Skocz do zawartości
Zankor

Susza oszczędzać wode!

Rekomendowane odpowiedzi

Oszczędzajcie wode  dużej części os już jej  brakuje  nawet po 3 dni jest okres największej suszy od paru lat! Wisłę już można przejść spacerkiem gdyż sięga tylko do pasa najmniejszy poziom od 200 lat http://www.lublin112.pl/wisle-mozna-przejsc-piechote-woda-siega-pasa-zdjecia/   A ludzie nie myślący  marnuja tylko wodę     http://www.lublin112.pl/list-czytelnika-wodna-rozpusta-lublinie-zdjecia/

Zastanówcie się zanim użyjecie jej do nie potrzebnych rzeczy bo niedługo jak będzie tak dalej nie będzie co do ust wlać sami widzicie co się dzieje.. 

 

Taki mały apel i powiadomienie co się dzieje przez tą susze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia też się liczy ale to bardzo ale nawet można by rzucić to ziemie żeby człowiek czy jakieś zwierzę nie miało kropli wody to już jest zagłada 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, jestem bogaty w eurogąbki, mam dużo wody xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no susza. A co niektórzy to wgl nie liczą się z tym i nie oszczędzają wgl tej wody... Tak samo duże zakłady mają prąd oszczędzać i ograniczać bo większość cieplowni na wodę jest a z wodą lipa bo susza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele lat na tym świecie nie żyje, a pamiętam dwie większe susze, wodę oszczędzać zawsze warto, ale w tym roku obejdzie się bez sytuacji gdzie "nie będzie co do ust wlać", od przyszłego tygodnia wracają deszcze i burze, swoją drogą możecie dziękować za to mnie(od poniedziałku będę nad Bałtykiem :P ). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moich okolicach juz dzisiaj po południu kolo godziny 16 burze przeszły także nie jest źle może wkoncu po pada i się trochę ochlodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to hurwa jest że w Polsce ludzi zaskakuje i zadziwia kilkudniowa lub kilkunastodniowa wyższa temp w LECIE, opady deszczu na WIOSNE-JESIEŃ lub przez nikogo nieoczekiwany śnieg w ZIMIE ktory co roku zaskakuje polskich kierowców, bo ja tego za nic nie potrafie zrozumieć. .wkurzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie u was ta susz. U mnie nie ma żadnych efektów wysokiej temperatury. Oczywiście ważne jest oszczędzanie wody ale nie przesadzajmy Polska to nie afryka i o wodę martwić się nie trzeba. 

Powiedzcie mi jak to hurwa jest że w Polsce ludzi zaskakuje i zadziwia kilkudniowa lub kilkunastodniowa wyższa temp w LECIE, opady deszczu na WIOSNE-JESIEŃ lub przez nikogo nieoczekiwany śnieg w ZIMIE ktory co roku zaskakuje polskich kierowców, bo ja tego za nic nie potrafie zrozumieć

 

@Paweu bo tu jest Polska i tu wszystko jest pojeb...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...