Skocz do zawartości
Gość CLIPPO

Konwój w ETS 2 :D.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CLIPPO

Witam wraz z @VariattO postanowiliśmy zrobić taki konwój w Euro Truck Simulator 2, w końcu by jakaś odmiana by była, jakby były organizowane takie konwoje, bo wiadomo samemu się jeździ, to potrafi człowieka znudzić, a tak by się zebrało ekipę i by się pojeździło :D. Tylko teraz pytanie do Was kto ma tą grę, jakie posiadacie DLC z tej gry, aby ustalić później jakie trasy by się miało, bo nie każdy pewnie posiada DLC : Going East, oraz Skandynawię :). Z czasem jakby było zainteresowanie na ets 2, to można by było porobić filmiki, może i by graczy do cs'a też przyciągnęło dzięki temu ;d. Jeśli by się osoby znalazły do takiego spokojnego konwoju, to fajnie by było, terminy by się wszystko ustalało, aby każdy mógł, ale to w późniejszym terminie, jak się znajdą osoby, które by pojeździły :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja volvica 750tka aktualnie stoi w serwisie, ale jak coś to będzie gotowa na czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Serwery tam są ustawione według zalet, np EU1 jak normlanie. czyli brak kolizji w firmach, garażu, czy u mechanika i salonu i ograniczenie prędkości do 120km/h, na EU2 praktycznie najmniej osób, tam mało kolizji i bez ograniczeń, jakby był skład, to by się wszystko ustaliło co, gdzie i jak :D. @VariattO on nie ma tej gry :D.

Na promocjach ta gra kosztuje 3 euro, dodatek miast w większości polskich 2 euro, czyli raptem 5 euro, to nie tak dużo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie posiadam ets'a z going east, ale skandynawi już nie, a chętnie pojeździłbym z wami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jezu 18 wheels to prehistoria już :D

 

 

Patryk to trasę to już się dobierze tak żeby wszyscy mogli jechać ;) albo żeby dołączyli w trakcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Na razie jest @Patryk ^^ śmiało zgłaszajcie się, w końcu to tylko konwój :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo się wstydzą, że grają w takie gry albo jest tak mało kierowców w to grających xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge dołączyć :). Mam nawet wszystkie dodatki do ets2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

To już mamy 2, czekamy dalej, może ktoś się zgłosi jeszcze ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli się rozkręca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja moge pojezdzic radiowozem by mandaty powlepiac hah

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

@Makarov radiowozy będą, ale jeszcze robią i nie ma ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Makarov uważaj bo prawdopodobnie będę na czele więc będę jechał taranem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Odświeżam, zapraszam, bo tylko 4 osoby z nami no :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja mam ets 2 tylko że bez dodatków i mam najwolniejszą ciężarówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Nie ważne kto jaką ma, ważne, aby wiecej osób było i się ten konwój odbył, @VariattO będzie prowadził, a ja będę na samym końcu, więc nikt nie będzie oddalał się od siebie, w końcu to konwój :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko jaka odpowiedzialnośc na mnie spoczywa :D Django spokojnie w razie czego będę holował :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za troskę Variatoo , paliwa mi nie braknie ;)
Tylko CLIPPO musi liczyć się z tym że ja wraz z nim oddalimy się od konwoju o dobre 50 km :( 

A jak chcecie wybrać tą samą trasę dostawy do wszystkich  ( chodzi mi że wszyscy by jechali do jednego miasta)


A mam pytanie czy macie jakiś sposób na szybki exp ? bo jak by o kase chodziło to bym tam miał już ostatnią ciężarówkę z mojej marki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Nikogo nie będziemy zostawiać, ustalimy prędkość, nikt nie będzie wyprzedzał, każdy równo będzie jechał :). Trasę się ustali od miasta do miasta, jak ktoś inną naczepę zdobędzie, to się ustali trasę na mapie, aby przechodziły na te miasta i razem dojedziemy, bo dodali funkcję ustalania własnej trasy :D. Wystarczy abyś ładował w Długodystansowca i ADR, to ładunki będą coraz droższe i na dłuższe trasy, wtedy kasa i exp większy :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tras to nie ma się co martwić, będziemy jeśli się uda tak ustawiać ładunki żeby były dość blisko siebie zarówno z punktu początkowego jak i końcowego. Co do expa, no niestety sam się nie nabije musisz pojeździć nie ma lekko. Ale trochę cierpliwość a i ty będziesz truckerem z krwi i kości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Myślę, że nikt się więcej nie zgłosi, więc pytanie do tych co chcą do konwoju, aby napisali kiedy mogą jechać i w których godzinach, jak się ustali termin, to ustalimy serwer, miejsce i trasę itd ;d. Więc piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge sie podłaczyć pod konwój.tylko kiedy gdzie ten konwój sie zacznie ja startuje z Poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...