Skocz do zawartości
Me_Gusta

Świat w którym żyjemy

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie.

Zastanawiał się ktoś z was jak dziś działa "świat" nam znany?

Jak działa planeta która generuje miliardowe przychody wielkim korporacjom?

Iluminanti, ludzie okrągłego stołu, czy chociażby WSI w Polsce...

Polecam filmik który zamieszczę poniżej jako lekturę i zapraszam na filozoficzne dyskusje.

https://youtu.be/iTKbYIkxKMg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko opierać się na filmiku, który sam w sobie pokazuje "nieprawdę", wiele scen, szczególnie uboju zwierząt, nie ma miejsca, a jednak w filmiku się takie sceny ukazują, nie popieram pokazywania nieprawdziwych scen, zdarzeń, faktów nawet jeśli ma to prowadzić do ogólnie pojętego "dobra".

 

Niemniej treść filmiku jest jak najbardziej prawdziwa i daje do myślenia.

 

Co do wspomnianego illuminati, sporo czytałem, ale mimo wszystko niewystarczająco dużo, krótko mówiąc nie znalazłem żadnych nieścisłości, które mogły by wskazywać, że illuminati zostało wyssane z palca(jedynie mało, hmmm, świadków? nie wiem jak inaczej to nazwać), co więcej ich istnienie jest cholernie logiczne. 

 

 

P.S. Mam nadzieję, że otwarłem swoją wypowiedzią dyskusję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem co masz na myśli "nieprawdę"

Przecież tak zabijają tu zwierzęta.

Wiesz jak w Holandii selekcjonuje się kurczaki ? Nie chce tu drastycznych filmików wrzucać, bo młodsza widownia patrzy.

Film daje do myślenia jak najbardziej.

Nie musiałem tego oglądać, by dowiedzieć się, że nasi prezydentowie czy posłowie służą nam jako społeczeństwu.

Patrząc przez wszystkie ugrupowania partyjne każdy zasiadający tam poseł, albo zostaje wciągnięty w tą całą grę, albo się wyłamuje jak nieliczni a potem giną w nieujawnionych okolicznościach.

Nic nie dzieje się bez powodu.

Każdy coś dam ugrywa dla siebie, ale tak naprawdę, jesteśmy bateriami czegoś większego. To że masz iPhone czy dobry komputer to nic nie zmienia.

Zreszta zobaczcie w TV jak manipulują informacjami.

Np wczoraj.

Koleś rzucił żonę z dzieckiem i się je na tory gdy zobaczył ze go nagrywają.

Policja próbowała go odsunąć od kobiety, a co w TeFałEn widzimy?

Biedni Syryjczycy katowani na torach. Naż broniłswojego dziecka.

Ahhhh na trzeźwo cieżko idzie mi gadanie.

Na FB to nie pamietam już kiedy wyskoczyło mi powiadomienie od znajomego.

Mam tyle stron "dobrego przekazu" polubionych, że przyćmiewają mi moje najbliższe otoczenie.

Ale za to wiem, że ci biedni Syryjczycy to GOWNO PRAWDA.

Samo ISIS oświadczyło że wyślą do nas pół miliona uchodźców na tych tratwach, a pośród nich bedą tez i oni- terroryści. Wiec dzieci wyłączcie telewizor i zacznijcie szukać prawdy i prawa do obrony.

Właśnie. Dlaczego nie mamy prawa do broni?

Dlaczego zlikwidowali wojsko?

Po 12.5 roku żołnierz odchodzi i nie ma dla niego pracy nigdzie najcześciej ???

Eh... Dam się wypowiedzieć komuś innemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Rozmawiałem kiedyś z gościem, który miał spore doświadczenie z pracą w miejscach uboju zwierząt i mówił wyraźnie, że to tak nie wygląda, jest to całkiem humanitarny proces, zwierzęta nie cierpią tak jak na filmiku, a przynajmniej nigdy nie widziałem czegoś takiego w źródle godnym zaufania.

Może w niezależnych lub zacofanych krajach tak jest, ale normalnie nie.

 

2) Telewizji(wiadomości) nie oglądam wcale- dosłownie, już jako wypierdek zauważałem nieścisłości i sprzeczne informacje w tv, nie mam pojęcia jak dorośli, inteligentni ludzie mogą łykać wszystko co tam zobaczą.

 

3) Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem żadnych Syryjczyków nie powinni przyjmować, rozumiem to też ludzie, ale to nie powinien być Nasz problem. Nawet jeśli chcą zachować pozory normalności i daleko pojętego współczucia drugiemu człowiekowi, powinni jakoś ładnie to w słówka ubrać i powiedzieć, że nie przyjmiemy ich, bo coś tam, wspomniane zagrożenie terroryzmem itp., ludzie i tak to łykną, coś tam zrobić jeszcze co uspokoiłoby ludzi, że jak im coś będzie grozić to wtedy zostaną podjęte jakieś działania.  

 

4) Prawo do broni? Jestem za, ale każdy kto chciałby ją mieć, musiałby przejść bardzo restrykcyjne badania psychologiczne, odnawiane co jakiś czas, tak żeby ludziom się nie chciało, ale powiedzmy odpowiedzialny mąż i ojciec byłby gotów poświęcić swój czas i takie pozwolenie zdobyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem jak i wiele innych typu filmów dokumentalnych. Tym światem rządzi garstka ludzi, którzy wymyślili "papier" (czyt. pieniądz) i jest właśnie to co widać, korupcja, niewolnictwo (praca) a jak już praca to za marny grosz i wiele wiele czynników na które My - ludzie, człowieczeństwo powoli umieramy. Dodam iż że ten świat byłby o wiele lepszy gdyby nie ukryte technologie... polecam filmik o Tesli a przede wszystkim czytajcie książki i nie oglądajcie tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę link do filmiku o Tesli albo krótki opis o czym filmik, bo możliwe że czytałem coś o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego chcą doprowadzić u nas Merkel z Obamą???

Ok link usunięty

Edycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Me_Gusta proszę nie pokazuj takich fotek bo znowu będę musiał spać z mamą :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia skasowałem.masz racje zapomniałem o młodszym pokoleniu.

W sumie w internecie czy w nowszych grach w które grają też i dzieci przemoc jest na porządku dziennym. Niektóre gry przyprawiają o podobne uczucia patrząc na te zdjęcia...

Nie obroni nas przed tym PO ani PiS sami musimy o to zadbać! Idąc na wybory myślcie głową!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest opisane nawet w Biblii ale żeby ją zrozumieć potrzeba wiele czasu a przede wszystkim zaangażowanie. @Me_Gusta Merkel czy Obama to są jeszcze pionki... jest jeszcze wyższa "góra"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...