Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

[Rozpatrzone] filip r2004

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: filip r2004
Serwer: ffa #1
Data: 05.08.2015r
Adres ip (amx_ip): VALVE_0:0:1973824930
Demo/screeny: http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1508051246-de_chateau-1438771560-1438772820.zip
Opis sytuacji: Bardzo dobre info no i ten celownik coś nie coś. Widać jakby coś miał lub ktoś podpowiada ale w 100% z tego nie wykorzystuje.

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie do pieca, ale jeszcze musiałbym w domu na wh zobaczyć... 

Dziwnie że koleś tyle wie, tyle zabija, a movement ma bota. W dodatku to patrzenie celownikiem na ziemie... 

O wspomaganiu strzelania nie ma mowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości też przejrzałam demko oprócz ostatnich 5 minut i niepokojące jest to, że idzie dokładnie w tym kierunku, w którym byli przeciwnicy i... kieruje się w taki sposób, że od drugiej strony wystawia się na ostrzał, ale zachowuje się jakby wiedział, że tam nikogo nie ma, więc nawet nie patrzy. I nie ma opcji, żeby paru w ogóle usłyszał, a idealnie jeszcze się do nich skradał i wyczekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzycha dziecko z wh, niemożliwe

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna dziwne akcjie to 4:53 i 15:55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem przejrzeć sobie owe demko, tak samo jak Honor widziałem 2 sytuacje, ale zaintrygowało mnie coś innego, owo podejrzenie "podpowiedzi". Jako, że mamy tutaj sprawę gracza NSowego, sprawdziłem psycho staty. I co się okazało, filip2004r owszem, ma zmienne IP. Wiadomym nam jest, że KRZYCHU jest tatą Filipa. Więc też sprawdziłem i jego. I tu coś mi się wydawało dziwnego, otóż psychostaty obu panów wykazują użycie tego samego adresu IP : 83.10.129.85 (u Filipa wykryto ten adres 32 razy [ostatni użyty aktualny to 83.29.230.96, natomiast u KRZYCHA 40 [i to jest jego - prawdopodobnie, aktualny adres]). To skłania mnie do zupełnie innej konkluzji. Otóż, choć nie mam jak tego udowodnić, mam przypuszczenia, iż jeden z komputerów może zawierać CSa odpałowego, drugi natomiast jest czysty. To podejrzenie mogę jedynie oprzeć o dodatkowy fakt, iż Krzychu czasem gra typowo for fun, a czasem ma tzw. (sorki za wyrażenie) "info z dupy". Jednakże ocenę końcową pozostawiam administracji, opiekunowi i H@ sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zobaczyć jak na innych mapach z tym celownikiem jest bo to trochę dziwne że tak nisko opuszcza celownik ale tylko jak jest na górnym poziomie. Jak wybiega z respa trzyma normalnie. Na początku każdej rundy podbiega pod bs'a i wyczekuje jak by wiedział że zaraz się ktoś pojawi. Te dwie akcje co mówił Honor spalone. Ale może Filip ma coś na swoją obronę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema jeszcze nie oglądałem ale nie raz widziałem jak filip gra na wh tylko że był strasznie ostrożny i nie było możliwości żeby go zbanować bo było by za mało dowodów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic dziwnego nie widziałem w tych dwóch akcjach co @Honor podejrzewał, bo w pierwszej słyszał wcześniej (jak zabił bongoganga Skifa)  że ktoś tam w wodzie się pluska a później się domyślił że pełnoprawny będzie tam biegł, a w drugiej akcji jak włodzimisz Pputin zginął to chwile najpierw czekał bo myślał(przynajmniej tak mi się zdaje po jego zachowaniu) że przyjdzie jeszcze po niego ale że go nie słyszał to zszedł na dół i najpierw popatrzył po obu stronach dziury i już ruszył na przód żeby tam biec ale zobaczył pełnoprawnego. Dla mnie czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema jeszcze nie oglądałem ale nie raz widziałem jak filip gra na wh tylko że był strasznie ostrożny i nie było możliwości żeby go zbanować bo było by za mało dowodów. 

To może obejrzyj i przedstaw swoją opinie na ten temat :)

 

 

Ale może Filip ma coś na swoją obronę. 

Nie ma założonego konta na forum. Gdyby pojawił się na serwerze to proszę przekazać żeby się wypowiedział bo jest skarga na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może obejrzyj i przedstaw swoją opinie na ten temat :)

 

 

Nie ma założonego konta na forum. Gdyby pojawił się na serwerze to proszę przekazać żeby się wypowiedział bo jest skarga na niego.

Obejrzałem demko nic szczególnego pare fartów reszta słuch i domysły. Młody nic nie ma i ja tego pilnuję gdyż to by się negatywnie odbiło na mojej osobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z ciekawości to demko i moim zdaniem dwie sytuacje są które mówią ze owy gracz ma wh. Pozatym reszta sytuacji to słuch i przypuszczenia ze może tam ktoś być. Jak dla mnie za mało by powiedzieć ze gra na wh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czysto.
Jest parę akcji śmierdzących ale to raczej fart. Widać, że gra na słuch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem gra na słuch i to bardzo dobrze wykorzystuje ..

Takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zobaczyć jak na innych mapach z tym celownikiem jest bo to trochę dziwne że tak nisko opuszcza celownik ale tylko jak jest na górnym poziomie. Jak wybiega z respa trzyma normalnie. Na początku każdej rundy podbiega pod bs'a i wyczekuje jak by wiedział że zaraz się ktoś pojawi. Te dwie akcje co mówił Honor spalone. Ale może Filip ma coś na swoją obronę. 

S.T.A.L.K.E.R co do patrzenia na dół celownikiem to jak byś nie zauważył to w tym momencie za każdym razem napierdziela TAGA taki tik z gry :D zwracałem już mu na to uwagę ale nie idzie go tego oduczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości co do tego gracza że gra na czitach proszę rozpisać demko.  Jeżeli nikt tego nie zrobi temat zamykać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro większość mówi że czysty to niech tak będzie, jednakże nie zgadzam się z tym. Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...