konto. Złamanie punktu grozi banem na wszystkie konta."

Kolego jest to moje pierwsze konto w tym serwisie to żektoś założył podobny temat to nie oznacza że od razu jestem nim ;) Jednak jak mi nie wierzysz administracja może sprawdzić adresy ip :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienne ip to nie problem. A druga sprawa nawet jeśli by sie okazało, że to nie twoje konto, po chuy zaśmiecasz forum jeśli był dokładnie taki sam post? To, że nie napisałeś, że miałeś haxy nie znaczy, ze ktoś kto ma mózg nie domyśli się, że takowych używałeś. Tak jak brzmi post w poprzednim temacie "Cziterom nie pomagamy, przykro mi. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienne ip to nie problem. A druga sprawa nawet jeśli by sie okazało, że to nie twoje konto, po chuy zaśmiecasz forum jeśli był dokładnie taki sam post? To, że nie napisałeś, że miałeś haxy nie znaczy, ze ktoś kto ma mózg nie domyśli się, że takowych używałeś. Tak jak brzmi post w poprzednim temacie "Cziterom nie pomagamy, przykro mi. "

Gdybyś choć trochę się zagłębił w tamten temat dowiedziałbyś się że tamtemu użytkownikowi ktoś pomógł na privie a zatem nie mam dostępu do tychże informacji. Ponadto nie używałem cheatów. Czy choćby sprawdziłeś mój profil na steamie? Powiedz mi, za przeproszeniem po **** mam cheatować na koncie gdzie mam 622 godziny gry 250 wygranych mm'ów i kose? 

Edytowane przez Pełnoprawny obywatel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj KQLYego albo SFa którz dodatkowo stracili pensję. A skoro ktos chcial zaoferowac pomoc na priv to pisz na priv a nie na forum bo tylko je zaśmiecasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to musiałeś coś mieć. Może to było włamanie, skrypty, wirus albo coś w configu miałeś? Jeżeli nie pisz do supportu.

@PaYeL_PL hamuj trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu to musiałeś coś mieć. Może to było włamanie, skrypty, wirus albo coś w configu miałeś? Jeżeli nie pisz do supportu.

@PaYeL_PL hamuj trochę ;)

Dzięki za jakąkolwiek wskazówkę bo totalnie nie wiedziałem od czego to sięmogło stać , nigdy nie cheatowałem ale konto jest kolegi (  nie grał na nim od pół roku i nie ma do konta dostępu :D ) nie używałem skryptów ani nic do supporta już napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

@Rogu VAC Ban dochodzi nawet do kilku dni do profilu, możliwę, że dostałeś bana nawet na rok, do supportu nawet nie ma co pisać, bo ciągnąć się sporo czasu będzie, parę tygodni pisania z nimi, lepiej już zakupić nowe konto z cs'em go i grać normalnie :D. Valve raczej nie zdejmuje VAC Banów, nawet jeśli nic nie miałeś, mój znajomy też dostał vac bana, a nic nie miał tylko skanował na cbble i dostał vaca za overwatcha, owszem napisał do supportu, ale ma zamiar nowego cs'a też kupować, bo się nie opłaca pisanie z Valve, to trwa wieczność :d. Życzę Ci, aby znowu nie trafił do overwatcha, nigdy nie wiesz do kogo trafisz, która Cię sprawdza :). Bana dostałeś za overwatcha tylko i wyłącznie, parę reportów musiało na Ciebie polecieć ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rogu VAC Ban dochodzi nawet do kilku dni do profilu, możliwę, że dostałeś bana nawet na rok, do supportu nawet nie ma co pisać, bo ciągnąć się sporo czasu będzie, parę tygodni pisania z nimi, lepiej już zakupić nowe konto z cs'em go i grać normalnie :D. Valve raczej nie zdejmuje VAC Banów, nawet jeśli nic nie miałeś, mój znajomy też dostał vac bana, a nic nie miał tylko skanował na cbble i dostał vaca za overwatcha, owszem napisał do supportu, ale ma zamiar nowego cs'a też kupować, bo się nie opłaca pisanie z Valve, to trwa wieczność :D. Życzę Ci, aby znowu nie trafił do overwatcha, nigdy nie wiesz do kogo trafisz, która Cię sprawdza :). Bana dostałeś za overwatcha tylko i wyłącznie, parę reportów musiało na Ciebie polecieć ;D.

Problem w tym że na koncie jest eq o wartości 100€ i kilkanaście gier po 100zł każda więc zależy mi na tym :/ Nawet jak miałbym miesiąc pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Valve NIGDY nie zdejmie bana dokładnie, możliwe że kolega używał coś i teraz są skutki. Życzę powodzenia ;) Uważam że temat do zamknięcia.

 

Pamiętajcie !  Nigdy nie podawajcie kont innym. To jest Wasze konto i to Wy jesteście za nie odpowiedzialni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...